Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Chłopak

Chłopak

09.09.2020 22:20 Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował

Ludzie w młodym wieku często nie grzeszą rozsądkiem, a tym bardziej empatią. Chłopak, który liczył na odrobinę rozrywki, kopiąc bezpańskiego psa, bardzo szybko pożałował swojej decyzji. Okazało się, że zwierzę wcale nie było same.Chłopak nie przemyślał swojej decyzji, która bardzo szybko okazała się dla niego zgubna. Przechadzając się po plaży, młodzieniec spotkał bezpańskiego psa, którego postanowił dla zabawy skrzywdzić. Komiczny w jego mniemaniu pomysł, był jedną z najgłupszych decyzji w jego życiu. Nim zdążył dotknąć psa, znikąd pojawiła się cała chmara czworonogów.

19.12.2019 20:57 Śmieszne nagranie obiegło internet. Dziewczyna nagrała swojego chłopaka, który wygłupia się z psem

Buldog francuski został pod opieką mężczyzny. Kiedy jego żona wyjechała, zostawiła włączoną ukrytą kamerę. Nagranie pokazało, co tak naprawdę jej ukochany robi z jej psem pod jej nieobecność. Była w szoku. Kobieta zobaczyła, co jej chłopak robił z psem, kiedy jej nie było w domu. Natychmiast wstawiła nagranie do internetu, aby wszyscy się przekonali, jaki jest jej chłopak i jak zachowywał się w stosunku do psa. Buldog i jego reakcja mówi sama za siebie.

polacy
01.12.2019 16:46 Poszedł do stajni i przepadł. Gdy go znaleźli, nie mogli uwierzyć, co robił z krową

Chłopak wychował się na wsi i zawsze wiele czasu spędzał w otoczeniu zwierząt, ale nawet pomimo tego, jego rodzice nie spodziewali się takiego widoku, kiedy któregoś dnia odnaleźli go w stajni. Zdjęcie 15-latka szybko stało się viralem, podbijając serca wszystkich Internautów. Młody chłopak wychował się na farmie w amerykańskim stanie Iowa i od dziecka zajmował zwierzętami. Nie był to dla niego przykry obowiązek, a czysta przyjemność, jako że chłopak uwielbia stworzenia, którymi się zajmuje. Z jedną ze swoich krów postanowił wystąpić w miejscowej wystawie bydła. To właśnie wtedy powstało to zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Chłopak
26.10.2019 10:59 Chłopak nagrał, jak wrzuca kota do jeziora i pochwalił się w sieci. Internauci zareagowali błyskawicznie

Chłopak pochwalił się w sieci nagraniem, za które poniesie spore konsekwencje. Mężczyzna sfilmował moment, w którym wrzuca bezbronnego kotka do jeziora. Na reakcje Internautów nie trzeba było długo czekać. Nie po raz pierwszy okazuje się, że w sieci nie powinniśmy czuć się do końca wolni i bezkarni. Mężczyzna, który dopuścił się bezdusznego czynu, swoją pomysłowością podzielił się z Internautami na znanej platformie Snapchat. Filmik z jego gwiazdorskim udziałem niemal natychmiast obiegł Internet. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu tak bezmyślne i karygodne zachowanie nikomu nie powinno ujść płazem.

zazdrość
18.10.2019 22:07 Była zazdrosna o psa, bo jej chłopak spędzał z nim więcej czasu. Dźgnęła czworonoga kilka razy nożem

Zazdrość to cecha, która nie ułatwiła jeszcze nikomu życia. Bardzo rzadko rozwiązuje rzeczywiste problemy, częściej tworząc je tylko i zwiększając te już istniejące. Szczególnie w przypadku osób, które nad swoimi irracjonalnymi uczuciami zupełnie nie potrafią zapanować tak jak w przypadku tej kobiety, która z zazdrości dźgnęła szczeniaczka. Zdarza się, że przygarnięcie zwierzęcia zmienia trochę dynamikę związku. Wiadomo, że nowy domownik oznacza więcej obowiązków i konieczność podporządkowania mu swojego czasu. Nikt jednak nie wyobraża sobie, że można z powodu psa czuć zazdrość! Wymówka tej kobiety jest naprawdę mało wiarygodna.

nastolatek
03.10.2019 12:18 Nastolatek wykorzystywał psa, by żebrać. Wszystko na oczach przechodniów

Nastolatek dopuścił się czynu, za który poniósł srogie konsekwencje. Jego lekkomyślność została odpowiednio ukarana. Powinniście wiedzieć, że chłopak wykorzystywał swojego psa, aby osiągnąć założone sobie cele. A wszystko działo się na oczach przerażonych przechodniów. Właściciele zwierząt czasami potrafią być naprawdę okrutni. Nie zdają sobie nawet sprawy, jak bardzo ich bezmyślne postępowanie krzywdzi ich czworonożnych przyjaciół. Idealnym przykładem jest nasz dzisiejszy bohater. Gdyby nie interwencja straży miejskiej mogłoby dojść do tragedii.

ukryta kamera
20.08.2019 15:22 Ukryta kamera zarejestrowała, co 14-latek zrobił leżącemu kotu. Właściciel nie mógł uwierzyć

Ukryta kamera zarejestrowała skandaliczne zachowanie młodego chłopca. Bez powodu rzucił przedmiotem w bezbronnego kota. Dlaczego ludzie czują się bezkarni w kontekście znęcania się nad zwierzętami? Kot spokojnie leżał przed swoim domem, próbował się zrelaksować, ale nastoletni chłopak na rowerze przerwał jego odpoczynek. Smutne, że młodzi ludzie robią sobie żarty kosztem cierpiących zwierząt.