Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 09.10.2020 14:15

Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie

pies
facebook.com/alwhitton

Pies pewnego mężczyzny utknął w niewielkiej dziurze. Właściciel maleńkiego czworonoga nie mógł powstrzymać łez podczas akcji ratunkowej. Emocje sięgnęły zenitu pod sam koniec odsieczy. Nagranie całej sytuacji jest niezwykle poruszające, już tysiące internautów je zobaczyło.

Niektóre psy mają to do siebie, że nie zwracają uwagi na czyhające za rogiem niebezpieczeństwo. Idą tam, gdzie powiedzie je węch i czasem takie wojaże kończą się tragedią. Pies pewnego mężczyzny właśnie w ten sposób niefortunnie wpadł do dziury, w której na dobre utknął. Na szczęście właściciel w odpowiednim momencie zareagował.

Maleńki pies utknął w dziurze

Historia tej dwójki zaczęła się rok temu, kiedy pan Alan Whitton z Woodford Green adoptował małego czworonoga. Pies to suczka jack russell terrier, która wabi się Mitzi. Mała Mitzi bardzo szybko zaprzyjaźnił się ze swoim właścicielem. Spędzali razem dużo czasu, bawili się wspólnie na świeżym powietrzu i szybko stali się nierozłączni.

Pewnego dnia Alan wyszedł jak zwykle ze swoim czworonogiem na spacer. Delektując się urokami natury, nie zauważył kiedy malec nagle zniknął. Mężczyzna wpadł w panikę, nie wiedział, gdzie jest jego pies, i co się z nim stało. Mimo poszukiwań nie udało mu się znaleźć ukochanego pupila.

  1. Jamnik był strasznie otyły, nie mógł już chodzić. Schudł 23 kg, zdjęcia przed i po są niewiarygodne
  2. Jej owczarek nienawidzi obcinania pazurów. Wpadła na genialny trik, wielu z nas się przyda
  3. Malutki kotek przygarnięty ze schroniska bierze kąpiel w kuchennym zlewie. Pomaga mu w tym ogromny pies

Mitzi utknął w dziurze

Alan nie poddał się tak szybko w poszukiwaniach swojej przyjaciółki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, starał się nagłośnić sprawę. Jednak mijały dni, a po Mitzi ani śladu. Mężczyzna zaczął tracić nadzieję.

Minęły dwa dni, a po Mitzi ani śladu. Straciłem już nadzieję, że jeszcze kiedyś ją odnajdę. Ta myśl całkowicie mnie przygnębiała. Nie wyobrażałem sobie życia bez niej – opowiadał Alan, jak podaje portal kochamyzwierzaki.pl.

Po kilku dniach Alan otrzymał telefon od mężczyzny, który stwierdził, że jego pies jest dziwnie zainteresowany dziurą nieopodal ich mieszkania. Ciągle ją obszczekiwał i co jakiś czas zaglądał z ciekawością do środka. Alan pomyślał, że to jego ostatnia deska ratunku. Udał się na miejsce i jak się okazało, to właśnie Mitzi utknęła w dziurze. Alan nie mógł opanować emocji kiedy uratował swojego zwierzaka! Pies był roztrzęsiony, ale na szczęście wszystko skończyło się happy endem.

Nagranie uwieczniające akcję ratunkową trafiło do sieci i natychmiast spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Pies Alana już chyba nigdy nie odstąpi go nawet na krok!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies

Mały pies utknął w dziurze.

pies

Właściciel czworonoga szukał go kilka dni.

W końcu malec został odnaleziony, właściciel nie mógł powstrzymać łez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  4. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  5. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  6. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

Źródło: kochamyzwierzaki.pl