Swiatzwierzat.pl
Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie

IMOGEN CARR, tiktok

Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu? Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny czułości, jednak te labradory to prawdziwi miłośnicy przytulanek. Często szykując się do drzemki, tworzą jedną wielką piramidę. Choć mogłoby się wydawać, że jest im niewygodnie, ich opiekunka zapewnia, że wtedy czują się najbardziej komfortowo. W sieci udostępniła również zagadkę, w której internauci muszą stwierdzić, ile psów widzą. Ostrzegamy, wcale nie jest taka łatwa, jak mogłoby się wydawać.

Czy może być coś słodszego od gromady psiaków tulących się do siebie podczas każdej drzemki? Te labradory wprost uwielbiają się przytulać. Ich opiekunka Imogen Carr często uwiecznia nietypowe figury, które przybierają, a następnie zdjęcia i nagrania udostępnia w sieci. Na niektórych z nich nawet trudno się doliczyć, ile psów się tam znajduje. Poprawnie na to pytanie będą w stanie odpowiedzieć tylko najbardziej spostrzegawczy internauci!

Te labradory uwielbiają grupowe uściski

Imogen Carr jest już przyzwyczajona do widoku przytulających się labradorów na swojej sofie. Cała grupa, w skład której wchodzi aż osiem psów, nigdy nie odmawia sobie grupowego uścisku. Kiedy tylko zauważą, że jeden z nich układa się wygodnie do drzemki, ile sił w nogach pędzą, by do niego dołączyć.

Nowe przepisy dotyczące zwierząt wkrótce wejdą w życie. Będą spore zmiany

Nowe przepisy dotyczące zwierząt wkrótce wejdą w życie. Będą spore zmiany

CZYTAJ DALEJ

- Oni po prostu uwielbiają się przytulać - z pełnym przekonaniem wyznaje Carr.

Opiekunkach labradorów sama nie ukrywa, że czasem trudno jej się doliczyć, ile z psiaków akurat uczestniczy w grupowym tuleniu. Zdradza również, że dużo satysfakcji sprawia jej rzucanie wyzwania internautom. Jednak zapewnia, że dostrzeżenie rzeczywistej liczby zwierząt, wcale nie jest takie oczywiste.

Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie (1)

IMOGEN CARR

Ile psów znajduje się na zdjęciu?

Na jednym z nagrań, które Carr udostępniła w sieci, doskonale widać, że często bywa, iż na samym spodzie znajduje się pies, którego bardzo trudno dostrzec. Co ciekawe, najczęściej jest to ten sam labrador.

- Prawie zawsze jest to Sway - mówi.

Choć patrząc na początku TikToka mogłoby się wydawać, że pieskowa piramida liczy tylko trzy labradory, nic bardziej mylnego. Gdy zbliża kamerę, doskonale widać, że znajduje się w niej ledwo zauważalna Sway.

@icy_academy_cosplay Replying to @Autistic Turtle makes me so happy that these weirdos are making you happy 🥰 #dog #dogsoftiktok #dogs #labrador #labradorarmchair #labradorfurniture #icyaddicts ♬ original sound - Imogen Carr

- Sway pójdzie i usiądzie wygodnie, położy się, a potem jeden po drugim pozostali po prostu ułożą się na wierzchu - opowiada opiekunka psiaków. - Przysięgam, że to się dzieje, kiedy mrugam.

Na innym zdjęciu Carr pokazała, że często w przytulaniu czarnym labradorom towarzyszą również cocker spaniele w tym samym kolorze. Takie pozycje zwierzęta wybierają, nawet kiedy inne sofy i ich posłania są wolne. W końcu mówi się, że w kupie raźniej!

Szybki test na spostrzegawczość. Ile psów widzisz na zdjęciu Nie tak łatwo odpowiedzieć poprawnie (2)

IMOGEN CARR

Jeśli uważasz, że jesteś spostrzegawczy, koniecznie daj nam znać w komentarzu, ile psów udało ci się dostrzec na udostępnionych przez opiekunkę labradorów zdjęciach!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

unsplash/Allyson Beaucourt

Jakie zwierzęta zapadają w sen zimowy? Nie tylko niedźwiedź i jeż wskakują do śpiulkolotu

Jak zwierzęta spędzają zimę? Niektóre z nich udają się na bardzo długą drzemkę w okresie jesienno-zimowym. Hibernacja ssaków, potocznie nazywana snem zimowym, w rzeczywistości nie jest snem, ale stanem odrętwienia. To stan, który pomaga im przetrwać najzimniejsze miesiące w roku, które wiążą się także z brakiem pożywienia. Wtedy potrzeby takie jak głód, czy fizjologia zanikają, temperatura ciała spada oraz spowalnia się akcja serca, przemiana materii i praca mózgu. Przekonaj się zatem, które zwierzęta zapadają w sen zimowy!

Zobacz galerię >

źródło: The Dodo

Tagi:

Kamila SabatowskaAutor

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Jak podać psu tabletkę? 5 sposobów, które powinien znać każdy psiarz

Czytaj więcej >

Psy

Rodzina niepokoi się guzem na brzuchu 13-letniej suczki. Ale to nie jedyne zmartwienie

Czytaj więcej >

Psy

Wybuch gazu w kamienicy w Katowicach. W rumowisku ratownicy znaleźli małego psa

Czytaj więcej >

Psy

Daniel "Magical" wychodzi z więzienia. DIOZ natychmiast podjęło interwencję, 20-letnia Sonia odebrana

Czytaj więcej >

Psy

Pies i kot zostają po raz pierwszy sami. Sprawy przybrały niespodziewany obrót

Czytaj więcej >

Psy

Schronisko chciało uśpić psią mamę wraz z dziećmi. Wstawiła się za nimi tylko jedna osoba

Czytaj więcej >