Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Właściciel schował się przed swoim psem. Reakcja czworonoga wyraża więcej niż tysiąc słów
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 18.10.2019 19:55

Właściciel schował się przed swoim psem. Reakcja czworonoga wyraża więcej niż tysiąc słów

właściciel
RM Videos

Właściciel postanowił coś sprawdzić. W tym celu mężczyzna musiał spłatać swojemu pupilowi niezłego psikusa. To jak zareagowało zwierzę, jest niesamowite, każdy musi to zobaczyć. W końcu nasze zwierzaki też się o nas troszczą, nie tylko my o nie. Kiedy my postrzegamy je jako członków rodziny, one widzą w nas jako jednego z ich stada.

Każdego z nas zastanawia, jak tak naprawdę postrzegają nas nasze ukochane zwierzęta. Jasne, lubią się z nami bawić, chodzić na spacer i być karmione. Ale jak się zachowują, kiedy my nie patrzymy? Właściciel tego owczarka niemieckiego postanowił się tego dowiedzieć. Reakcja psa była natychmiastowa.

Nabrał go właściciel

Kiedy zwierzę wychodziło na codzienny spacer ze swoim panem, nie spodziewało się żadnych niespodzianek. Jednak jego właściciel miał zupełnie inne plany. Mężczyzna postanowił sprawdzić, jak jego wierny owczarek niemiecki zareagowałby, gdyby on nagle zniknął mu z oczu. Wszystko to nagrał, dzięki czemu możemy zobaczyć to zabawne wideo.

właściciel

Na nagraniu, z mistrzowsko podłożoną muzyką, widzimy mężczyznę idącego kilka kroków za swoim owczarkiem niemieckim. Zwierzę truchta zadowolone, co chwilę obracając się, żeby sprawdzić, czy jego pan nigdzie się nie zgubił.

Reakcja zwierzęcia jest prześmieszna

W pewnym momencie mężczyzna szybko zszedł z chodnika i schował się za drzewem. Zza niego wciąż kamerował idącego przed siebie psa. Na początku zwierzę nie zorientowało się, że jego właściciel gdzieś się zgubił, odkrył dopiero po pewnym czasie.

Wtedy zwierzę spanikowało i rozpoczęło poszukiwania mężczyzny. Pies wyglądał na zdenerwowanego, idąc za tropem. Na całe szczęście, rozwiązanie zagadki nie zajęło mu wiele czasu i już po chwili był wraz ze swym panem.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem
  6. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak

źródła: RM Videos, Youtube