Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Malutki kotek przygarnięty ze schroniska bierze kąpiel w kuchennym zlewie. Pomaga mu w tym ogromny pies
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 06.10.2020 00:40

Malutki kotek przygarnięty ze schroniska bierze kąpiel w kuchennym zlewie. Pomaga mu w tym ogromny pies

dailymail.co.uk

Pies rasy bloodhound przyglądał się kąpieli małego mruczka, który dopiero trafił do jego domu. Kot był przestraszony i bał się wody. Wtedy wielki pies udzielił mu wsparcia i sprawił, że zwierzątko nieco pewniej poczuło się w nowej sytuacji. Właściciele byli wzruszeni!

Kot, który został przygarnięty ze schroniska, bierze pierwszą kąpiel w kuchennym zlewie. Pomaga mu w tym ogromny, 5-letni pies. Wielkie zwierzę delikatnie wykonuje wszystkie ruchy i z troską spogląda na przestraszonego kotka. Ten widok chwyta za serce!

Kot w kąpieli

Czterotygodniowy kotek miał dużo szczęścia, bo szybko znalazł dom. Niestety zwierzątko bardzo bało się kąpieli. W pewnym momencie do zlewu z miską zajrzał ogromny pies. Bloodhound stanął na tylnych łapach i przyglądał się bezradnemu mruczkowi. Czworonóg wyciągnął łapę i zaczął delikatnie głaskać malutkiego, przerażonego kotka.

Wideo jest niezwykle poruszające i jak się okazuje, był to początek pięknej przyjaźni. Poruszeni właściciele uważają, że 5-letni bloodhound zajął się maluchem jak własnym dzieckiem. Dziś zwierzęta świetnie się czują w swoim towarzystwie i nie odstępują się na krok. Dzięki psu kotek czuje się bezpiecznie, szybko się zadomowił i pokochał nowe miejsce!

  1. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Jaki charakter ma bloodhound?

Bloodhound ma dość łagodny, ale nieco skomplikowany charakter. Z jednej strony są to psy niezwykle wrażliwe, spokojne, o delikatnym usposobieniu, ale z drugiej wymagają niezwykle odpowiedzialnych właścicieli i odpowiedniego traktowania. Ich wychowywanie należy zacząć jak najwcześniej.

Tak zwana rasa świętego Huberta należy do psów gończych i tropiących, dlatego trzeba mieć do niej odpowiednie podejście i zapewniać wiele rozrywek. W przypadku obcych, przebiegających w pobliżu kotów instynkt może wziąć górę i pies może ruszyć w pościg. Do zwierząt domowych bloodhoundy mają jednak dużą cierpliwość i traktują je jak członków rodziny.

Pomimo sporych rozmiarów, bloodhound jest rasą spokojną i dość tchórzliwą. Odpowiednio przeprowadzony proces socjalizacji sprawi, że psy te nie będą wykazywały tak zwanej agresji ze strachu. Warto pamiętać, że to niezwykle inteligentne zwierzęta, które bez problemu otworzą sobie drzwi czy pokonają ogrodzenia. Ze względu na przyjazne usposobienie nie nadadzą się też na stróża.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

KOTEK
KOTEK

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne