Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Uchronił małpkę przed pewną śmiercią. Zwierzątko okazuje mu wdzięczność w rozczulający sposób
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.10.2019 12:49

Uchronił małpkę przed pewną śmiercią. Zwierzątko okazuje mu wdzięczność w rozczulający sposób

facet
Screen z filmiku Youtube

Facet uratował małą i przerażoną małpkę przed pewną śmiercią. Gdyby nie nasz bohater, zwierzę prawdopodobnie nie przeżyłoby wybuchu pożaru. Zwierzątko swoją wdzięczność za ocalenie życia pokazuje mu na każdym kroku. A wszystko uwiecznione jest na filmiku. Ten widok rozczula największych twardzieli!

Filmiki, które zamieszczane w sieci niejednokrotnie pokazują nam, że ludzie niekiedy potrafią zachować się jak prawdziwi superbohaterowie. Wystarczy odrobina chęci i zwykłego, ludzkiego współczucia. Głęboko wierzymy w to, karma wraca, a okazana dobroć powróci do nas ze zdwojoną siłą. Dowodem jest filmik, który chcemy wam zaprezentować!

Facet okazał się wybawcą

Kiedy na Sawannie wybuchł nieoczekiwany pożar, rozległe przestrzenie porośnięte pojedynczymi drzewami i ubogą roślinnością stanęły w płomieniach. Podróżnik, który był świadkiem całego zdarzenia, nieoczekiwanie okazał się wybawcą.

facet

Pomimo dymu i szalejącego ognia kątem oka dostrzegł małpkę, która utknęła w ogromnych zaroślach. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja, zwierzątko zginęłoby w przerażających męczarniach. Mężczyzna rzucił się na pomoc, a małpka nie zamierzała ukrywać swojej wdzięczności za ocalenie życia.

Niezwykłe uczucie, jakim go obdarzyła, jest nie do opisania. Na filmiku, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, zobaczyć możemy, jak bardzo zwierzak przywiązał się do swojego bohatera. Stale go przytula i nie odstępuje go na nawet na sekundę.

Kim jest wybawca? Udało nam się dowiedzieć!

Facet, który uratował małego futrzaka z opresji to Levinson Wood, który ma za sobą odbytą służbę w armii brytyjskiej. Na wyspach znany jest z serii programów podróżniczych, które zapewniły mu ogromną popularność.

Jeden z nich to właśnie Walking the Nile, podczas kręcenia którego uratował życie naszej małej małpki. Dodajmy jeszcze, że bohater otoczył ją ogromną opieką. Karmił i pielęgnował zwierzątko, niestety po trzech dniach zmuszony był wypuścić zwierzaka na wolność.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka przygarnęła bezdomnego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  2. Sąsiedzi skarżyli się na hałasującego psa. Jego właściciel zainstalował kamerę i odkrył prawdę
  3. Nie żyje słonica Tikiri. Wychudzone zwierzę zmarło z wycieńczenia, było ”atrakcją” festiwalu
  4. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler