Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 21.09.2020 14:45

Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

suczka
fot. screen youtube.com/Inside Edition

Suczka znaleziona została na śmietniku w jednym z kontenerów. Gdyby nie lokalny zbieracz, prawdopodobnie nie przeżyłaby kolejnej doby. Zwierzak był wychudzony i skrajnie wycieńczony. Wszystko wskazuje na to, że bezduszna właścicielka głodziła ją jeszcze zanim podjęła decyzję o pozbyciu się niechcianego pupila. Po kilku tygodniach stał się cud.

Zdarza się, że właściciele zwierząt zapominają, czym jest odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Zwierzaki, które postanawiają przygarnąć pod swój dach, traktują jak zabawki, których w każdej chwili mogą się pozbyć. Dobrym przykładem na to jest kobieta, która wyrzuciła swojego pupila do kontenera na śmieci, skazując go na pewną śmierć.

Suczka została znaleziona na śmietniku

Nathan Binnie to zbieracz śmieci z Pensylwanii, który zupełnie nieświadomie został prawdziwym bohaterem. To on uratował życie bezbronnemu psu, który był skrajnie wychudzony i wycieńczony.

– Przecież zwierzęta powinny być traktowane z takim samym szacunkiem jak ludzie. Kiedy znalazłem tę psinkę, można było policzyć każdą kość i żebro na wychudzonym ciele. Cała drżała z zimna i przerażenia – relacjonował mężczyzna.

Mężczyzna w mgnieniu oka zadzwonił do miejscowych strażników, którzy przetransportowali biedną suczkę do schroniska dla zwierząt. Na miejscu okazało się, że pies posiada mikrochip, dzięki czemu namierzenie właścicielki okazało się przysłowiową bułką z masłem. Bezduszna kobieta przeprowadziła się do Teksasu, a zwierzak był dla niej zbędnym bagażem.

  1. Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii
  2. Ile pies jest w ciąży? Najważniejsze informacje, które mogą zaskoczyć największych psiarzy

Suczka zmieniła się nie do poznania

Pracownicy z Humane Society of Westmoreland County robili wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać psa przy życiu. Dzięki ich trosce i nieustannej opiece zwierzak przybrał na wadze 4 kilogramy. Udało im się ustalić również, że Fawna, ponieważ tak nazwana została sunia, głodowała przez około 6 tygodni, zanim ją porzucono.

Całe szczęście suczce w mgnieniu oka udało się znaleźć nie tylko dach nad głową, ale również kochającego właściciela, który podarował jej ciepło rodzinnego domu, miłość i uczucia, których tak bardzo potrzebowała. Suczka zmieniła się nie do poznania. Nicole Baker, czyli właścicielka porzuconego psiaka, przyznała się do winy. Finalnie obciążona została grzywną w wysokości 600 dolarów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka

Suczka została porzucona na śmietniku.

Suczka

Była wychudzona i wygłodzona.

Suczka

Na szczęście dostała pomoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na miejscu mnóstwo policjantów i karetek, ludzie są wywożeni do szpitali. Tragiczne wydarzenia w centralnej Polsce
  2. Z ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu Polski
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Wsyp 1 przyprawę do kawy, a wydobędziesz wyjątkowy smak i wzmocnisz odporność. Dzięki niej zapomnisz o słodzeniu, idealna na jesienne poranki

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane
Najnowsze
Polecane