Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Zabawka interaktywna dla kota w Action. Prawdziwy hit za grosze
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 19.04.2024 14:06

Zabawka interaktywna dla kota w Action. Prawdziwy hit za grosze

zabawka
fot. Jakub Kaminski/East News, Instagram/kotologicznie

Sieć sklepów Action ponownie wychodzi z ofertą dla posiadaczy futrzaków. Niewątpliwie ta interaktywna zabawka sprawi, że twój kot będzie wniebowzięty. Polecana jest przez kocich behawiorystów. To prawdziwy hit za niewielkie pieniądze. 

Action z kolejnym hitem dla zwierząt. Koty pokochają cie za tę zabawkę

Jedna z kocich behawiorystek na swoim koncie w mediach społecznościowych pod nazwą “Kotologicznie” opublikowała bardzo przydatny post dla wszystkich właścicieli mruczków. Na Instagramie zamieściła krótki filmik na temat zabawki, którą aktualnie można nabyć w sklepach sieci Action i to dosłownie za grosze.

Ten przedmiot to prawdziwy hit i bez wątpienia pokocha go większość futrzanych pupili. Interaktywna zabawka kosztuje zaledwie 13,49 zł, a potrafi zdziałać cuda i na długo skupić uwagę kota. Przecież każdy, kto ma w domu mruczka, wie, do czego zdolne jest znudzone zwierzę.

Dlaczego pies się drapie? W ten sposób daje ważny sygnał, nie zwlekaj Sprzątała klatkę świnek morskich. Takiego znaleziska w niej się nie spodziewała

Zabawka z Action skutecznie skupi uwagę twojego kota

Dozownik przekąsek z Action w postaci interaktywnej zabawki wykonany jest z plastiku i wyglądem przypomina mały diabelski młyn. W kręcącym się przezroczystym kole znajdują się mniejsze otwory oraz jeden główny, poprzez który należy wsypać niewielką ilość karmy lub innych ulubionych smakołyków naszego kota. Poza tym w środku jest również dzwoneczek. Co istotne można go wyjąć, gdyby był zbyt irytujący dla mruczka bądź jego właściciela.

Kot zachęcony widokiem i zapachem smaczków będzie próbował się do nich dobrać za pomocą swoich zwinnych łapek. Gdy skutecznie pokręci kołem, karma wypadnie przez dziurki, co spotęguje chęć zabawy u futrzaka. 

kot / Action
fot. action.com

Zabawki interaktywne mają pozytywny wpływ na rozwój kotów

Zabawki interaktywne jak na przykład ta do kupienia w punktach sieci Action to genialne rozwiązanie, aby kot mógł trenować swoją zwinność, spostrzegawczość oraz zaspokajać wrodzoną chęć polowania. W sprzedaży dostępne są 3 warianty kolorystyczne: żółty, niebieski i zielony. 

Behawiorystka w swoim nagraniu podkreśla bardzo ważną kwestię. Musimy pamiętać, aby poziom trudności danego produktu był dostosowany do umiejętności naszego wąsatego przyjaciela, aby zwierzę nie zniechęciło się zabawą.

To kolejny, genialny produkt dla posiadaczy zwierząt, który w swojej ofercie posiada sieć sklepów Action. Niedawno informowaliśmy o viralowym gadżecie dla wszystkich miłośników psów.