Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > W ogrodzie ukrywa się kot. Czy znajdziesz go w mniej niż 10 sekund?
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 02.03.2023 19:31

W ogrodzie ukrywa się kot. Czy znajdziesz go w mniej niż 10 sekund?

None
Facebook/Pronađi mačku, fot. Jasna Bucković

Uważasz, że masz sokoli wzrok? Jeśli tak, spróbuj znaleźć na obrazku kota, który ukrywa się w ogrodzie. Zadanie naprawdę nie należy do najłatwiejszych, a jeśli chcesz rzucić sobie jeszcze większe wyzwanie, spróbuj dostrzec go w mniej niż 10 sekund. Ostrzegamy, to udaje się mało komu!

Internauci pokochali łamigłówki ze zwierzętami w roli głównej. W związku z tym, mamy dla nich kolejny test na spostrzegawczość. Sprytny kot ukrył się w ogrodzie tak, że niewiele osób jest w stanie znaleźć w czasie krótszym niż 10 sekund.

Znajdź kota, który ukrywa się w ogrodzie

Zagadkę, którą przygotowaliśmy, niewątpliwie docenią również miłośnicy kwiatów, ponieważ kot ukrył się w pięknym ogrodzie. Zielone liście i kolorowe kwiaty jeszcze bardziej odwracają uwagę od sprytnego czworonoga, który wyraźnie starał się pozostać niezauważony. 

Poniżej znajduje się zdjęcie, które stanowi zagadkę. Znajdujące się na nim kolorowe rośliny to także świetne nawiązanie do nadchodzącej wielkimi krokami wiosny, na którą tak wiele osób czeka z utęsknieniem.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie, skup się, wytęż wzrok i uruchom stoper. Przypominamy, że masz tylko 10 sekund, aby wykazać się spostrzegawczością dorównującą najbystrzejszym internautom.  Nie ma na co dłużej czekać! Czas start!

W ogrodzie ukrywa się kot. Czy znajdziesz go w mniej niż 10 sekund_ (1).jpg
Facebook/Pronađi mačku, fot. Jasna Bucković

Dla wszystkich, którym nie udało się jeszcze znaleźć ukrytego kota, mamy pewną podpowiedź. Swój wzrok skupcie zwłaszcza na centralnej części zdjęcia.

Kazał dziewczynie wybierać: on albo kot. Nie wahała się ani sekundy

Rozwiązanie zagadki

Jeśli nawet po podpowiedzi nie udało ci się znaleźć sprytnego kocurka, nie masz się czym martwić. Poniżej przedstawiamy rozwiązanie zagadki, w którym każdy może sprawdzić, gdzie schował się ten mruczący fan zabawy w chowanego. 

W ogrodzie ukrywa się kot. Czy znajdziesz go w mniej niż 10 sekund_ (2).jpg
Facebook/Pronađi mačku, fot. Jasna Bucković

Koniecznie daj nam znać w komentarzu, jak ci poszło i ile czasu potrzebowałeś, by rozwiązać zagadkę i dostrzec kota schowanego w ogrodzie!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!


źródło: webniusy.com

Tagi: Kot Zagadki