Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zdesperowany właściciel wyznaczył nagrodę za znalezienie psa – własny dom
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 20.09.2019 18:12

Zdesperowany właściciel wyznaczył nagrodę za znalezienie psa – własny dom

pies
Fot. unsplash.com/Charles Deluvio

Pies był dla tego mężczyzny tak ważny, że gdy zaginął wyznaczył on nagrodę za jego znalezienie. Błagał o pomoc, nie wiedział co innego ma zrobić, nie miał za wiele. Zdesperowany właściciel zaoferował swój dom.

Pies może być czyimś całym światem i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Ten zdesperowany właściciel postanowił nawet oddać swój dom w zamian za znalezienie jego ukochanego psa. Mężczyzna jest gotowy oddać wszystko co ma.

Pies zaginął, zdesperowany właściciel wyznaczył nagrodę

W obliczu takiej tragedii, rzeczy materialne nie mają dla tego mężczyzny żadnej wartości, najważniejszy jest jego przyjaciel, jego pies. Odda on wszystko, aby znów byli razem, nawet swój własny dom, tylko błaga, aby ktoś wskazał mu, gdzie jest jego cały świat, na czterech krótkich nóżkach.

pies

Eddie Collins zgubił swojego psa ponad 2 miesiące temu. Pies zniknął w nieznanych nam okolicznościach, jednak mężczyzna od tego czasu każdego dnia szuka Jenny. Ostatni raz była widziana na jednej ze stacji Circle K, a chwilę później zniknęła. Mężczyzna początkowo oferował, pieniądze, jednak to nie przyniosło żadnego rezultatu.

Nagroda za znalezienie psa – dom

Sam na własną rękę codziennie jeździ po okolicy, szuka, nawołuje, odwiedza każdego dnia okoliczne schroniska. Nie wie już, co ma zrobić, aby odzyskać swoją wspaniałą przyjaciółkę. „Rzeczy materialne nie mają dla mnie zupełnie znaczenia” mówi mężczyzna. Wideo przedstawia ofertę, którą złożył mężczyzna. Jeśli ktokolwiek przyniesie mu jego psiaka, Eddie odda mu swój dom.

pies

Jest to duży, ogrodzony teren z jednopokojowym domkiem oraz przyczepą i warsztatem. Mężczyzna jest gotowy oddać wszystko, co ma. Choć pomysł dość nietypowy, w krótkim czasie zyskał na „popularności”. Post w mediach społecznościowych został udostępniony wiele razy. Ludzie z całego świata nagłaśniają sytuację. „Niech ktoś pomoże temu mężczyźnie” pisze jeden z internautów.

Internauci są w szoku

Cała sytuacja ma miejsce w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Ogłoszenia są rozwieszane absolutnie wszędzie. Lokalna stacja radiowa także nagłaśnia sytuację. Mężczyzna robi co może, aby pies, 2-letni Chihuahua wrócił do domu.

Internauci są w kompletnym szoku. Rzadko zdarza się, aby ktoś był w stanie oddać wszystko, co ma, w zamian za odzyskanie psa. Temu mężczyźnie należy się dużo wsparcia. Trzymamy z całej siły kciuki, aby pies się odnalazł i aby znów byli razem, szczęśliwi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów
  2. Schronisko to nie było miejsce dla niego. Piesek wyciągnął łapkę przez kraty do kobiety. Błagał o pomoc
  3. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  4. Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową
  5. Facet z kotem to idealny kandydat na męża. Mamy na to 10 dowodów
  6. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  7. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację