Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Był pewien, że stoi za nim przyszła żona. Odwrócił się i go zamurowało
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 27.05.2024 14:35

Był pewien, że stoi za nim przyszła żona. Odwrócił się i go zamurowało

ślub
fot. tiktok/mad_meineke12

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dla wielu ludzi. Dokładnie tak samo było w przypadku tej pary. Jeszcze przed ceremonią zakochani zdecydowali się na sesję zdjęciową. Jednym z zaplanowanych ujęć, była chwila, gdy pan młody po raz pierwszy zerka na swoją wybrankę w sukni ślubnej. Jednak kiedy mężczyzna się odwrócił, to nie ją ujrzał. Jakże wielkie było jego zdziwienie.

Pan młody nie tego spodziewał się na sesji ślubnej

Pan młody czekał na swoją wybrankę, którą po raz pierwszy mógł oficjalnie zobaczyć w pełnym makijażu, upiętej fryzurze i sukni ślubnej. Aby ten moment został z nowożeńcami na zawsze, poproszono fotografa, by uwiecznił go na zdjęciach i nagraniu. Jednak mężczyzna nie spodziewał się, co tak naprawdę wydarzy się, gdy tylko odwróci się i spojrzy w miejsce, z którego powinna wyłonić się pani młoda.

Gdy nadszedł ten moment i Quinn zerknął przez ramię, aby ujrzeć Madeline, jego oczom ukazał się ktoś zupełnie inny. Ten widok nie tylko go zaskoczył, ale także spowodował łzy w jego oczach.

14-letni pies przychodzi co wieczór do kota. Pragnie jednego Kupiła szczenię bernardyna. Pokazała, co stało się z nim 3 lata później

Tego gościa nie mogło zabraknąć na ich ślubie

Quinn na znak fotografa zaczął się odwracać, a jego wzrok od razu powędrował na wysokość, w której spodziewał się ujrzeć swoją piękną przyszłą żonę. Ku jego zdziwieniu wcale jej tam nie było. Jednak szybko zorientował się, że powinien zerknąć niżej.

W kilka sekund tuż przy jego nogach znalazła się ich ukochana sunia Pennie. Pies jak przystało na tak wyjątkową okazję, również był ubrany w elegancką, białą suknię. Mężczyzna nie krył zdziwienia, jednak widok cieszącego się czworonoga wprost roztopił jego serce.

Nagranie, które udało się przy tej okazji stworzyć, odbiło się szerokim echem wśród internautów. Na TikToku doczekało się ponad 2 milionów polubień.

@mad_meineke12 If you are looking for a way to inckude your dog in your wedding… let this be your idea. He turned around and 100% thought it would be me 🥹 #dachshundsoftiktok #dachshund #doxiesoftiktok #dachshundsoftiktok #2024bride #firstlook #firstlookwithgroom #weddingdogideas ♬ slipping through my fingers - zappo™

Para młoda i pies

Na kolejnych zdjęciach udostępnionych w sieci na profilu Pennie na Instagramie możemy zobaczyć już zdjęcia całej rodziny w komplecie. Madeline i Quinn nie wyobrażali sobie, by w tak ważnym dla nich dniu mogło zabraknąć czworonożnego członka rodziny.

Internauci zafascynowali się ich pomysłem i uważają go za wyjątkowo uroczy. Choć trzeba przyznać, że całe show skradła sunia, nowożeńcy również prezentowali się przepięknie. Wszyscy są przekonani, że do zdjęć i filmiku z tego wyjątkowego dnia będą wracać bardzo chętnie.