Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zabrał chorą sunię do sklepu zoologicznego. Kupił jej wszystko, czego dotknęła noskiem
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 17.11.2019 16:18

Zabrał chorą sunię do sklepu zoologicznego. Kupił jej wszystko, czego dotknęła noskiem

suczka
Fot. Rocky Kanaka, youtube.com

Suczka nigdy nie miała własnych zabawek, kochającego domu. Była chora i wyczerpana, w bardzo złym stanie. Na całe szczęście znalazł się ktoś, kto postanowił zmienić jej los na lepsze. Kiedy ten mężczyzna zabrał ją do sklepu, kupił zwierzęciu wszystko, czego dotknęła noskiem. Piesek zasłużył na bycie rozpieszczanym.

Chociaż same obdarzają nas nieskończoną miłością i zaufaniem, psy często nie otrzymują w zamian tego samego. Na całe szczęście, jest też mnóstwo ludzi, którzy używają swoich możliwości, by pomóc psom takim jak ta suczka, zacząć nowe, komfortowe życie. Taka postawa wzrusza!

Suczka dostała wszystko, czego chciała

Rocky Kanaka, prezenter telewizyjny, wpadł na świetny pomysł na to, w jaki sposób może pomagać psom ze schroniska znaleźć nowy dom. Mężczyzna postanowił wykorzystać to, że jest rozpoznawalny i ma duże zasięgi, żeby zwrócić uwagi na pieski w potrzebie, takie jak suczka Freddie.

suczka

Piesek znalazł łóżko w sam raz dla siebie.

W swoim programie mężczyzna zabiera psa ze schroniska na specjalny dzień — idą do sklepu zoologicznego, gdzie zwierzę wybiera sobie wszystko, czego tylko dusza zapragnie, a Kanaka to kupuje. Potem zazwyczaj spędzają czas na świeżym powietrzu, dając zwierzęciu czas na zabawę.

Chora suczka znalazła nowy dom

Tym razem, w odcinku wzięła udział dwójka małych bohaterów. Freddie, chory, słaby chihuahua, niedawno został znaleziony w stercie śmieci. Suczka niedawno znalazła nowy dom, co uczczono tymi zakupami. Drugi pies — Bosco, wciąż poszukuje dla siebie miejsca. To on zajmował się w większości wybraniem akcesoriów, jako że mała Freddie nie może zbyt dużo chodzić.

Oglądanie jak Bosco uważnie ogląda wybierane przedmioty, tak, aby podobały się nie tylko jemu, ale i suczce. Dla małej przyjaciółki wybrał też specjalną miskę, różową i uroczą. Freddie była zachwycona, kiedy zobaczyło, co wybrał dla niej większy pies.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Beagle ważył 40 kg. Jego życie całkowicie się zmieniło, gdy poznał pewnego mężczyznę
  3. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna
  4. Jamnik w ciąży słodko spał. Właścicielka nagrała, jak w brzuchu psiaka żywo ruszają się szczeniaki
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające

źródła: shereably.co

Tagi: facet pies suczka