Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Gdzie ukrył się kot? Nie każdy jest w stanie go zobaczyć. Najlepsi znajdują go w 15 sekund
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 31.07.2023 10:29

Gdzie ukrył się kot? Nie każdy jest w stanie go zobaczyć. Najlepsi znajdują go w 15 sekund

Pokój, w którym ukrył się kot
Pokój, w którym ukrył się kot, źródło: twitter.com/Thereisnocat_

Koty są mistrzami kamuflażu. Nawet najbardziej leniwemu mruczkowi zdarza się ukryć tak, że żaden człowiek nie jest w stanie go znaleźć. Niektóre osobniki mają swoje ulubione kryjówki, inne przy każdej możliwej okazji odkrywają nowe miejsca. Jedno jest pewne: znikające koty doprowadzają swoich właścicieli do szału! Każdy, kto kiedykolwiek żył pod jednym dachem z kotem wie, że poszukiwania zwierzaka, nawet w małym mieszkaniu mogą trwać bardzo długo. Jak myślisz, jesteś w stanie znaleźć każdego kota? A może istnieją takie, które są w stanie Cię przechytrzyć? Sprawdźmy to!

Ukrywające się koty to prawdziwe wyzwanie dla mózgu

Właściciele kotów czy tego chcą, czy nie, regularnie trenują swoją spostrzegawczość. Zdarza się, że zlokalizowanie własnego pupila okazuje się być wyzwaniem zdecydowanie trudniejszym, niż się na początku zakładało. Kotowate uwielbiają kryjówki. Każdy osobnik znajdzie w domu miejsce, w którym będzie miał czas tylko dla siebie. Te, które mają możliwość wychodzenia na zewnątrz, z radością korzystają z większego pola do popisu. Okazuje się, że niektóre koty wyjątkowo cenią sobie ogrody, ukrycie się wśród roślin gwarantuje nie tylko spokój ale również przyjemny chłód. 

Pozostaje wierzyć nam, że koty nie robią tego po to, aby nas zdenerwować. One po prostu bardzo dbają o to, żeby nam się nie nudziło. 

Przerażające nagranie prosto z lasu. Leśnicy ostrzegają, by nie oglądać do końca. "Tam są zwłoki?"

Sprawdź swoją spostrzegawczość i znajdź kota

Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie wygrać zabawę w chowanego z każdym kotem, to mamy dla Ciebie wyzwanie. Na obrazku załączonym poniżej ukrył się kot, chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać. Gwarantujemy - na pewno jest tam co najmniej jeden czworonóg. 

Dla ułatwienia, mała podpowiedź: zwierzak ukryty na obrazku ma pręgowane łapki

Niektórzy są w stanie zlokalizować kota w ciągu kilkunastu sekund, inni, pomimo ogromnych chęci, nie są dają rady go znaleźć. Do jakiej grupy Ty się zaliczasz? Tylko nie poddawaj się zbyt szybko, daj sobie chociaż minutę!

Zrzut ekranu 2023-07-31 103120.png
Gdzie ukrył się kot? twitter@Thereisnocat_

Podpowiadamy wszystkim niedowiarkom!

Być może ci, którym nie uda się znaleźć na obrazku kota uznają, że to głupi żart. Chcemy udowodnić, że na przedstawionym zdjęciu rzeczywiście jest zwierzak. Po prostu bardzo zadbał o to, żeby być nieosiągalnym dla ludzkiego wzroku. 

Przypominamy, że koty uwielbiają wszelkiego rodzaju szczeliny i dziury. Przestrzeń pod łóżkiem to miejsce idealne na kryjówkę. Warto o tym pamiętać podczas poszukiwania własnego czworonoga. Być może jest on tuż obok Ciebie, po prostu zmieścił się tam, gdzie na pierwszy rzut oka nie powinien był się zmieścić. 

8 (1).jpg
Rozwiązanie zagadki. Źródło: twitter.com/Thereisnocat_

Źródło: twitter.com/Thereisnocat_