Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Viralowy gadżet z Action dla miłośników psów. Każdy powinien go mieć
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 17.04.2024 15:16

Viralowy gadżet z Action dla miłośników psów. Każdy powinien go mieć

produkt
fot. canva/Ivan Babydov, Jakub Kaminski/East News

Viralowy gadżet dla miłośników psów ponownie dostępny w sieci sklepów Action. Bez wątpienia każdy właściciel czworonoga powinien go mieć. Gwarantowana świetna zabawa oraz wyjątkowa pamiątka na lata. 
 

Action ma dobre wieści - viralowy gadżet powraca do sprzedaży

Sieć sklepów Action ma cudowne wieści dla wszystkich zapalonych psiarzy. Do ich oferty ponownie wrócił długo wyczekiwany gadżet. Znów możemy kupić popularny zestaw do odciskania dziecięcej rączki. 

Mimo że produkt dedykowany jest maluchom, świetnie sprawdzi się również w przypadku czworonożnych podopiecznych. Odciśnięta w masie łapka może stanowić przepiękną, sentymentalną pamiątkę dla opiekunów czworonogów, a przy tym być powodem do świetnej zabawy. 

Dlaczego koty liżą masło i czy jest to bezpieczne? Powód jest prosty Potężny pożar w zoo. Zginęło ponad 200 zwierząt, niewiele udało się uratować

Uwaga psi rodzice! Unikatowa pamiątka do kupienia w Action

Viralowy zestaw do odciskania rączek lub w przypadku szczekających lokatorów, łapek ponownie pojawił się na sklepowych półkach w Action. Produkt zachęca nie tylko swoim genialnym zastosowaniem, ale również bardzo atrakcyjną ceną. Koszt zakupu tego produktu wynosi jedyne 13,95 zł. Przyznacie sami, ze to niezła okazja. 

W pudełeczku znajdziemy:

  • glinę;
  • wałeczek do rozwałkowania masy;
  • rozkładaną białą ramkę z dodatkowym okienkiem na zdjęcie.
Action
Źródło: action.com

Sposób przyrządzenia masy do odcisku z Action jest niebywale prosty i szybki

Jak zapewniają producenci plastycznej masy do odcisku, produkt jest całkowicie bezpieczny i łatwy do przygotowania. Cały proces tworzenia nie powinien zająć nam więcej niż 3 minuty! Ale zabawa może nieco się przedłużyć. Pamiętajmy, że wszystko zależy od tego, jak współpracował będzie nasz psi asystent. Nie zmuszajmy go do niczego, jeśli w danym momencie nie będzie miał na to ochoty. Poczekajmy na dogodny moment dla obu stron.

Naszym zdaniem ten viralowy produkt z sieci Action to prawdziwy bestseller wśród pomysłów na unikatową pamiątkę. Masa pozwoli na uwiecznienie wspaniałych wspomnień związanych z czworonożną pociechą, a stylowa, biała ramka świetnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Choć jest dedykowany dla małych dzieci, na TikToku stał się hitem również wśród miłośników czworonogów.

@aleksandraszajkowska 🐾 Czy ktoś już odcisnął łapeczkę?! @Actionpolska poprosimy więcej takich perełek 🐾 #zyciezpsem #akcesoriadlapsa #dlapsa ♬ i like the way you kiss me - Artemas