Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
Kinga Majewska
Kinga Majewska 22.09.2020 00:33

Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję

dlaczego psy płaczą
unsplash.com — Isabela Kronemberger

Pies zobaczył siebie w telewizji. Jak to możliwe? Czworonóg trafił tam, ponieważ jego właścicielka nagrała wideo, na którym pupil rozbawia małe dziecko. Kiedy pupil zobaczył siebie na ekranie, jego reakcja była niesamowita. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione na filmiku. Niewiarygodne, co takiego zrobił.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a zwłaszcza dziecka. Te zwierzaki potrafią być idealnym kompanami i rozbawią nawet najbardziej naburmuszonego malucha. Tak było i tym razem. Nagranie tego niezwykłego psa trafiło do telewizji, a kiedy sam siebie zobaczył, zachował się jeszcze bardziej niezwykle.

Pies widzi się w telewizji

Angela Lally Labat nagrała wideo ze swoim psem, który rozbawia jej dziecko. Nagranie tak bardzo się wszystkim spodobało, że aż trafiło do telewizji.

Podczas emitowania programu w Fox News, pies o imieniu Bronn był niedaleko telewizora. Kiedy zobaczył siebie na nagraniu, niemalże oszalał. Ten zwierzak zdecydowanie nie umie ukrywać swoich emocji. Właścicielka Bronna nagrała jego reakcje. Musicie to zobaczyć!

  1. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska piosenkarka, wszyscy śpiewali jej przeboje
  2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  3. Pierwszy śnieg w tym roku. Synoptycy ostrzegają, nie damy się zaskoczyć, jesteście gotowi?

Nagranie Bronna stało się wiralem

W Internecie pojawia się wiele filmików, które są genialnym przykładem na to, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Niedawno pisaliśmy nawet o szczeniaczkach, które gonią chłopca.

Nagranie Bronna stało się viralem oraz bije rekordy oglądalności. Pies chyba nie spodziewał się, że stanie się taki popularny! Co o tym myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies

Bronn chyba nauczył się fruwać.

pies

Jego reakcja bawi do łez.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło: pawmygosh.co

Tagi: pies