Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Dan pokazał swoją prawdziwą miłość. Zaapelował do wszystkich ws. zwierząt
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 17.04.2024 12:40

Dan pokazał swoją prawdziwą miłość. Zaapelował do wszystkich ws. zwierząt

Dan z Love Island
Fot. instagram.com/Daniel Kowalski

Zmagania uczestników w programie “Love Island. Wyspa miłości” dobiegły końca, a każdy z nich wrócił do domu i codziennych obowiązków. Jednym z uczestników, który zdobył największy rozgłos po udziale w telewizyjnym reality show jest Dan. Mężczyzna w swoich social mediach ujawnił, kto za nim tęsknił i nie ma wątpliwości, że łączy ich prawdziwa miłość.

Kim jest Dan z "Love Island"?

“Love Island. Wyspa Miłości” to telewizyjny program dla singli, który zdobył ogromną popularność wśród widzów. Szczegółowo wybrani mężczyźni i kobiety zostają umieszczeni w pięknej willi w słonecznej Hiszpanii. Format opiera się na relacjach między uczestnikami. Podczas trwania programu dochodzi do wielu romansów i konfliktów związanych z budzącymi się w ludziach uczuciami. Reality show oprócz zapewnienia uczestnikom popularności ma na celu umożliwienie znalezienia im prawdziwej miłości.

Dan, a dokładniej Daniel Kowalski pojawił się w 9. edycji programu. Wytatuowany i wysportowany mężczyzna od razu wpadł w oko biorącym udział w reality show kobietom. Został zapamiętany przez widzów jako dość kontrowersyjna osoba. Niejednokrotnie brał udział w różnych aferach, a finalnie nie zalazł swojej drugiej połówki w “Love Island”. Miłośnicy programu byli podzieleni. Jedni go bardzo cenili, inni zaś nie mogli znieść jego obecności w show. Po powrocie do domu mężczyzna postanowił podzielić się z fanami ważną dla niego informacją. 

Dlaczego koty liżą masło i czy jest to bezpieczne? Powód jest prosty Potężny pożar w zoo. Zginęło ponad 200 zwierząt, niewiele udało się uratować

Dan z "Love Island" przeżywał trudne chwile

Jakiś czas temu mężczyzna musiał pożegnać się ze swoim ukochanym przyjacielem. Za Tęczowy Most odszedł jego pies. Zdarzenie to sprawiło, że wszystkie trudne chwile Dan odbierał w swoim życiu znacznie mocniej. Fani “Love Island” licznie wsparli celebrytę w komentarzach. 

Niestety utrata czworonoga wywiera ogromny wpływ na nasze życie. Ciężko pogodzić się z brakiem czterech łapek, które nieustannie podążały za nami po domu. Posiadanie psa często działa na nas terapeutycznie. Podczas głaskania futrzaka odprężamy się, nasze tętno się uspokaja, a dręczące nas myśli odchodzą w niepamięć. Psiaki mają niesamowitą zdolność do empatii, a mając je za przyjaciół, znacznie rzadziej poczujemy się odrzuceni i samotni.

Nowa miłość Dana z "Love Island". Mężczyzna zwrócił się do swoich fanów

Mężczyzna za pomocą mediów społecznościowych postanowił podzielić się ważną informacją. W jego życiu pojawiła się Aivy. Urocza suczka skradła serce Dana z “Love Island”. Celebryta po utracie swojego czworonoga nie mógł pozostać długo bez wpatrujących się w niego psich oczu. Wybór padł na buldoga francuskiego. 

Czworonożny przyjaciel to najlepsze, co może Cię w życiu spotkać, bo kocha Cię bezgranicznie. Cieszy się za każdym razem, nawet jak na 5 minut ją zostawię i wracam do domu, a ona się cieszy jakby życie wygrała. To jest tak piękne - mówił Dan w relacji zamieszczonej na swoim profilu.

miłość Dana z Love Island
Dan z Love Island i Aivy, Fot. instagram.com/ Daniel Kowalski

Dan z “Love Island” postanowił wykorzystać swoje zasięgi i pokazał fanom swoją wrażliwszą stronę. Wystosował ważny apel do wszystkich miłośników zwierząt. Na swoim przykładzie pokazuje, jak wiele radości dała mu nowa podopieczna.

Dacie mu nowe życie, za które będzie Wam niezmiernie wdzięczny ten czworonożny przyjaciel, a Wy będziecie mieli taką terapię. To jest po prostu niesamowite - mówił w swojej relacji Dan.

Uczestnik programu “Love Island” publikując na swoim profilu filmiki z uroczą Aivy chce pokazać, jak bardzo na lepsze zmienia się życie, gdy zdecydujemy się przygarnąć czworonoga pod swój dach. Warto podkreślić jednak, że musi to być świadoma decyzja, a opieka nad zwierzęciem zdecydowanie nie należy do łatwych obowiązków.