Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Ten pies zasługuje na Oscara. Tak reaguje na obcinanie pazurów
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 05.06.2024 12:07

Ten pies zasługuje na Oscara. Tak reaguje na obcinanie pazurów

obcinanie pazurów psu
Fot. twitter.com/ Buitengebieden

Właścicielka labradora nagrała moment, w którym próbuje obciąć pazury swojemu pupilowi. Zwierzę za nic w świecie nie chce poddać się znienawidzonemu zabiegowi. To, w jaki sposób okazuje swoje przerażenie, zasługuje na Oscara. Film rozbawił internautów do łez. Na uwagę zasługuje również zdegustowany mistrz drugiego planu.

Obcinanie pazurów u psa to niełatwe zadanie

Obcinanie pazurów psa to zadanie, które wielu właścicieli czworonogów porównuje do próby zakładanie skarpetek ośmiornicy — teoretycznie możliwe, ale w praktyce pełne chaosu i zamieszania. W jednym rogu mamy naszego pupila, który nagle przypomina sobie, że pazury to jego najcenniejszy skarb, w drugim rogu jesteśmy my, uzbrojeni w cążki, pot i determinację. 

Właścicielka psa uznała, że już czas stoczyć tę walkę i postanowiła obciąć swojemu futrzastemu przyjacielowi pazury. Zwierzęciu nie spodobał się ten pomysł. Inteligentny czworonóg szukał ratunku, symulując wielkie cierpienie. Liczył, że to odwiedzie jego właścicielkę od nielubianego przez niego zabiegu. Nagranie stało się hitem w sieci. Na nagrodę z najlepszą drugoplanową rolę zasługuje również kot. 

Śmierć sokoła wstrząsnęła miłośnikami zwierząt. Kulisy wywołują ciarki Pies usiadł przed cudzym domem. Wzruszyła się, gdy przeczytała napis na skrzynce

Pies odegrał swoją życiową rolę

Sprytny czworonóg postanowił wcielić się w rolę i odegrał psi dramat. Za każdym razem gdy jego właścicielka brała do ręki jego łapę i przykładała narzędzie, udawał omdlenie, uniemożliwiając tym bezpieczne obcięcie pazurów. Trzeba przyznać, że zwierzę opanowało upadanie do perfekcji i zasłużyło na Oscara. 

Na nagraniu możemy zauważyć również mistrza drugiego planu. Zdegustowany kot siedzi i przygląda się wyczynom swojego psiego towarzysza. Z jego wyrazu pyszczka możemy jasno odczytać, że jest zażenowany odstawionym dramatem. 

Nagranie stało się hitem w sieci

Nagranie szybko okazało się hitem. Obejrzało go ponad 2,6 miliona użytkowników. Komentujący nagranie użytkownicy udostępnili również nagrania swoich czworonogów, które równie ambitnie postanowiły odegrać dramatyczne role. 

Wśród licznych zabawnych filmików pojawiły się również komentarze. Wielu miłośników zwierząt aż za dobrze zna psich aktorów wymuszających na swoich opiekunach odsunięcie w czasie nielubianych zabiegów.

 • “A kot w swetrze myśli: ”Zabijcie mnie teraz",
   
 • “Ona przecięła mu rękę, on nie żartuje”,
   
 • “Cudowne! Mówią, że koty mają dziewięć żyć, ale ten pies ma SETKI”,
   
 • “Mój Husky zachowuje się w ten sam sposób, gdy nadchodzi czas, abym go wykąpał. Wszyscy sąsiedzi są zaalarmowani”,
   
 • “Cwaniak ciągle spada na miękką poduszkę”,
   
 • “Kot w swetrze również zasługuje na Oscara”.

Czworonogi potrafią wykazać się niezrównanymi umiejętnościami dramatycznymi, zamieniając każdą sesję pielęgnacyjną w pełen emocji spektakl. Od niewinnych spojrzeń po teatralne westchnienia psy potrafią przekonać nas, że obcinanie pazurów, kąpiele, lub spożycie leku to najstraszniejsza rzecz na świecie. Ale nie martwcie się drodzy właściciele — nie jesteście w tym sami. Wielu opiekunów psów na całym świecie w tej samej chwili ogląda rozbrajające sceny odgrywane przez swoich pupili.