Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies zadebiutował na konkursie piękności. Wdarł się na wybieg i skradł całe show
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 05.11.2022 15:55

Pies zadebiutował na konkursie piękności. Wdarł się na wybieg i skradł całe show

Psi model
tiktok/danieli.weber

Konkursy piękności nie wzbudzają już takich emocji jak przed laty, jednak wciąż cieszą się dużą popularnością w niektórych zakątkach świata. Podczas lokalnych zawodów w Brazylii cała widownia doznała szoku. Na wybiegu pojawił się nowy pretendent do tytułu najurokliwszej istoty. W takim wypadku werdykt jury musiał być jednogłośny. Tytuł miss piękności mógł trafić w tylko jego ręce, a właściwie łapy.

Jak się okazuje, psy sprawdzają się w coraz to nowszych rolach niż tylko byciu najlepszym przyjacielem człowieka. Znamy przykład kundelka, który zajmuje się witaniem gości w jednym ze schronisk, a z kolei pewien czworonóg z Brazylii zapragnął znaleźć się w blasku fleszy. To marzenie mógł spełnić tylko w jednym miejscu - na wybiegu.

Nie ma tremy, tylko ekscytacja. Pies wziął udział w konkursie piękności

Konkurs piękności w jednym z brazylijskich miast przebiegał zgodnie z planem, aż do momentu, kiedy przypadkowy pies, jak gdyby nigdy nic, wskoczył na scenę i niczym prawdziwy model przeszedł się po wybiegu. W tej chwili wszyscy zgromadzeni na sali, zarówno widzowie, jak i organizatorzy, przecierali oczy ze zdziwienia.

Dopiero po kilku sekundach widzowie ocknęli się z szoku, a uwaga organizatorów konkursu skupiła się na czworonożnym modelu, który wyraźnie czuł się jak ryba w wodzie. Modelki, które brały udział w konkursie, zdały sobie sprawę, że ich starania poszły na marne, ponieważ konkurowanie z jego urokiem nie miało najmniejszego sensu.

Jury było jednogłośne

Nie ma się co dziwić, że spacer kundelka po wybiegu został nagrodzony owacjami na stojąco. Po prezentacji skromny psi model wmieszał się w zgromadzoną publiczność. Być może doszedł do wniosku, że bycie w centrum uwagi leży poza zakresem jego zainteresowań.

Organizatorzy zgodnie stwierdzili, że to niezapowiedzianemu pretendentowi do tytułu najpiękniejszego stworzenia należy się wyróżnienie. Na zaciętą rywalizację zwróciła także uwagę Jennifer Jaworski, która ostatecznie zdobyła koronę.

Występ kundelka został nagrany, a następnie opublikowany w social mediach. Filmik szybko zdobył dużą liczbę wyświetleń, a pod nim znalazło się również wiele komentarzy. Internauci są wprost zachwyceni psim modelem.

- Najlepszy model - krótko podsumowuje jeden z nich.

- Mamy zwycięzcę - dodaje kolejny.

- Gwiazda wieczoru - zauważa inny użytkownik sieci.

@danieli.weber E esse doguinho que invadiu a passarela na hora do desfile das candidatasse Miss ! Hahaha que nota vocês dariam ? Eu dou nota 1000 🥰#fy #fyp #viral #dogsoftiktok #passareladossonhos #miss ♬ som original - Danieli

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: The Dodo