Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > W lodówce znajdziesz nie tylko smakołyki. Ten kot to prawdziwy mistrz kamuflażu. Gdzie się ukrył?
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 14.09.2023 09:24

W lodówce znajdziesz nie tylko smakołyki. Ten kot to prawdziwy mistrz kamuflażu. Gdzie się ukrył?

Znajdź kota
Znajdź kota, źródło: tiktok.com/@hiddencats1

Koty są prawdziwymi mistrzami kamuflażu. Wydawać by się mogło, że niekwestionowanymi liderami w tej kwestii są dzikie koty. Jednak wiele wskazuje na to, że jest to sprawa dyskusyjna. Pomimo tego, że życie domowych mruczków nie ma nic wspólnego z walką o przetrwanie na wolności, czworonogi te wciąż mają w sobie instynkt, który podpowiada im jak doskonale wtopić się w otoczenie. Okazuje się, że domowe pupile potrafią ukryć się nawet tam, gdzie wydaje się to wręcz niemożliwe. Sprawdź, czy czworonogowi udało się przechytrzyć również Ciebie! 

Niektóre pupile potrafią stać się niewidzialne

Koty uwielbiają spędzać czas w nietypowych miejscach. Co więcej, wiele osobników ma w zwyczaju ucinać sobie drzemkę w ukryciu. To coś, co niektórych właścicieli przyprawia o ból głowy. Paniczne poszukiwania mruczka często kończą się dopiero wtedy, kiedy zwierzę samo postanowi zdradzić, gdzie się ukryło.

Okazuje się, że koty potrafią wtopić się w otoczenie sypialni czy salonu. Ponadto niektóre czworonogi są w stanie skutecznie ukryć się na meblu, na którym wydawać by się mogło, że nie ma już miejsca na nic, a na pewno nie na doskonałą kryjówkę. 

Bohater niniejszej historii swoją kreatywnością przerósł wszystkich kocich konkurentów uwielbiających zabawę w znikanie.

Wyrzucił 17-letnią schorowaną kotkę na ulicę bez mrugnięcia okiem. Wszystko dla miłości?

Pomysłowość kota przerosła jego właściciela

Właściciel pewnego kota przekonał się, że zwierzęta te potrafią skutecznie ukryć się w dosłownie każdej przestrzeni. Nawet w takiej, w której jest niewiele miejsca. Okazuje się, że jednemu z pomysłowych mruczków udało się zlać z tłem… lodówki!

Gdyby nie czujność opiekuna czworonoga, ten mógłby porządnie zmarznąć w oczekiwaniu na to, aż ktoś otworzyłby lodówkę i wyswobodziłby go z wyjątkowo nieprzyjemnej przestrzeni. 

Właściciel kota nagrał filmik, uwieczniając w ten sposób szalony wybryk swojego pupila. Okazuje się, że mnóstwo internautów nie jest w stanie znaleźć kota ukrytego w lodówce. Jak myślisz, Tobie się uda?

Potrafisz znaleźć kota, który ukrył się w lodówce?

Skup się i przyjrzyj się dokładnie fotografii zamieszczonej poniżej. Zapewniamy: na zdjęciu jest kot! Po prostu wyjątkowo dobrze się ukrył. Jesteś w stanie go zlokalizować?

cgdf.jpg
Źródło: tiktok.com/@hiddencats1

Wiele osób poddaje się po kilku chwilach, będąc przekonane, że na zdjęciu nie ma żadnego czworonoga. Potrzebujesz pomocy? Spieszymy z podpowiedzią!

Kot ukrył się na najniższej półce lodówki, po lewej stronie. Czworonóg wszedł do środka folii po wielopaku. Czy teraz jesteś w stanie dostrzec jego czarny ogon

Źródło: tiktok.com/@hiddencats1