Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chłopak nagrał, jak wrzuca kota do jeziora i pochwalił się w sieci. Internauci zareagowali błyskawicznie
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 26.10.2019 10:59

Chłopak nagrał, jak wrzuca kota do jeziora i pochwalił się w sieci. Internauci zareagowali błyskawicznie

Chłopak
Fot. Screen z filmiku @heavy.com

Chłopak pochwalił się w sieci nagraniem, za które poniesie spore konsekwencje. Mężczyzna sfilmował moment, w którym wrzuca bezbronnego kotka do jeziora. Na reakcje Internautów nie trzeba było długo czekać. Nie po raz pierwszy okazuje się, że w sieci nie powinniśmy czuć się do końca wolni i bezkarni.

Mężczyzna, który dopuścił się bezdusznego czynu, swoją pomysłowością podzielił się z Internautami na znanej platformie Snapchat. Filmik z jego gwiazdorskim udziałem niemal natychmiast obiegł Internet. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu tak bezmyślne i karygodne zachowanie nikomu nie powinno ujść płazem.

Chłopak pochwalił się swoim bezmyślnym zachowaniem

W momencie, gdy w wyniku ludzkiej głupoty i bezmyślności ginie bezbronny zwierzak inaczej nie da się tego nazwać. Chodzącym przykładem takich poczynań jest 18-letni Garrett Haille, który na nagraniu uwiecznił wrzucenia kotka do jeziora.

Chłopak

Chłopak pochwalił się w sieci swoją bezmyślnością.

Na filmiku gołym okiem widać, jak chłopak z ogromnym impetem pozbywa się zwierzaka w najgorszy możliwy sposób. Jego uśmiech i duma widniejące na twarzy jednoznacznie wskazują, że jest zachwycony pomysłem, na który wpadł. Najwidoczniej dla tego młodego człowieka tak właśnie wygląda dobra zabawa. Pomimo tego, że nic nie przywróci życia kociakowi, jego zachowanie zostanie ukarane.

Internauci nie pozostali obojetni

Kiedy tylko filmik pojawił się w sieci, Internauci nie potrafili przejść obojętnie obok zachowania Garretta. Kiedy jedna z kobiet, Nicole Pinheiro trafiła na nagranie, natychmiast dodała stosowny post wyrażający swoją frustrację. Pozostali użytkownicy niemalże natychmiast zaczęli oznaczać pod wpisem lokalny wydział policji.

-To jest świetny przykład społecznej współpracy i bardzo to doceniamy. Dostaliśmy wiele telefonów oraz informacji z mediów społecznościowych, więc dość szybko byliśmy w stanie namierzyć i aresztować podejrzanego– wypowiedział się Jeff Dirkse, szef wydziału policji w Patterson.

Chłopak na ten moment przebywa w areszcie i oczekuje na wymierzenie kary adekwatnej do swojego zachowania.

ZOBACZ FILMIK Z NAGRANIEM CHŁOPAKA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Czy koty widzą duchy? Paranormalne zdolności kotów
  3. Czy koty się kąpie? Wszystkie argumenty za i przeciw
  4. Kotek odmroził sobie łapki, konieczna była amputacja. Lekarze stworzyli mu tytanowe protezy
  5. Ogromny pies przyłapał małego bezbronnego kotka. Kamera uchwyciła ich spotkanie, nie da się powstrzymać łez