Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Zwierze

Zwierze

kot
09.04.2024 13:37 Kociątko z uporem łapało ogon labradora. Nie przewidziało, jak zakończy się zabawa

Nic tak nie rozczula właścicieli młodziutkich mruczków jak oglądanie filmików obrazujących frywolne zabawy ich podopiecznych. Nieporadne kocie wybryki potrafią wywołać uśmiech u największych smutasów. A gdy dodatkowo do akcji wkracza inne zwierzę, efekt mamy murowany. W sieci krąży nagranie kociątka, które z uporem chwyta za ogon psa. Malutki futrzak nie jest jednak świadomy reakcji czworonożnego towarzysza na jego zaczepki. Zobaczcie sami humorystyczne nagranie i przekonajcie się, że śmiechu jest co niemiara.

zwierzę
17.09.2020 14:44 Zwierzę z adopcji czy hodowli? Co bardziej popierasz?

Zwierzę w domu jest czymś niesamowitym. Od długiego czasu zwierzęta zyskały miano najlepszych przyjaciół człowieka. Do tego grona zaliczają się głównie psy i koty, ale także papugi, rybki czy gryzonie. I teraz pojawia się pytanie, gdzie takich zwierząt szukać? Zdania na ten temat są podzielone, ponieważ ludzie dzielą się na takich, którzy adoptują zwierzęta i takich, którzy wybierają zwierzę z hodowli. Jaki wariant byś wybrał?Posiadanie zwierząt w domach jest czymś bardzo ważnym. Ich obecność wpływa na nasze samopoczucie i często bezpieczeństwo. Ludzie decydują się na kilka wariantów nabycia zwierząt. Niektórzy wolą je adoptować inni zaś nabyć u hodowcy. A Ty które z nich wybierasz?

26.07.2020 14:24 Zdjęcie zwierzęcia wyrzuconego na plażę odbiera mowę. Nikt nie ma pojęcia, czym jest

Wygląda na to, że świat fauny i flory jeszcze nie raz nas zaskoczy. Jeżeli sądzisz, że w swoim życiu widziałeś już wszystko, warto spojrzeć na zwierzę, które zostało wyrzucone na plażę. Osoby, które je znalazły były wręcz przerażone.Zwierzę znalezione na jednej z plaż zadziwiło przechodzących nieopodal ludzi swoim wyglądem. Natychmiast zrobiono mu zdjęcie, które wywołało istną burzę w internecie. Komentujący zachodzą w głowę, co to za stworzenie. Choć snuje się przypuszczenia, nikt nie wie czym w rzeczywistości jest!

zwierzę
30.03.2020 14:18 Mężczyzna znalazł tajemnicze zwierzątko. Gdy dowiedział się o nim prawdy, nie mógł uwierzyć

Ciężko zliczyć ogrom gatunków zwierząt i roślin na świecie. Prawdopodobnie nie odkryliśmy jeszcze wszystkich, tym bardziej nie zajmując się tym profesjonalnie. W takiej sytuacji znalazł się jakiś czas temu pewien mężczyzna, który natknął się w parku na dziwne, małe zwierzę. Podczas spaceru mężczyzna znalazł tajemnicze zwierzę. Nie miał pojęcia, z czym ma do czynienia. Gdy się dowiedział, nie mógł w to uwierzyć.

kotka
20.03.2020 20:41 Mężczyzna znalazł kotkę pod łóżkiem. Kiedy przyjrzał się dokładniej, zaniemówił

Kotka schowała się pod łóżkiem, tak aby nikt jej nie znalazł. Mruczek szukał spokojnego miejsca, gdzie mógłby się bezpiecznie położyć. Kryjówkę kotki znalazł Paris Zarcilla, który nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Kotka nie była sama. Przyprowadziła ze sobą „gości”. Paris Zarcilla poszedł do swojego pokoju, aby odpocząć. W pewnym momencie usłyszał spod swojego łóżka dziwne głosy, które nie dawały mu spokoju. Mężczyzna podniósł materac do góry i znalazł pod nim kota! Paris nie był opiekunem żadnego mruczka. Kotka przybłąkała się i nie była sama.

zwierzę
17.03.2020 14:47 Zwierzę z Rowu Mariańskiego. Naukowcy dokonali paraliżującego odkrycia

Zwierzę z Rowu Mariańskiego to skorupiak odkryty 6 lat temu, w 2014 roku, o osobliwej nazwie eurythenes plasticus. Co takiego przerażającego znaleziono w jego, zaledwie, 5-cenymetrowym ciele i czy spowoduje to znaczne zmiany w naszym życiu? Do pewnego czasu, Rów Mariański uważany był za miejsce, na które nasza cywilizacja wywarła jedynie minimalny wpływ. Jednak najnowsze badania ukazują, że działania człowieka odcisnęły swoje piętno nawet w morskich głębinach. Małe zwierzę jest tego najlepszym, ale też najbardziej niepokojącym przykładem. Wystarczy zwrócić uwagę na nazwę skorupiaka, by odkryć co za tym stoi. Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków Rodzina Daniela Olbrychskiego w rozpaczy. Wiadomo, gdzie znaleziono ciało jego 28-letniego wnuka Zwierzę z Rowu MariańskiegoRów mariański, to najgłębszy znany rów oceaniczny na Ziemi. Tajemnicza głębia skrywa niezwykłych mieszkańców, a sama w sobie nierzadko jest głównym tematem filmów czy książek z gatunku fantastyki naukowej. I choć błotne potwory mogą nawiedzać nas w snach, okazuje się, że to my jesteśmy dla nich prawdziwym zagrożeniem. Jak? Kiedy naukowcy przebadali zamieszkujące tam zwierzę, dokonali strasznego odkrycia. Zwierzę z najgłębszego rowu oceanicznego na naszej planecie, doprowadziło badaczy do paraliżujących wniosków. Straszne odkrycie to coś, czego nikt do tej pory się nie spodziewał. Czy pora otworzyć oczy?

pies
24.01.2020 21:57 Nic nie ogrzeje serca tak, jak zimny psi nos

Wyobraźmy sobie, że w po przekroczeniu progu naszego mieszkania, czeka ktoś, kto na nasz widok wręcz nie posiada się ze szczęścia. Ktoś, kto wesoło merda ogonkiem i wita nas wesołym szczeknięciem, a na koniec dnia wtula w nas swój zimny, mokry nos. Pies. Trzeba przyznać, że dzięki niemu życie od razu staje się piękniejsze. Najgorsze, co może spotkać nas w życiu to samotność. Kiedy po ciężkim dniu, czasie pełnym rozczarowań i życiowych rozterek nie wracamy do pustego domu i nie mamy się do kogo odezwać, odkrywamy, czym naprawdę jest smutek.Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czasami nikt nie zrozumie nas tak, jak nasz ukochany pupil. Kiedy po drodze nagle gubimy sens, dobrze mieć obok siebie towarzysza, który zawsze jest gotowy podnieść nas na duchu.

krowa
12.01.2020 19:46 Mała krowa uciekła z rzeźni. Niesamowite, kto postanowił ją przygarnąć

Krowa uniknęła losu, który najczęściej spotyka przedstawicieli jej gatunku, dzięki własnemu sprytowi. Nikt nie spodziewał się, że zwierzęciu uda się przetrwać w dosyć trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła. A jednak okazało się, że pomoc przyszła z dość nieoczekiwanej strony. Większość z nas zapewne je mięso. Jednak nawet pomimo tego, ciężko nam powstrzymać łzy na myśl o tym, co przeżyła ta krowa. Trzeba przyznać, zdecydowanie pomaga fakt, że zwierzątko jest doprawdy urocze. A jej przygoda naprawdę dosyć niezwykła i zaskakująco zagmatwana.

husky
10.01.2020 09:25 Husky szczeka w zaskakujący sposób. Jego pani nie może wyjść z podziwu [WIDEO]

Husky to zazwyczaj kochane, pełne energii psy, każdy z nich oczywiście jedyny w swoim rodzaju. Ale szczeniaka tak niezwykłego jak ten, naprawdę ciężko byłoby znaleźć gdziekolwiek indziej. Piesek wypracował sobie swój własny, unikatowy, sposób komunikowania się. Za każdym razem kiedy to słyszy, jego pani nie może powstrzymać śmiechu. Jedną z takich chwil udało się nagrać. Tak samo, jak ludzkie głosy różnią się między sobą, tak samo wszystkie psy brzmią odmiennie od siebie nawzajem. Jednak nawet jeśli są od siebie różne w brzmieniu, to samo szczekanie zazwyczaj składa się raczej z tych samych dźwięków. W przypadku tego małego husky jest jednak inaczej.

wiewiórka
04.12.2019 21:14 Uratował maleńką wiewiórkę, którą spotkał w lesie. Zostali najlepszymi przyjaciółmi

Wiewiórka szybko stała się najlepszą przyjaciółką Igora, po tym, jak znalazł ją w lesie, za malutką, żeby mogła sama przeżyć i niemogącą poruszać się o własnych siłach. Mężczyzna postanowił zabrać ją do domu i od tego czasu są nierozłączni. Zwierzątko szybko stało się na Instagramie gwiazdą. Chociaż mała, urocza wiewiórka w domu wydaje się być świetnym pomysłem, to posiadacze tych zwierząt przypominają, że to wciąż dzikie zwierzęta i że opieka nad nimi nie będzie łatwym zadaniem. Nawet jeśli znajdziemy gdzieś ranne zwierzątko, powinniśmy najpierw wezwać pogotowie dla rannych zwierząt, jeśli w naszej okolicy jest coś takiego.

niedźwiedź
04.12.2019 19:01 Niedźwiedź z napisem na futrze. Farbą pomazali go wandale

Niedźwiedź pomalowany farbą został zauważony w Czukockim Okręgu Autonomicznym. Na zwierzęciu widnieje napis, stworzony przez wandali. Zwierzę zostało zauważone przez ludzi przejeżdżających niedaleko niego samochodem i jest w tym momencie poszukiwane przez ekologów. Ci mają nadzieję, że farba zmyje się, kiedy zwierzę będzie pływać. Nie wiadomo, kiedy dokładnie powstał napis, ani kto go wykonał. Samo nagranie stało się popularne w Internecie kiedy udostępnił je pracownik WWF Siergieja Kawrego, który otrzymał je od mieszkańca Czukotki. Niedźwiedź był widziany na południowo-wschodnim skraju Rosji, w Czukockim Okręgu Autonomicznym.

Kot
29.11.2019 22:02 Kot nie odstępuje na krok strażaka, który uratował mu życie. Nagranie wzrusza do łez

Kot, który został uratowany przed pożarem, nie potrafi przestać okazywać wdzięczności swojemu wybawcy. Strażak, który ocalił mu życie, podzielił się w sieci nagraniem, dokumentującym jego zachowanie. Zwierzak nie odstępuje go na krok, a widok ten wzrusza do łez. Zwierzęta potrafią być naprawdę przeurocze. Przyjęło się, że koty to niezwykle inteligentne i samodzielne zwierzaki. Nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci jest idealnym przykładem tego, że futrzaki, jak żadne inne stworzenia potrafią okazywać swoją wdzięczność i rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Mężczyzna, który uratował życie tego kociaka może być z siebie naprawdę dumny. Tym samym zyskał oddanego przyjaciela na całe życie.

suczka
25.11.2019 22:18 Bezdomna suczka przez 2 tygodnie nie ruszyła się z miejsca. Gdy ratownicy odkryli powód, nie mogli uwierzyć

Suczka była bezdomna i nieustannie błąkała się w pobliżu torów. Okoliczni mieszkańcy zauważali jej obecność przez dwa tygodnie. Nie wiadomo, czym żywiła się psinka, zapewne odpadkami. Kiedy w końcu dotarli do niej ratownicy i odkryli, dlaczego zwierzę trwa ciągle w tym samym miejscu, nie potrafili znaleźć słów. Chociaż ludziom zdarza się o tym zapominać, zwierzęta są tak samo jak my czującymi istotami, które przywiązują się do swoich bliskich — nie tylko do ludzi, ale też innych zwierząt. Ta suczka wykazała się niezwykłym przywiązaniem, którego świadectwo wprost rozdziera nasze serca.

małpa
20.11.2019 12:48 Małpa z „ludzką twarzą”. Ma 19-lat, a jej wyraz twarzy przypomina miny mężczyzny

Małpa o twarzy do złudzenia przypominającej ludzką zyskała sławę na całym świecie, kiedy w sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jakie miny potrafi stroić. Wygląda jak niezadowolony z życia stary kawaler — co właściwie jest prawdą. Dziewiętnastolatek już dawno wszedł w wiek średni, jednak dalej nie może znaleźć sobie żony. Pracownik ogrodu zoologicznego poinformował, że małpa nie otrzyma żadnego specjalnego traktowania ze względu na to, jak ogromną atrakcją stała się ostatnimi czasy. Wciąż pochłaniają goj jego ulubione zajęcia — zabawa w błocie i rozbijanie orzechów. Strojenie oburzonych min na nic mu tutaj nie pomoże, jego opiekunowie są nieugięci.

Pies
14.11.2019 19:56 Pies z ogonem na głowie został znaleziony przez wolontariuszy schroniska. Momentalnie stał się internetową sensacją

Pies dzięki swojemu niecodziennemu wyglądowi niemalże natychmiast okrzyknięty został zaszczytnym mianem internetowej sensacji. Czworonóg znaleziony został na ulicy przez wolontariuszy schroniska. Weterynarz, który wziął go pod swoje skrzydła pomimo ogromnego doświadczenia, czegoś podobnego nie widział jeszcze nigdy. Coraz częściej słyszy się o bezdusznych właścicielach zwierząt, którzy postanawiają pozbyć się swoich pupili ze względu na ich wygląd. Pomimo tego, że początkowo ich inność wydaje się fascynująca, z czasem zrobią wszystko, by pozbyć się niechcianego problemu. To właśnie dlatego tak wiele, niewinnych psiaków ląduje na ulicy, pozbawionych dostępu do jedzenia i picia.

kierowcy
07.11.2019 20:31 Dwóch motocyklistów znalazło transporter na odludziu. Długo nie zapomną widoku ze środka

Kierowcy motocykli ze zdumieniem zatrzymali się, kiedy coś leżącego na uboczu drogi przyciągnęło ich uwagę. Mężczyźni postanowili zbadać sprawę i dowiedzieć się, co znajduje się w środku. Kiedy do niego podeszli, zamarli, zszokowani. To, co w nim zobaczyli, było przerażające, długo o tym nie zapomną. Ludzie potrafią być okrutni, to zostało dowiedzione już nie raz. Niestety, wiele osób ma tendencje do tego, żeby na cel brać sobie stworzenia słabsze od siebie, które nie potrafią się obronić, albo za bardzo nam ufają, żeby w ogóle spróbować. Tak właśnie było w tym przypadku. Strach pomyśleć, co stałoby się, gdyby ci dwaj kierowcy nie przejeżdżali właśnie wiejską drogą…

właściciele
26.10.2019 19:35 Właściciele zastanawiali się, dlaczego ich pies jest tak wykończony. Gdy znaleźli karteczkę od sąsiada przypiętą do obroży, zażądali wyjaśnień

Właściciele tego psa byli przyzwyczajeni to jego wycieczek po okolicy. Zazwyczaj jednak zwierzę nie wracało w takim złym stanie. Kiedy przeczytali na przyczepionej do jego obroży karteczce, co się stało, natychmiast musieli wykonać w tej sprawie pilny telefon. Takiej sytuacji nigdy nie przewidzieli, nie wyobrażali jej sobie nawet. Ten starszy pies nigdy nie wyrósł z etapu zwiedzania okolicy. Jego właściciele poddali się już i nawet nie próbowali go tego oduczyć. Liczyło się dla nich to, że zwierzę zawsze wracało całe i zdrowe. Nie przewidzieli jednak tego, co stało się na jednej z wycieczek ich ukochanego pupila.

mops
25.10.2019 15:27 W Holandii zakazano hodowli mopsów. Wszystko dla ich dobra

Mops to naprawdę urocza rasa psa, za którą przepada wiele osób. Jednak te psy, jak również inni przedstawiciele ras brachycefalicznych, często zmagają się z wieloma problemami zdrowotnymi, z powodu swoich krótkich pyszczków. Żeby walczyć z cierpieniem psów, Holandia zakazała hodowli tych ras. To wielka zmiana idąca w dobrą stronę. Wiele osób nie zdaje sobie strawy z tego, że za swój uroczy wygląd niektóre zwierzątka płacą zdrowiem. Rasy psów ze szczególnie krótkimi pyszczkami, takie jak mops czy buldog narażone są na wiele problemów związanych z oddychaniem. Holenderski rząd postanowił zadziałać i zakazał hodowli tych psów.

świnka
25.10.2019 12:11 Maleńka chora świnka bała się szpitala. Uspokoiła się, gdy właścicielka zaśpiewała jej kołysankę

Świnka była bardzo zdenerwowana przed zabiegiem. Nieznajome otoczenie i dziwne dźwięki otaczające ją ze wszystkich stron wzbudzały w niej strach. Na całe szczęście je opiekunka była tuż przy niej i mogła uspokoić przestraszone zwierzątko, śpiewając mu kołysankę. Tak rozczulających rzeczy nie widuje się często! Chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, świnie to bardzo inteligentne zwierzęta. Są także niezwykle uczuciowe. Ta świnka dowodzi tego, wtulając się w swoją panią, gdy ta śpiewa jej kołysankę. To uroczy widok, którego nikt nie powinien przegapić, od razu rozjaśnia nam dzień.

Kot
24.10.2019 17:54 Kotek odmroził sobie łapki, konieczna była amputacja. Lekarze stworzyli mu tytanowe protezy

Kotek niestety odmroził sobie swoje małe łapki. Zwierzątko bardzo cierpiało i weterynarze orzekli, że nie ma szans na to, żeby je uratować. Na całe szczęście, pomimo tego weterynarze nie poddawali się i walczyli o to, by zwierzątko mogło dalej normalnie funkcjonować i być szczęśliwym stworzeniem jak kiedyś. Przerażające są historie zwierzątek, którym okrutny los odbiera możliwość używania swojego ciała w taki sposób, w jaki powinny, by móc przeżyć. Szczególnie te żyjące na ulicach, a nie w bezpiecznych domach ludzi muszą zachowywać pełną sprawność, żeby być w stanie polować czy w jakikolwiek inny sposób zdobywać żywność. Ten kotek ją stracił…

pies
24.10.2019 16:19 Pies i gęś zakochali się w sobie do szaleństwa. Nie odstępują się na krok

Pies i gęś to nietypowa para, chyba nikt nie pomyślałby, że te zwierzaki mogą się dogadywać. A jednak, jak się okazuje, wszystko jest kwestią raczej indywidualnej jednostki i jej potrzeb, a nie zasady obowiązującej większość. Ta niezwykła dwójka darzy się prawdziwą, głęboką miłością, która pozwala im cieszyć się życiem i nie poddawać, niezależnie od przeszkód. Jeszcze niedawno, ten pies był pogrążony w smutku po stracie przyjaciela. Jego towarzysz zmarł ze starości i labrador od tego czasu nie był sobą. Większość swoich dni spędzał na tarasie, melancholijnie obserwując życie wokół niego, ale nigdy w pełni w nim nie uczestnicząc.

właściciel
18.10.2019 19:55 Właściciel schował się przed swoim psem. Reakcja czworonoga wyraża więcej niż tysiąc słów

Właściciel postanowił coś sprawdzić. W tym celu mężczyzna musiał spłatać swojemu pupilowi niezłego psikusa. To jak zareagowało zwierzę, jest niesamowite, każdy musi to zobaczyć. W końcu nasze zwierzaki też się o nas troszczą, nie tylko my o nie. Kiedy my postrzegamy je jako członków rodziny, one widzą w nas jako jednego z ich stada. Każdego z nas zastanawia, jak tak naprawdę postrzegają nas nasze ukochane zwierzęta. Jasne, lubią się z nami bawić, chodzić na spacer i być karmione. Ale jak się zachowują, kiedy my nie patrzymy? Właściciel tego owczarka niemieckiego postanowił się tego dowiedzieć. Reakcja psa była natychmiastowa.

17.10.2019 16:01 Kobieta adoptowała kota chwilę przed uśpieniem. Podziękował jej w wyjątkowy sposób

Uśpienie kota miało być nieuniknione. Zwierzak znajdował się w przepełnionym schronisku, na jego utrzymanie nie było środków. Na całe szczęście, jego życie zostało ocalone dosłownie w ostatnim momencie. Kotek okazał wdzięczność swojej wybawicielce, w sposób najbardziej uroczy z możliwych. Na tym wideo naprawdę widać szczęście kotka. Niestety, smutny jest los bezpańskich zwierząt. Nawet jeśli nie zostają uśpione, to warunki w schroniskach nie mogą konkurować z kochającym domem. Na całe szczęście, jest wielu dobrych ludzi, którzy poświęcają całe swoje życia na to, by poprawiać los tych zwierząt. Ludzi takich jak ta kobieta, dzięki której uśpienie kota nie doszło do skutku.

papuga
17.10.2019 13:13 Papuga gada po polsku. To nie są tylko najprostsze słowa WIDEO

Papuga, która potrafi mówić — dla wielu z nas było to coś fascynującego. Chyba dalej tak uważamy, sądząc po popularności, jaką cieszy się facebookowa strona Lolek Ara Arararuna. Zwierzę mówi po polsku, co jest tym bardziej imponujące. Język polski, trudny nawet dla ludzi, dla takiego zwierzęcia wydaje się bułką z masłem. Nie wszystkie ary są papugami gadającymi, o czym ostrzega właścicielka wyżej wspomnianej strony. Dlatego Lolek jest jeszcze bardziej wyjątkowy, niż można by się spodziewać. Papuga jest ptakiem wyjątkowo rozmownym, nie przepada natomiast za lataniem.

suczka
16.10.2019 14:12 Sparaliżowana suczka została wyrzucona na ulicę. Dobrzy ludzie pomogli psu

Suczka, która sama nie mogła się nawet poruszyć, zostawiona przez prawdziwie bestialskich właścicieli na ulicy — ta wizja przeraża i porusza. Przypadki porzucania zwierząt są okrutne nawet wtedy, gdy te mogą w jakimś stopniu same o siebie zadbać. Ci ludzie zostawili biednego psiaka na pewną śmierć. Na całe szczęście, na świecie jest też dobro. Powody, dla których ludzie porzucają swoje zwierzęta, są różne, ale żaden nie usprawiedliwia tego działania. Pozostawienie samemu sobie stworzenia, które kocha nas i ufa nam bezgranicznie, zawsze jest okrucieństwem. Jednak to, że ta suczka została w ten sposób potraktowana, jest jeszcze okropniejsze. Sparaliżowany piesek nie miał żadnych szans na samodzielne przetrwanie.

kotek
13.10.2019 14:09 Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama

Kotek, starając się naśladować swoją mamę, usiłuje wspiąć się po zjeżdżalni. Niestety, nie bardzo mu to wychodzi. Jest jeszcze malutki i nie potrafi się wystarczająco stabilnie utrzymać na pochyłej powierzchni. Nieporadne starania kotka są naprawdę rozczulające. Zwierzątko roztapia serce największego twardziela! Wszyscy uwielbiamy wideo z małymi zwierzątkami. Nie ma nic przyjemniejszego do oglądania niż te popisujące, maleńkie kuleczki futerka. Szczególnie podobają nam się te zabawnie nieporadne jak ten kotek. Chyba uruchamia to jakoś nasze opiekuńcze instynkty, każdy przecież chciałby zająć się takim małym kotkiem!

pieniądze
29.09.2019 17:52 Każdej nocy spała z wężem. Gdy odwiedziła weterynarza, dowiedziała się prawdy

Kobieta każdej nocy spała ze swoim zwierzakiem. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jej pupil to ogromny pyton. To naprawdę odważne. Szybko pożałowała tego, że postanowiła zrobić coś takiego, kiedy po jakimś czasie zabrała zwierzę do weterynarza. Okazało się, że sama wiele nie wiedziała o swoim zwierzęciu. Lepiej unikać tak nieodpowiedzialnego postępowania. Wiele z nas spało kiedyś ze swoim zwierzęciem. Kto nie lubi przytulić się do futerka mruczącego kota albo zasnąć koło ukochanego pieska? Często traktujemy zwierzęta jak członków rodziny i polegamy na nich w celu zapewnieniu komfortu psychicznego. Jednak ta kobieta wpadła na pomysł, który mało komu przyszedłby do głowy.

kot
26.09.2019 12:05 Właścicielka kota usłyszała głośne miauczenie dochodzące z łazienki. Głowa jej kota utknęła w muszli klozetowej

Kot, jak wiadomo, lubi chodzić własnymi ścieżkami. Niestety, czasami te ścieżki potrafią zaprowadzić takie zwierzątko w niebezpieczne miejsca. Szczególnie młode kotki, które nie są jeszcze w pełni świadome swoich możliwości i nie znają swojego otoczenia, są w takich przypadkach narażone. Ten maluch utknął w toalecie i napędził strachu swoim opiekunom. Wszystkie małe zwierzęta są zawsze bardzo ciekawskie, ale koty szczególnie uwielbiają wchodzić w różne miejsca, o których my byśmy nawet nie pomyśleli. Ciężko w takiej sytuacji przewidzieć wszystkie możliwe miejsca, od których nasz pupil powinien się trzymać z daleka. Ci właściciele na pewno nie pomyśleli, że muszla klozetowa może stanowić takie zagrożenie.

  • 1
  • 2