Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Anitę Sokołowską i Jacka Jeschke łączy nie tylko taniec. Pokazali swoje zwierzęta
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 06.05.2024 16:16

Anitę Sokołowską i Jacka Jeschke łączy nie tylko taniec. Pokazali swoje zwierzęta

Anita Sokołowska
Fot. KAPiF, Facebook/Anita Sokołowska

Nie milką echa finału 14. edycji "Tańca z Gwiazdami", w którym to u boku Jacka Jeschke zwyciężyła Anita Sokołowska. Jak się okazuje poza pasją do tańca, wygraną parę łączy jeszcze jedna wspólna miłość. Urocze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości.

Wielki finał “Tańca z Gwiazdami”

 “Taniec z Gwiazdami” cieszy się ogromną popularnością i od wielu lat gości na ekranach polskich odbiorników. W tym roku dokonano kilka rewolucyjnych zmian w gronie jury. Z dotychczasowego składu pozostała jedynie niezwykle utytułowana tancerka i wyśmienita sędzia Iwona Pavlović. U jej boku zasiedli również:  Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Jan Wygoda. Dodatkowo nie zobaczyliśmy już prowadzącej Izabeli Janachowskej.

Podczas niedzielnego wieczoru miłośnicy tanecznych zmagań mogli śledzić przebieg 14. edycji ich ulubionego show. Jak zwykle nie brakowało wrażeń, a wysoki poziom umiejętności oraz gorące nazwiska finalistów przyciągnęły rzeszę fanów przed telewizory.

Oddał pupila pod opiekę dziadka, który nie cierpiał kotów. Nie przewidział, jak to się skończy Które zwierzę jest najdroższe w utrzymaniu? Odpowiedź może zaskoczyć

Anita Sokołowska zwyciężyła 14. edycję “Tańca z Gwiazdami”

Dzięki punktom otrzymanym od jurorów oraz przede wszystkim głosom widzów w wielkim finale “Tańca z Gwiazdami” znalazły się trzy gwiazdy: Julia Kuczyńska, Roksana Węgiel oraz Anita Sokołowska. Panie od początku wyróżniały się na tle innych uczestników. Ich choreografie wykonane były na wysokim poziomie, dzięki czemu co tydzień serwowały oglądającym dużą dawkę fantastycznej i miłej dla oka rozrywki.

W końcu nadeszła chwila, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy. Podczas wczorajszego wieczoru poznaliśmy zwyciężczynię 14. edycji tanecznego show. Prowadzący Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna ogłosili wyniki, według których zdaniem widzów to Anita Sokołowska okazała się być najlepszą na parkiecie. Drugie miejsce przypadło Roxie, a trzecie Maffashion.

Anita Sokołowska niejednokrotnie była zaangażowana w pomoc potrzebującym zwierzętom

Wygrana Anity Sokołowskiej to niewątpliwa zasługa jej ciężkiej pracy. Nie da się ukryć, że ogromną rolę w drodze do sukcesu odegrał także jej trener Jacek Jeschke. Para świetnie się ze sobą dogadywała na parkiecie i jak się okazało, w życiu połączył ich nie tylko taniec. Zarówno aktorka jak i tancerz są miłośnikami zwierząt. Urocze zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych na kontach zwycięzców nie pozostawiają wątpliwości — oboje cechują się wielką wrażliwością i miłością do swoich pupili.

Anita Sokołowska znana jest ze swojej miłości do zwierząt. W wywiadzie dla Onetu wyznała, że były one w jej domu od zawsze:

U mnie w domu zawsze były zwierzęta. W dzieciństwie miałam pełno różnych zwierząt. Mam starszego brata, który pasjami przynosił do domu wszystkie zwierzęta: chomiki, świnki morskie, rybki - były też oczywiście pieski.

Aktorka świadoma jest, jak ważną rolę odgrywają zwierzęta w życiu człowieka, nawet tego najmłodszego. Mówiła:

Tak więc moje dzieciństwo było przepełnione przyjaźnią ze zwierzętami. Dlatego myślę, że bardzo ważne jest, aby uczyć dzieci od maleńkości szacunku dla zwierząt, odpowiedniego wychowania i traktowania. Sam fakt, że trzeba dbać o te zwierzątka, dokarmiać je, wyprowadzać na spacery niezależnie od pory roku i dnia, uczy odpowiedzialności i obowiązkowości, ale jest to przecież przy okazji radość i miłość na lata.

Sokołowska ma na swoim koncie kilka współprac z Fundacją Zwierzęcą Polana. Niegdyś wzięła udział w zainicjowanej przez organizację kampanii „Dopasowani Kompani” promującą świadome adopcje oraz zachęcała do zbiórki charytatywnej.

Swego czasu aktorka publikowała w mediach społecznościowych posty ze swoim czarnym kotem i choć ostatnie wzmianki pojawiły się dość dawno, nie ulega wątpliwości, że zwierzęta są bliskie jej sercu.

Jacek Jeschke kocha zwierzęta. Sam posiada uroczego psa

Jacek Jeschke to 33-letni polski tancerz należący do najwyższej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. To dzięki jego pieczy Anita Sokołowska zgarnęła Kryształową Kulę w finale “Tańca z Gwiazdami”. Jak widać zwycięską parę łączy nie tylko taniec.

Jacek Jeschke z psem
Fot. Instagram/jacekjeschke

Taneczny partner aktorki również podkreśla w mediach społecznościowych obecność pupila w swoim życiu. Jak się okazuje, w domowym zaciszu posiada uroczego pieska, którego określa mianem przyjaciela.