Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
Karina Sulich
Karina Sulich 05.10.2020 00:04

Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz

zwierzęta
filing.pl

Kotek, którego spotkała na swojej drodze, był w opłakanym stanie. Wychudzone zwierzę nie odstępowało kobiety na krok i śledziło ją do samego domu, więc ta postanowiła zrobić jedną rzecz. Nie każdy z nas by się na to zdobył.

Bezdomne zwierzęta to wciąż ogromny problem. Ludzie zostawiają swoich pupili na pastwę losu, a wygłodniałe, osłabione czworonogi codziennie walczą o swoje życie. Kotek, który napotkał na swojej drodze pewną kobietę, miał prawdziwe szczęście.

Bezdomny kotek

Bezdomny kotek błąkał się po mieście i wyjadał resztki jedzenia ze sterty śmieci, kiedy dostrzegła go pewna kobieta. Zwierze było brudne i wychudzone, lecz gdy zobaczyło człowieka, zareagowało na jego wołania i szybko do niego podbiegło.

Czarno-biały, łaciaty kotek nie odstępował kobiety na krok i odprowadził ją do samego domu. Wiedziała, że w tej sytuacji może zrobić tylko jedną rzecz.

  1. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Porzucone zwierzę

Porzucone zwierzę w ten sposób odnalazło nowy dom. Kobieta, w popularnym serwisie internetowym YouTube, zamieściła filmik z całej akcji ratunkowej.

Kotek został zabrany do jej mieszkania, gdzie nowa właścicielka odpowiednio się nim zajęła. Nakarmiła i umyła pozostawione na pastwę losu zwierzę, oznajmiając, że od tej pory jest ono członkiem ich rodziny.

Ten wspaniały czyn ujął internautów, którzy uznali, że kobieta ma ogromne serce, a jej wideo przywraca nadzieję w ludzi. Trzeba przyznać, że nie każdy z nas zdobyłby się na przygarnięcie bezdomnego zwierzęcia pod swój dach.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

Kobieta zamieściła nagranie, na którym uwieczniła, jak uratowała bezdomne zwierzę. Miała już jednego kota, zwierzęta szybko się zaprzyjaźniły.

kotek

Kotek z dnia na dzień odzyskiwał siły, a na znak przynależności do rodziny otrzymał piękną obróżkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne