Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Przechodzień podszedł do psa w restauracji. Takiej reakcji nikt nie mógł przewidzieć
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 17.04.2024 11:19

Przechodzień podszedł do psa w restauracji. Takiej reakcji nikt nie mógł przewidzieć

pies
TikTok/joey_how_u_doinn

Mało który czworonożny przyjaciel nie przepada za pieszczotami czy drapaniem. Tym razem pies stracił głowę dla swojej fanki. Kobieta nie mogła się oprzeć, przechodząc obok, żeby go nie pogłaskać. Golden został jednak ze złamanym sercem. Nikt nie mógł przewidzieć takiej reakcji zwierzęcia.

Pies zaczepiony przez przypadkową osobę

Do zarazem smutnej jak i zabawnej sytuacji doszło pod koniec marca br. z udziałem goldena retrievera o imieniu Joey. Ten jakże uroczy osobnik przebywał akurat ze swoimi opiekunami na zewnętrznym ogródku restauracji. 

Wszystko było dobrze do czasu, kiedy to przypadkowo przechodząca kobieta podeszła do czworonoga i wyciągnęła rękę w jego kierunku. Rozczulona widokiem pięknego zwierzęcia  dziewczyna postanowiła go pogłaskać i pozaczepiać. Mina Joeyego mówiła sama za siebie.

Czy można kąpać szczeniaka? Tym możesz zrobić mu krzywdę Poprosił koleżankę o opiekę nad kotem. Po tej wiadomości już nigdy jej nie odpisał

Kobieta złamała sercu psu. Gdy odeszła błagał o jej powrót

Pieszczoty, którymi został obdarowany golden nad wyraz przypadły mu do gustu. Wyglądał jakby był w siódmym niebie i z jego pyszczka można było wyczytać, że marzył o tym, by ta chwila trwała wiecznie. Nieubłaganie jednak musiał nadejść czas rozstania. Takiej reakcji czworonoga nikt nie mógł przewidzieć.

Gdy kobieta odeszła, pies sprawiał wrażenie, jakby stracił grunt pod łapkami. Podążał smutnym wzrokiem w kierunku oddalającego się przechodnia, błagając o powrót i ponowną zabawę. Niestety miłość często bywa trudna. Kobieta zniknęła a Joey został ze swoimi rodzicami i ze złamanym sercem.

Całą sytuację nagrano, a filmik obejrzało już ponad 3 miliony internautów. 

Jaki charakter ma golden retriever?

Golden retriever to rasa psów niezwykle inteligentnych. Jej przedstawiciele są w stanie nauczyć się niemal wszystkiego, a to za sprawą tego, że należą oni do psów myśliwskich. Czworonogi osiągają poniżej 60 centymetrów, a ich złota sierść jest średniej długości. 

Goldeny charakteryzują się swoim milusińskim usposobieniem. Bez wątpienia można określić je jako przyjacielskie, towarzyskie oraz spokojne. Psy silnie przywiązują się do ludzi. Co ciekawe, mówi się, że cierpliwość i delikatność tej rasy świetnie sprawdzi się w przypadku obecności dziecka.

pies.jpg
Fot. Pixabay/birgl