Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Była zazdrosna o psa, bo jej chłopak spędzał z nim więcej czasu. Dźgnęła czworonoga kilka razy nożem
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 18.10.2019 22:07

Była zazdrosna o psa, bo jej chłopak spędzał z nim więcej czasu. Dźgnęła czworonoga kilka razy nożem

zazdrość
facebook.com/TheActionNiagaraFalls

Zazdrość to cecha, która nie ułatwiła jeszcze nikomu życia. Bardzo rzadko rozwiązuje rzeczywiste problemy, częściej tworząc je tylko i zwiększając te już istniejące. Szczególnie w przypadku osób, które nad swoimi irracjonalnymi uczuciami zupełnie nie potrafią zapanować tak jak w przypadku tej kobiety, która z zazdrości dźgnęła szczeniaczka.

Zdarza się, że przygarnięcie zwierzęcia zmienia trochę dynamikę związku. Wiadomo, że nowy domownik oznacza więcej obowiązków i konieczność podporządkowania mu swojego czasu. Nikt jednak nie wyobraża sobie, że można z powodu psa czuć zazdrość! Wymówka tej kobiety jest naprawdę mało wiarygodna.

Czuła zazdrość i prawie go zabiła

Christina była sfrustrowana, że jej partner coraz więcej czasu poświęca swojemu nowemu szczeniakowi. Kobieta czuła, że on robi to kosztem ich związku. Zazdrość całkowicie ją zaślepiła, przez co kobieta nie była nawet w stanie uświadomić sobie, jak absurdalna jest ta sytuacja.

zazdrość

Kobieta była zazdrosna o psa.

Kobieta kilkukrotnie dźgnęła nożem, niespełna roczną suczkę swojego partnera, Two Socks (Dwie Skarpetki). Na całe szczęście mężczyźnie udało się na tyle szybko wezwać policję, że zwierzę nie dozna żadnego permanentnego uszczerbku za zdrowiu. Christina natomiast została aresztowana.

Jaka jest kara za znęcanie nad psem?

Za znęcanie się nad psem grozi kara do 3 lat więzienia albo nawet 5, jeśli czyn zostanie zakwalifikowany jako „ze szczególnym okrucieństwem”. Chociaż ścisła litera prawa definiuje sam termin znęcania się dosyć wąsko, to opinie Sądu Najwyższego wskazują na to, że powinno się rozumieć go dużo szerzej.

Według ustawy o ochronie zwierząt, znęcanie się jest to zadawanie im bólu lub cierpienia albo świadome dopuszczanie do tego. Spornym punktem jest tutaj „świadome”. Wiele osób jako linię obrony stosuje rzekomą niewiedzę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zazdrość

Na szczęście zwierzak wydobrzeje.

zazdrość

Partner Christiny wezwał policję.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  3. Tabloid ujawnił zarobki Joanny Kulig w USA. Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  4. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

źródła: buffalonews.com, prawo.pl