Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Żona wykonała pierwszy taniec z przyjacielem męża. Wszystkim opadły szczęki
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.06.2024 07:00

Żona wykonała pierwszy taniec z przyjacielem męża. Wszystkim opadły szczęki

pierwszy taniec
fot. Canva/Helgy

Pierwszy taniec to jeden z elementów większości wesel. Utarło się, że wówczas na parkiecie występują świeżo upieczeni małżonkowie, którzy przed gośćmi wykonują układ choreograficzny. Zdarza się, że udział w występie biorą również świadkowie lub rodzice, jednak pokaz wykonany przez pannę młodą i najlepszego przyjaciela pana młodego to już rzadkość. Nagranie z nietuzinkowego tańca obiegło sieć i skradło serca internautów. 

Nietypowy pierwszy taniec

Zaślubiny to dla wielu osób niezwykle ważny moment w życiu, który chcą celebrować w gronie najbliższych i w wymarzony sposób. Choć w każdym kraju funkcjonują tradycyjne ceremonie, zwyczaje czy zabawy, niektórzy decydują się na nieco oryginalniejszy sposób świętowania początku małżeństwa. 

Jednym z elementów wesela, który odbywa się tuż po ślubie, jest pierwszy taniec. Choć tradycja ta ewoluowała i obecnie może mieć różny charakter, pewna panna młoda dokonała czegoś niebywałego. Nie zdecydowała się bowiem na taniec z własnym mężem lub ojcem czy teściem, jak to niektórzy mają w zwyczaju robić. Postanowiła wystąpić razem z najlepszym przyjacielem swojego ukochanego. 

pierwszy taniec
fot. Canva/Helgy
Zabrali kota do zwierzęcego kręgarza. Ucisnął mu kręgosłup, właścicieli aż zamurowało Pokazał, co znalazł w koperku z Lidla. Taka sytuacja nie zdarza się zbyt często

Pierwszy taniec z najlepszym przyjacielem męża

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy świeżo upieczoną żonę, tańczącą na parkiecie bez swojego partnera. Wystąpiła za to z psem, wraz z którym wykonała układ choreograficzny. Co więcej, pupil nie tylko skakał na dwóch łapach koło kobiety i wykonywał z nią figury, ale również radośnie podszczekiwał do rytmu piosenki.

Prawdopodobnie choreografia była wcześniej przygotowana, ponieważ zaprezentowane sztuczki wyszły idealnie. Panna młoda układała okręg z rąk, przez który sprytnie przeskakiwał pies, a wszystko do rytmu piosenki. 

Takiego show na sali weselnej zapewne mało kto miał okazję podziwiać. Warto zwrócić również uwagę na szczegóły, bowiem zwierzak podczas występu zamiast obroży miał założoną muszkę oraz coś w rodzaju eleganckich butów, które idealnie wpasowały się w klimat okoliczności. Nagranie występu zostało opublikowane w serwisie Reddit. 

Internauci zachwyceni nietuzinkowym pomysłem na pierwszy taniec

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie szczędzili komplementów. Nie mogło zabraknąć również słów uznania dla psa.

  • "Pies wydaje się być zachwycony, że wszyscy ludzie przebrali się i urządzili imprezę tylko po to, żeby patrzeć, jak tańczy",
  • “Pod koniec nagrania uśmiechałem się do monitora i nawet nie zauważyłem, kiedy to się wydarzyło”,
  • "Pies pochwalił się swoimi umiejętnościami i nie zawiódł", 
  • “Ten pies tańczy lepiej niż ja” - piszą internauci. 

Pojawił się również komentarze wskazujące, iż obecność psa na tak wielkim i głośnym wydarzeniu, jakim jest wesele, na którym zwykle jest mnóstwo osób i może panować zamieszanie, nie jest odpowiednim miejscem dla pupila. Zwrócono uwagę, że na sali weselnej bywa za głośno dla zwierzęcia, a cała sytuacja może go stresować.