Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 09.09.2020 22:20

Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował

facebook.com/watch/TheBoredDaddy/

Ludzie w młodym wieku często nie grzeszą rozsądkiem, a tym bardziej empatią. Chłopak, który liczył na odrobinę rozrywki, kopiąc bezpańskiego psa, bardzo szybko pożałował swojej decyzji. Okazało się, że zwierzę wcale nie było same.

Chłopak nie przemyślał swojej decyzji, która bardzo szybko okazała się dla niego zgubna. Przechadzając się po plaży, młodzieniec spotkał bezpańskiego psa, którego postanowił dla zabawy skrzywdzić. Komiczny w jego mniemaniu pomysł, był jedną z najgłupszych decyzji w jego życiu. Nim zdążył dotknąć psa, znikąd pojawiła się cała chmara czworonogów.

Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa

Młody chłopak znalazł sobie bardzo specyficzny rodzaj rozrywki. Dostrzegając bezpańskiego psa, w jego głowie zrodził się idiotyczny pomysł zrobienia mu krzywdy. Jednak tę ideę szybko zweryfikowało życie. Chłopak niewiele myśląc, rozpędził się i zaczął biec w stronę psa. Nim zdążył do niego dotrzeć, poślizgnął się na piasku, który chwilę wcześniej zmoczyła morska fala.

Nie spodziewał się jednak, że pies wcale nie jest sam. W jednej chwili czworonogi, które znajdowały się gdzieś nieopodal miejsca zdarzenia, zaczęły biec w stronę bezbronnego psa w opałach. Gdyby nie one, być może nie zbyt roztropny młodzieniec zrealizowałby swój pomysł. Dzięki solidarności czworonogów jeden z nich uniknął wielkiej krzywdy!

  1. Wozy policji i pogotowia pod blokiem w centrum miasta. Trwa walka o życie dziecka
  2. Dramatyczne wspomnienia gwiazdy „M jak miłość”. Długo ukrywane szczegóły poruszyły fanów

Wszystko zostało nagrane

Całe zajście zostało zarejestrowane kamerą i trafiło do sieci. Internauci błyskawicznie zareagowali, przekazując materiał dalej, aby był cenną lekcją dla innych osób. Na świecie często zdarzają się podobne incydenty, kiedy zwierzęta doświadczają ludzkiej przemocy. Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że krzywdzą bezbronne stworzenia, które również czują i tym samym cierpią.

Ten brak empatii jest przerażający i sprawia, że to właśnie człowiekowi bliższe są zwierzęce odruchy, niż narażonym na ciosy istotom. Niestety ze smutkiem trzeba przyznać, że to zwierzęta częściej mają w sobie więcej empatii niż ludzie. Świetnym tego przykładem jest bohaterski golden retriever, który uratował samotnie błąkającego się kotka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopak

Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa.

chłopak

Nim zdążył zrealizować swój diabelski plan, szybko go pożałował.

Kiedy dobiegał do psa, znikąd pojawiła się chmara innych psów, która zaczęła go gonić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Poinformowano właśnie, że nie żyje
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. Ojciec trójki małych dzieci błaga o pomoc. Liczy się każda sekunda
  4. Ostrzeżenie GIS. Pilnie wycofują popularne produkty z Biedronki i Żabki, natychmiast je wyrzuć
  5. Do sieci trafiło intymne zdjęcie żony Michała Żebrowskiego. Pokazała wszystko, przesada?
  6. Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efekty

Źródło: planetapl.life

Tagi: chłopak pies psy