Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Poszedł do stajni i przepadł. Gdy go znaleźli, nie mogli uwierzyć, co robił z krową
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.12.2019 16:46

Poszedł do stajni i przepadł. Gdy go znaleźli, nie mogli uwierzyć, co robił z krową

polacy
Fot.pixabay.com

Chłopak wychował się na wsi i zawsze wiele czasu spędzał w otoczeniu zwierząt, ale nawet pomimo tego, jego rodzice nie spodziewali się takiego widoku, kiedy któregoś dnia odnaleźli go w stajni. Zdjęcie 15-latka szybko stało się viralem, podbijając serca wszystkich Internautów.

Młody chłopak wychował się na farmie w amerykańskim stanie Iowa i od dziecka zajmował zwierzętami. Nie był to dla niego przykry obowiązek, a czysta przyjemność, jako że chłopak uwielbia stworzenia, którymi się zajmuje. Z jedną ze swoich krów postanowił wystąpić w miejscowej wystawie bydła. To właśnie wtedy powstało to zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Chłopak zniknął po wejściu do stajni

Hodowla zwierząt to wielopokoleniowa tradycja w rodzinie Mitchella, chociaż jego rodzice mają już do niej zdecydowanie inne podejście, niż ich rodzice przed nimi. Tak czy inaczej, chłopak zawsze lubił zajmować się zwierzakami i postanowił wraz z krową Audri wziąć udział w wystawie bydła.

chłopak

Mitchell postanowił wziąć udział w pokazie bydła.

Chociaż nie udało im się zdobyć wysokiego miejsca, chłopak i tak był wyczerpany po długich przygotowaniach i całym dniu ciężkiej pracy. Kiedy więc poszedł odprowadzić krowę do stajni, jego rodzice spodziewali się, że szybko wróci, by odpocząć. Tak się jednak nie stało, więc jego tata poszedł go szukać. To, co zobaczył, musiało zostać uwiecznione na zdjęciu.

Niezwykła więź chłopca z krową

Wyczerpany po wystawie Mitchell postanowił uciąć sobie drzemkę, w stajni, oparty o bok Audri. Ten właśnie widok uchwycił na zdjęciu jego ojciec i podzielił się nim na Facebooku. Nie spodziewał się, że zdjęcie wzbudzi aż takie zainteresowanie.

Już wkrótce miało ono ponad 15 tysięcy polubień. Dla mamy chłopaka oczywiste jest, że ludzi przyciąga do niego widoczna na nim więź pomiędzy młodym chłopcem a jego zwierzęciem, jak powiedziała magazynowi Des Moines Register.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopak

Zdjęcie, na którym chłopak śpi w stajni ze swoją krową, bardzo szubko podbiło serca Interneutów.

chłopak

Rodzina chłopaka od wielu pokoleń zajmuje się bydłem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy
  2. Jamnik i wyżeł stworzyli parę idealną. Nie odstępują się na krok
  3. Psy, które stały się gwiazdami Instagrama. Golden Retrievery i ich przebierane sesje przejdą do legendy
  4. Chciała utopić psa. Wszystko zostało nagrane przez jednego z przechodniów
  5. Zdjęcia rozkładają na łopatki. Stworzenia wyglądają przedziwnie, wiadomo czym są

źródła: aol.com