Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies podszedł do pomnika Abrahama Lincolna. Niewiarygodne, co zrobił
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 19.05.2024 13:42

Pies podszedł do pomnika Abrahama Lincolna. Niewiarygodne, co zrobił

border collie
fot. instagram.com/ pubity

Pies podczas spaceru ze swoją opiekunką zatrzymał się przy pomniku Abrahama Lincolna. Zwierzę było przekonane, że to żywy człowiek. Niespodziewanie czworonóg wykonał niesamowity gest w kierunku prezydenta USA. Zabawne nagranie szybko zyskało fanów w internecie. 

Psy kochają zabawę z właścicielem

Psy są znane z nieskończonej lojalności i bezwarunkowej miłości do swoich właścicieli. Jednym z najpiękniejszych przejawów tych uczuć jest ich niesłabnąca chęć do zabawy. Niezależnie od pory dnia, pogody czy nastroju opiekuna, czworonogi potrafią znaleźć sposób, aby zachęcić go do wspólnej interakcji, wywołując tym radość i uśmiech na twarzach wszystkich domowników.

Opiekunka, która wracała ze spaceru ze swoim czworonogiem, nagrała niezwykłe zdarzenie. Jej pupil, który uwielbiał aportować frisbee, nadal chciał się bawić. Właścicielka nie miała więcej dla niego czasu, gdyż musiała jechać do pracy. Sprytne zwierzę szybko znalazło zastępstwo. Niestety, nieświadomie dokonało złego wyboru.  

Weterynarz pokazał zdjęcie kota z gabinetu. Jego mina mówi sama za siebie Godzinami sprawdzał, kto nie sprzątnął psiej kupy z jego podjazdu. Zemścił się

Zabawne nagranie z amerykańskim prezydentem

Pies podszedł do pomnika amerykańskiego prezydenta. Abraham Lincoln został przedstawiony jako siedzący na ławce mężczyzna. Ze swoim charakterystycznym kapeluszem i notatkami w ręce w psich oczach wydał się idealnym człowiekiem, który miałby czas na zabawę. Czworonóg próbował ze wszystkich sił przekazać mu swoje ulubione frisbee, jednak ten ani drgnął. Zrezygnowany pupil nie rozumiał, dlaczego prezydent nie chciał rzucić mu zabawki.

Zabawne nagranie szybko stało się hitem wśród miłośników psów. Internauci podchwycili wątek i tak samo jak czworonóg byli zdumieni, że Abraham Lincoln mógł się zachować w tak niegrzeczny sposób. 

  • “Lincoln nawet nie drgnął. Niegrzecznie”,
     
  • “Co jest z tym gościem nie tak? Dlaczego nie współpracuje?”,
     
  • “To bardzo rozczarowujące Panie Prezydencie”,
     
  • “Nigdy nie sądziłam, że Lincoln może zachować się taki niegrzecznie”.

Pies Abrahama Lincolna

Abraham Lincoln był jednym z ważniejszych Prezydentów Stanów Zjednoczonych. Urząd ten sprawował od 1860 roku do 1865 roku, kiedy padł ofiarą zamachu. Niestety postrzał okazał się dla niego śmiertelny. Na zawsze zapisał się na kartach historii dzięki swojej determinacji, mądrości i niezachwianemu zaangażowaniu w walkę o jedność kraju i zniesienie niewolnictwa. Do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezydentów USA.

Abraham Lincoln miał swojego ukochanego kundelka. Jasnobrązowy pies z klapiastymi uszkami mieszkał z prezydentem w Białym Domu. Przywódca nazwał go Fido. Imię to wywodzi się z łacińskiego słowa ufać i idealnie pasowało do jego charakteru. Czworonóg bowiem był bardzo wiernym i godnym zaufania towarzyszem. Niestety jego historia, tak samo jak jego właściciela nie ma szczęśliwego zakończenia. Dwa lata po zamachu na Lincolna Fido został brutalnie zamordowany przez pijanego mężczyznę. 

Patrząc na historię i uwielbienie prezydenta USA do czworonogów, nie dziwimy się, że pies wybrał jego pomnik jako godnego następcę na towarzysza ulubionej zabawy.