Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chciał nastraszyć bezdomnego kota. Szybko pożałował tej decyzji
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 13.10.2019 18:21

Chciał nastraszyć bezdomnego kota. Szybko pożałował tej decyzji

kot
Fot.youtube.com

Kot to kochane i dobre stworzenie, chociaż wiele osób nie przepada za tymi zwierzętami, nie rozumiejąc ich zachowania. Jednak nie lubić zwierzęcia, a celowo starać się mu dokuczyć to dwie zupełnie różne sprawy. Tego mężczyznę nikt nie wychował na tyle porządnie, by okazywał szacunek zwierzętom. Karma go dopadła.

Ludzie, którzy nie potrafią spokojnie koegzystować ze zwierzętami, zawsze powinni budzić wątpliwości. Jak można uwierzyć, że ktoś, kto nie potrafi dać spokoju małemu kotkowi, zachowa się w porządku w stosunku do ludzi? Chyba każdy z nas przeżył sytuację, w której marzyliśmy o tym, żeby kogoś nagle trafił grom z jasnego nieba. Dobrze czasami zobaczyć taki przypadek, w którym los był sprawiedliwy.

Kot nikomu nie wadził

Ciekawski bezdomny kotek chciał tylko dokładniej przyjrzeć się nieznanemu mu zjawisku. Kot siedział na przedniej szybie zaparkowanego mężczyzny. Ten siedział w nim rozparty, ze stopą z czerwonej skarpetce opartej o szybę. To właśnie ta skarpetka tak wyjątkowo zainteresowała kicię.

Kicia była bardzo grzeczna.

Zwierzę wodziło za nią oczami i starało się przyszpilić łapką. Mężczyzna stuknął nogą w szkło, co przestraszyło bezdomnego zwierzaka. Kotek podskoczył, niepewny co właściwie się wydarzyło. Mężczyźnie straszenie zwierzęcia najwyraźniej bardzo się spodobało.

Karma wraca

Zafascynowany nową zabawą, mężczyzna postanowił po raz kolejny przestraszyć zwierzątko, które w niczym mu przecież nie przeszkadzało. Facet znowu kopnął w szybę, tym razem mocniej. Tym razem, na zwierzęciu nie zrobił już wcale wielkiego wrażenia.

Co innego… na swoim samochodzie. Pod wpływem siły, z jaką mężczyzna kopnął w szkło, szyba pękła. Spora jej część zamieniła się w „pajęczą sieć”. Następnym razem ten mężczyzna trzy razy się zastanowi, zanim postanowi droczyć się z bezdomnymi zwierzętami.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka stała na mrozie i błagała o pomoc. Mężczyzna wpuścił ją i bardzo się zdziwił
  2. Niania znęcała się nad dzieckiem. Wtedy w obronie malucha stanął pies
  3. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  4. Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt
  5. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok

źródła: youtube.com