Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Kochamyzwierzaki

Kochamyzwierzaki

matka
05.11.2020 23:33 Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje

Matka nie spodziewała się takiej reakcji ze strony psa, który nagle rzucił się w stronę jej dziecka. Dopiero po chwili zorientowała się, że ich pupil tak naprawdę je ratuje. Dziewczynka była w ogromnym niebezpieczeństwie, na szczęście w pobliżu był znalazł się prawdziwy bohater. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji. Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka – to zdanie ma swoje uzasadnienie także w tym przypadku. Gdyby nie ten mały obrońca, sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie. Matka małej dziewczynki nie była świadoma zagrożenia, w jakim znalazło się jej dziecko. Jego zachowanie wydawało się niezrozumiałe, ale po chwili wszystko było już jasne.

dlaczego pies wymiotuje
04.11.2020 23:55 Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi

Dlaczego pies wymiotuje? Każdy opiekun swojego pupila zaczyna się bardzo martwić o zwierzaka, jeśli ten zaczyna wymiotować. Ważne jest, by być wtedy przy psie, naszykować mu miskę czystej wody i zaobserwować wymiociny, które mogą nam powiedzieć, co dolega naszemu pupilowi.Dlaczego pies wymiotuje? Zazwyczaj nie ma się czego bać, zwierzakowi mogła nie przypaść do gustu nowa karma, albo zaszkodziło mu coś, co zjadł bez naszej wiedzy na spacerze. Jednak niektóre symptomy powinny nas zmotywować do natychmiastowej wizyty u lekarza.

kot
03.11.2020 23:50 Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano

Kot nie był świadomy tego, co stanie się za chwilę. Beztrosko bawił się gumką do włosów swojej pani. Wystarczył moment nieuwagi i chwilę później uciekał przerażony. Cała scena została uwieczniona na wideo.Kot chyba nie miał pojęcia o tym, jaki nieprzewidywalny przedmiot trafił w jego łapki. Ta niepozorna gumka do włosów zaskoczyła go do tego stopnia, że był zmuszony przed nią uciekać. Przerażony mocno pożałował swojej decyzji. Ta zabawa okazała się prawdziwą klapą.

Psy
02.11.2020 22:50 Słowa tego mężczyzny powinien przeczytać każdy, kto myśli o psie. Są do bólu szczere

Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele, ale również wierni kompani i towarzysze życia. Zastanawiasz się nad adopcją czworonoga? Koniecznie przeczytał słowa mężczyzny, które szturmem obiegły sieć. Właściciel owczarka niemieckiego napisał porażającą prawdę. Jego wyznanie, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i poruszeniem wśród internautów.Zwierzaki diametralnie zmieniają nasze życie. Bez względu na to, czy bardziej wolimy psy, koty, chomiki czy króliki, ich pojawienie się pod naszym dachem, diametralnie zmienia nasze życie. Wystarczy zaledwie chwila, aby każda decyzja, którą podejmiemy, zaczęła być podporządkowana temu małemu, futrzanemu stworzeniu. Pewien mężczyzna we wpisie na Facebooku wyjawił całą prawdę na temat adopcji. Jego słowa wywołały poruszenie

pies
09.10.2020 14:15 Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie

Pies pewnego mężczyzny utknął w niewielkiej dziurze. Właściciel maleńkiego czworonoga nie mógł powstrzymać łez podczas akcji ratunkowej. Emocje sięgnęły zenitu pod sam koniec odsieczy. Nagranie całej sytuacji jest niezwykle poruszające, już tysiące internautów je zobaczyło. Niektóre psy mają to do siebie, że nie zwracają uwagi na czyhające za rogiem niebezpieczeństwo. Idą tam, gdzie powiedzie je węch i czasem takie wojaże kończą się tragedią. Pies pewnego mężczyzny właśnie w ten sposób niefortunnie wpadł do dziury, w której na dobre utknął. Na szczęście właściciel w odpowiednim momencie zareagował.

suczka
21.09.2020 14:45 Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech

Suczka znaleziona została na śmietniku w jednym z kontenerów. Gdyby nie lokalny zbieracz, prawdopodobnie nie przeżyłaby kolejnej doby. Zwierzak był wychudzony i skrajnie wycieńczony. Wszystko wskazuje na to, że bezduszna właścicielka głodziła ją jeszcze zanim podjęła decyzję o pozbyciu się niechcianego pupila. Po kilku tygodniach stał się cud.Zdarza się, że właściciele zwierząt zapominają, czym jest odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Zwierzaki, które postanawiają przygarnąć pod swój dach, traktują jak zabawki, których w każdej chwili mogą się pozbyć. Dobrym przykładem na to jest kobieta, która wyrzuciła swojego pupila do kontenera na śmieci, skazując go na pewną śmierć.

husky
17.07.2020 22:39 Husky uczy dziecko mówić. Rozbrajające wideo, rodzice płakali ze śmiechu

Husky o imieniu Boston to niezwykle inteligenty zwierzak. Już od początku kiedy znalazł się u swoich obecnych właścicieli, wykazywał wyjątkowe zdolności i nie były to jedynie sztuczki: daj łapę, albo aport. Pies opanował skomplikowaną sztukę, jaką jest nauka mówienia. Husky należący do tej rodziny to z pewnością jeden z najmądrzejszych psów na świecie. Niewiarygodne jest to, co potrafi zrobić ten malec. Nikt nie spodziewał się, że psy mogą mieć takie zdolności, Husky rozłożył rodziców 2-latka na łopatki.

pies
21.04.2020 15:56 Pies potrafi wyczuć złych ludzi? Zagadka rozwiązana, to niezwykłe

Pies potrafi wyczuwać emocje człowieka. Podobno odczytuje też aurę, jaką otacza się dana osoba. Czy to oznacza, że jeśli psiak jest wobec kogoś nieufny, chce nam powiedzieć, że mamy do czynienia ze złym człowiekiem?Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, jak zwykło się mówić. Nie da się ukryć, że te niezwykłe zwierzęta są z nami bardzo związane. Przez tyle lat naszej wspólnej przyjaźni, zwierzaki nauczyły się odczytywać i rozumieć nasze emocje. Czy to oznacza, że pies faktycznie potrafi wyczuć złych ludzi i pokazać nam, kto jest stanowi zagrożenie?

Kot
20.04.2020 23:38 Kotka zobaczyła śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Reakcja zwierzęcia jest nie do uwierzenia

Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów. Jej reakcja jest wręcz niewiarygodna! Opublikowane wideo, to najlepszy przykład na to, że zwierzęta również mają duszę. Król Lew to ponadczasowa animacja uwielbiana zarówno przez najmłodszych, jak i starszych widzów. Ciężko znaleźć osobę, która nie uroniła łzy, oglądając scenę śmierci Mufasy. Okazuje się, że pamiętna scena wzrusza nie tylko ludzi. Wystarczy zobaczyć, jak na ten widok zareagowała kotka. Kotka zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa Kotka, która została nagrana przez swoją właścicielkę, stała się hitem internetu. Wideo, na którym uwieczniono reakcję zwierzęcia na śmierć Mufasy z Króla Lwa, obejrzało ponad 14 tysięcy osób. Najwyraźniej nikt nie spodziewał się, że nasi czworonożni pupile, potrafią mieć w sobie tyle empatii. Co takiego zrobił uroczy kot? Jamnik ma niezwykłą zdolność. Mały pies rozbawi nią każdego Piosenkarka pogrążyła się w żałobie. Zmarła jej ukochana kotka Największy na świecie pitbull. Zdjęcia psa są porażające, jest niezwykłych rozmiarów Poruszające wideo Urocza kotka oglądając Króla Lwa, szybko poderwała się z kanapy, słysząc krzyk Simby. Zwierzak czym prędzej podbiegł do telewizora i zaczął dotykać łapką ekran, jakby chciał pocieszyć małe lwiątko. Później wpatrywał się długo w obraz, a kiedy padło wyciskające łzy: tato obudź się, uroczy kociak zaczął jeszcze bardziej pukać w ekran telewizora, jakby chciał obudzić leżącego Mufasę. Niewiarygodna reakcja puszystego czworonoga poruszyła widzów, którzy licznie komentowali opublikowane wideo. – Pokażcie to wszystkim, którzy mówią, że zwierzęta nie mają uczuć – pisali zaskoczeni internauci. Przejmujące nagranie to idealny dowód na to, że zwierzęta mają tyle samo empatii, co ludzie. ZOBACZ FILMIK: Kotka, która zobaczyła śmierć Mufasy z Króla Lwa, poruszyła internautów swoją reakcją. ZOBACZ TEŻ: Policyjny dron kontrolował plażę. Gdy policjanci zauważyli, co się na niej dzieje, oniemieli, natychmiast zaczęli działać Wynajęła samolot z banerem, aby odnaleźć psa. Owczarek został skradziony spod sklepu Przestraszony pies nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliwe Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem i dostała mandat. Policjantów na widok jej pupila zatkało Pies wszedł do kuchni i usłyszał dziwną wiadomość. Kilka godzin później odwiedziła go „panna młoda” Golden retriever położył się na grobie. Pies pogrążył się w rozpaczy po stracie przyjaciół źródło: kochamyzwierzaki.pl

kot
16.04.2020 12:55 Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe

Kot, który zobaczył w telefonie zdjęcie zmarłego przed laty właściciela, porusza do łez. Takiej reakcji ze strony stęsknione czworonoga nikt się nie spodziewał. Jego zachowanie obala wszelkie mity, na temat swojego gatunku. Choć koty to indywidualiści podążającymi własnymi ścieżkami, nie oznacza to, że brak im wrażliwości. W rzeczywistości, stwierdzenie, że kot jest samotnikiem, który przywiązuje się do miejsca, a nie do właściciela, to jeden z najbardziej krzywdzących mitów dla tych wspaniałych czworonogów. Dowód? Wystarczy zobaczyć reakcję mruczka, który właśnie zobaczył zdjęcie swojego zmarłego pana.

pitbull
16.04.2020 00:09 Pitbull został adoptowany przez kobietę. Skrzywdzone zwierzę odwdzięczyło się jej w niezwykły sposób

Pitbull ze schroniska został adoptowany. Swoją wdzięczność i miłość okazuje swojej właścicielce na każdym kroku. Sposób, w jaki zwierzę odwdzięczyło się za okazane mu serce, jest niezwykły. Takiego przyjaciela ze świecą szukać!Pitbull był mieszkańcem schroniska. Miał szczęście, że spotkał młodą studentkę, która przyszła – jak myślała – wyprowadzić go tylko na spacer. Pies postanowił skraść jej serce i wrócić z nią razem do domu.

beagle
03.04.2020 11:22 Beagle został przyłapany na gorącym uczynku. Ukryta kamera nagrała psa, gdy właścicieli nie ma w domu

Beagle został nagrany ukrytą kamerką. Właściciele zastanawiali się, co robi psiak, gdy nie ma ich w domu. Postanowili to sprawdzić i przekonać się, czym zajmuje się czworonóg. Nikt nie spodziewali się takiego odkrycia! Wszyscy właściciele czworonożnych przyjaciół muszą czasami zostawić je same w domu. Praca, szkoła, czy inne codzienne obowiązki zmuszają nas, by pozostawić zwierzę w domu. Zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się pupile, gdy nie spędzamy z nimi czasu? To pytanie nurtowało pewną parę, która postanowiła sprawdzić, co pod ich nieobecność wyprawia ukochany beagle!

02.04.2020 16:35 Doberman był sparaliżowany, nikt nie widział dla niego ratunku. Stała się niewiarygodna rzecz

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Potrafią zaskoczyć nie tylko swoją wiernością i miłością w stosunku do właściciela, lecz także niezwykłą siłą woli i instynktem przetrwania. Gdy ich potrzebujemy, są przy nas w gotowości do pocieszania. Niekiedy jednak i one potrzebują naszego wsparcia i wiary. To jest ta szansa, kiedy możemy się odwdzięczyć za ich oddanie.Doberman był sparaliżowany i nikt nie dawał mu szans na powrót do normalności. Po pewnym czasie jednak schorowany pies zaskoczył wszystkich, którzy wątpili w jego możliwości. Historia zwierzaka podbiła serca internautów.

owczarek
24.03.2020 16:01 Owczarek niemiecki trzęsie się ze strachu, gdy ma wejść do klatki. Nie wiedział, co go czeka

Owczarek niemiecki po rozłące z rodziną stał się nie do poznania. Był zdruzgotany i cały trząsł się ze strachu przed wejściem do swojego boksu. Pies zupełnie nie spodziewał się, że po kilku dniach wydarzy się cud. Nagranie wzruszy każdego miłośnika czworonogów.Ten 8-letni owczarek niemiecki został oddany do schroniska przez swoją rodzinę. Nagła rozłąka sprawiła, że zwierzę było w kompletnej rozsypce. Trzęsło się ze strachu i bało się wejść do własnej klatki. Pies nie spodziewał się, co wydarzy się wkrótce. Jedna wizyta wystarczyła, aby odmienić jego los.

pies
22.03.2020 18:30 Pies zobaczył śmierć Mufasy w „Królu Lwie”. Jego reakcja jest niewiarygodna

Bajka Król Lew to bardzo wzruszająca produkcja nie tylko dla dzieci i dorosłych, ale jak się okazuję również dla… psów. Ten animowany wyciskacz łez niezwykle poruszył małą suczkę, która towarzyszyła swoim właścicielom podczas oglądania. 4-miesięczna Luna rozczuliła cały internet. Pies to bardzo emocjonalne i czułe zwierzę. W internecie krąży mnóstwo filmików, na których czworonogi w komiczny sposób próbują pocieszać swoich smutnych właścicieli, bądź przybywają ze wsparciem do płaczących dzieci. Tym razem pies zaskoczył wszystkich swoją reakcją. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń podczas oglądania kultowej bajki!

jamnik
17.03.2020 16:36 Niewidomy 18-letni jamnik stoi samotnie. Podchodzi do niego kobieta, a pies wtula się w nią, jak dziecko

Jamnik wtula się w kobietę, niczym dziecko. Do niesamowicie wzruszającego zachowania psa doszło, gdy 18-letni, niewidomy zwierzak wyczuł przy sobie obecność ukochanego człowieka. Niektóre zwierzęta nie mają łatwego życia i kiedy z biegiem czasu, zaczynają być ciężarem dla swoich właścicieli, zostają porzucone lub w najlepszym wypadku trafiają do schroniska. Samotny, 18-letni jamnik swoim zachowaniem pokazuje, jak bardzo czworonogi spragnione są miłości.

pies
15.03.2020 12:54 Rasa, która przyciąga swoją brzydotą. Niestety, psy żyją bardzo krótko

W ostatnim czasie pojawiły się rasy psów, o których do tej pory nikt nie słyszał. Eksperymenty ludzi sprawiają, że na świecie istnieje coraz więcej odmian różnych ras i niekoniecznie są one urocze. Istnieją jednak koneserzy, którzy właśnie efektami takich eksperymentów się fascynują. Nowa rasa zyskuje coraz większą popularność, ale czy na pewno przypomina klasycznego czworonoga? Rasy psów, które na pierwszy rzut oka wydają się być odpychające, zyskują coraz większą popularność. Daleko im do słodkich psiaków, których najchętniej nie wypuszczalibyśmy z objęć. Te natomiast wzbudzają strach, a ich wygląd bardziej przypomina ropuchę.

owczarek niemiecki
12.03.2020 14:36 Owczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę

Owczarek niemiecki pracował jako pies policyjny. Jego niesamowita reakcja na gest policjanta podbiła cały Internet. Pies zachował się niczym człowiek i posłusznie wykonał polecenie. Wszystko to uwieczniono na rozbrajającym wideo.Uczenie czworonogów magicznych sztuczek nie jest wcale takie proste i wymaga naprawdę dużo cierpliwości. Niektóre psy wyróżniają się na tle innych niezwykłą inteligencją i przyswajają wiedzę znacznie szybciej. Do jednej z takich ras należy z pewnością owczarek niemiecki. Czym zaskoczył internautów?

pies
12.03.2020 11:16 Szczeniak został porzucony. Obok niego znaleziono list: „Oby dzięki tej zabawce nie zapomniał o mnie”

Szczeniak miał przy sobie wzruszający list. Pismo wskazywało na to, że zwierzę zostawiło porzucone na ulicy. Pupil otrzymał zabawkę, aby nigdy nie zapomniał o swoim właścicielu. Dlaczego to zrobił?Czasami jesteśmy zmuszeni podejmować trudne decyzje, aby ocalić naszych najbliższych. Tak właśnie postąpił ten 12-letni właściciel psa. Musiał stanąć przed ciężkim wyborem, ale ostatecznie pożegnał się ze swoim przyjacielem na zawsze. Zostawił kilka słów wyjaśnienia i jego ulubioną zabawkę.

pies
10.03.2020 19:48 Kobieta oskarżyła psa o kradzież buta. Reakcja zwierzaka rozkłada na łopatki

Kobieta gdy się obudziła, zauważyła, że sprzed jej łóżka zginął but. Od razu wiedziała kogo posądzić, zawołała więc swojego psa i oskarżyła go o kradzież. Zwierzak nie pozostawił zarzutu bez odpowiedzi. Właścicielka nagrała całą sytuację.Kobieta zauważyła, że brakuje jej jednego buta. Każdy, kto ma czworonożnego pupila, wie, że to oni są najczęściej sprawcami takich wydarzeń. W tym przypadku nie było inaczej.

chłopiec
09.03.2020 19:58 Chłopiec został nagrany przez ukrytą kamerę. Pokazała, co robi z kotem sąsiadów

Chłopiec przychodził z odwiedzinami każdego dnia. Kot niestety nie był zbyt lubiany przez dzieci, wszystkie się go bały. Nagranie zaskoczyło właścicieli kota.Chłopiec, który regularnie odwiedzał kota swoich sąsiadów, został nagrany przez kamery, które właściciele założyli nie tylko, by monitorować dom, ale sprawdzać co podczas nieobecności rodziny w domu, robi ich ukochany pupil. Nagranie zwaliło właścicieli z nóg.

owczarek niemiecki
09.03.2020 17:09 Owczarek niemiecki orientuje się, że obcy mężczyzna chce podejść do dziecka. Zareagował natychmiast

Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów Mogłeś zostać oszukany podczas zakupów. Krytyczne wyniki kontroli, wszystko wyszło na jaw Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite Wyszkolony owczarek niemieckiPsy, dzięki swojej niezwykłej intuicji, potrafią wyczuć niebezpieczeństwo na kilometr i odszyfrować nasze ukryte zamiary. Jeżeli tylko poddamy je specjalnej tresurze, sprawimy, że ich zmysł jeszcze bardziej się wyostrzy, ale bez obaw, nie oznacza to, że przestaną być naszymi kochanymi pupilami, wciąż skorymi do zabawy. Owczarek niemiecki stanął w obronie dziecka, do którego chciał podejść obcy mężczyzna. Pies wykazał się nadzwyczajną czujnością, na jego reakcję nie trzeba było długo czekać. To urodzony obrońca. Psy to najlepsi przyjaciele człowieka i wierni, życiowi kompani, którzy potrafią wyczuć niebezpieczeństwo i stanąć w obronie swojego właściciela. Wyszkolony owczarek niemiecki pokazał, że nie ma z nim żartów i bezpieczeństwo jego małej pani jest dla niego najważniejsze. Na wideo widać jak zwierzę wykonuje polecenia zaledwie 5-letniej dziewczynki, osłania ją własnym ciałem, a następnie rzuca się na mężczyznę, który próbuje zrobić dziecku krzywdę. Taki psi przyjaciel to prawdziwy skarb. Posłuszny, lojalny a do tego niezwykle odważny. Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową… Kot namawia pana, by wpuścił do domu nowego kolegę. Nie ma pojęcia, kogo… Szczeniak, który wygląda jak śmieszny kot. Internauci szaleją na jego punkcie źródło: kochamyzwierzaki.pl Pies obronił dziecko, a jego wyjątkowe zachowanie zostało uwiecznione na filmiku, który ma już ponad 5 milionów wyświetleń. Owczarek niemiecki zaimponował internautom na tyle, że nagranie z jego udziałem zostało udostępnione już 150 tysięcy razy. Wyszkolony owczarek niemiecki to nie tylko wspaniały obrońca i opiekun, ale również idealny rodzinny pies. Protection Dogs Plus ze Stanów Zjednoczonych, to organizacja, która zajmuje się tresurą psów, a dokładniej owczarków niemieckich oraz belgijskich. Ich szkolenia, sprawiają, że każdy opiekun czworonoga będzie czuł się bezpieczny. Wystarczy tylko spojrzeć, jak zwierzak broni 5-letniej dziewczynki.

Szczeniak
07.03.2020 16:00 Szczeniak zobaczył kota i ruszył w jego kierunku. Po chwili wszystko było jasne

Szczeniak na widok kota dosłownie oszalał i jednym susem skoczył w jego stronę. Zwierzęta po chwili znalazły się razem na kanapie. Bezradna właścicielka szybko chwyciła telefon, aby nagrać wideo. Mówi się, że nikt nie prowadzi ze sobą takich wojen jak pies z kotem. Przyjęło się, że nazywamy tak ludzi, którzy szczególnie nie potrafią się ze sobą dogadać. Gdy ten mały szczeniak ujrzał na horyzoncie czarnego kota, natychmiast ruszył w jego kierunku. Właścicielka była zaniepokojona, a wszystko zachowało się na nagraniu.

Szczeniak
03.03.2020 16:33 Szczeniak został znaleziony pod mostem. Nie mógł wydać z siebie dźwięku, cudem go uratowano

Szczeniak został potraktowany w bestialski sposób przez swojego właściciela. Mężczyzna, chcąc za wszelką cenę się go pozbyć, zrzucił malucha z mostu wprost do rwącej rzeki. Aby mieć pewność, że nie przeżyje, zrobił coś okrutnego. Maleństwo miało ogromną wolę walki. Niektórzy właściciele zwierząt wykazują się nie tylko skrajną nieodpowiedzialnością, ale również brakiem serca i rozumu. Swoich pupili traktują niczym przysłowiowe zabawki. Kiedy im się znudzą albo opieka nam maluchami okaże się zbyt męcząca, postanawiają się ich pozbyć. Tak było również w przypadku małego pieska, który został okrutnie potraktowany przez swojego właściciela. Tak mało brakowało, aby doszło do tragedii. Szczeniak miał wiele szczęścia.

02.03.2020 16:55 Widzisz na ulicy psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Pies z przewiązaną przy smyczy lub obroży żółtą wstążką właśnie minął cię na ulicy? Jeżeli tak, kolejnym razem pamiętaj o tym, by do niego nie podchodzić. Kolorowa tasiemka nie jest przyczepiona bez powodu! Widzisz pięknego psa i od razu masz ochotę do niego podejść? Cóż, nie każdy czworonóg sobie tego życzy. Piękna kokardka tym razem nie pełni funkcji ozdoby. Czemu pies ją nosi? Żółta wstążka to niezwykła, zorganizowana akcja, która ma uświadamiać społeczeństwo o pewnym problemie. Pies z żółtą wstążką Pies z żółtą wstążką to coraz częstszy widok. Czemu właściciele zdecydowali się na zawiązanie swoim pupilom charakterystycznych, słonecznych tasiemek? Choć większość psów jest przyjazna, należy pamiętać o tym, że niektóre czworonogi, tak samo jak ludzie, cenią sobie własną przestrzeń. Żółta wstążka sygnalizuje, że pies nie lubi kontaktu z obcymi. Nie oznacza to jednak, że jest groźny i nie należy kojarzyć tego sygnału z alarmującą tabliczką Uwaga! Zły pies!. Psy, które mają przewiązaną żółtą wstążkę, mogą właśnie przechodzić szkolenie, mieć za sobą trudną przeszłość, być strachliwe czy mieć problem z nawiązywaniem nowych kontaktów. Do takich zwierząt należy podchodzić ze szczególną ostrożnością, ze względu na nasze i ich bezpieczeństwo. Otworzyła drzwi swojego domu i aż podskoczyła. Na progu czekał bardzo nietypowy gość Hipokryzja Marty Kaczyńskiej wyszła na jaw. Poucza Polaków, a niewielu zna prawdę o jej córkach Projekt Żółty pies Projekt Żółty pies, który powstał w 2012 roku i działa już w 45 państwach, ma na celu zwrócenie uwagi na problem, z którego większość społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy. Pamiętajmy, że psy niekoniecznie muszą pałać miłością do obcych im ludzi czy zwierząt, a zbyt gwałtowne zbliżenie się do takich czworonogów może mieć naprawdę przykre zakończenie. Większość agresywnych zachowań naszych pupili to wynik strachu, poczucia zagrożenia i stresu. Jeżeli uszanujemy ich przestrzeń, a naszemu introwertycznemu, dominującemu psiakowi założymy żółtą wstążkę, ochronimy przed nieprzyjemnymi sytuacjami zarówno społeczeństwo jak i zwierzaka. Niektórzy właściciele czworonogów zamiast tasiemki używają żółtej smyczy lub bandany. Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni, co ona oznacza, zawsze, zanim wyciągniemy ręce do obcego psa, zapytajmy jego pana o zgodę. ZOBACZ ZDJĘCIA: @The Yellow Dog Project, Facebook Pies z przewiązaną żółtą wstążką to jasny sygnał dla społeczeństwa. @The Yellow Dog Project, Facebook Niektórzy właściciele czworonogów zastępują tasiemką alarmującą smyczą. @The Yellow Dog Project, Facebook Inni za to wybierają żółtą bandanę, która wygląda bardzo stylowo. ZOBACZ TEŻ: Dlaczego pies ma zawsze zimny nos? Odpowiedź jest zadziwiająca, naukowcy w końcu dali ostateczną odpowiedź Z ostatniej chwili: koronawirus jest już w Polsce Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od… Ile pies jest w ciąży? Najważniejsze informacje, które mogą zaskoczyć największych psiarzy Pilna konferencja ws. koronawirusa w Polsce. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia źródło: kochamyzwierzaki.pl

26.02.2020 10:19 Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa

Pitbull przez swój niecodzienny wygląd trafił do schroniska dla zwierząt. Właściciele przytułku obawiają się, że przez swój niecodzienny wygląd, nigdy nie uda mu się odnaleźć kochającej rodziny i dachu nad głową. Przez ludzi uznawany jest za brzydala. Zwierzak z każdym dniem coraz bardziej traci nadzieję, a jego oczka stają się smutne i pełne bólu. Inność i niecodzienny wygląd w społeczeństwie od zawsze spotykało się krzywdzącymi opiniami i szyderczymi spojrzeniami. Problemy zaczynają się, kiedy stereotypy te zaczynają dotykać również zupełnie nieświadomych i niewinnych czworonogów. Właściciele, którzy nie są w stanie uporać się z ich oryginalnością, bardzo często oddają je do schroniska i raz na zawsze wyrzucają je z pamięci. Tak było też tym razem.

Owczarek niemiecki
25.02.2020 19:39 Owczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano

Owczarek niemiecki przekonany był, że jego psi przyjaciel nie żyje. Właściciele czworonogów nagrali niebywałą reakcję psiaka i podzielili się nią w sieci. Filmik w mgnieniu oka stał się wirusowy, a komentarze wyrażające wzruszenie wydawały się nie mieć końca. Czy pies może płakać? Zachowanie tego psiaka jest najlepszą odpowiedzią. Owczarki niemieckie to jedna z tych ras, która od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Czworonogi oprócz łagodnego usposobienia, mogą poszczycić się nadzwyczajną inteligencją i rezolutnością. Oprócz tego rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Reakcja owczarka, który przekonany był, że jego przyjaciel zmarł, dosłownie chwyta za serce.

pies
23.02.2020 20:22 Pies leżał skulony na mrozie. Okazało się, że swoim ciałem chciał chronić inne życie

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, jednak jak się okazuje, nie tylko wobec ludzi psy objawiają prawdziwe uczucia. Pewne zwierzę udowodniło, że empatia i naturalny instynkt przetrwania są właściwe każdemu stworzeniu. A poświęcenie się w imię młodego życia, to dla każdego zwierzaka norma. Pies, który leżał zmarznięty na dworze, wypełniał swoją misję. Zwierzak doskonale wiedział, że ciepło jego ciała uratuje inne życie. Na szczęście znalazł się ktoś, kto zatroszczył się także o zdrowie psa i jego podopiecznych.