Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Sprytny kot ukrył się wśród gołębi. Spróbuj znaleźć go w 8 sekund! To nie takie łatwe
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 23.08.2023 14:06

Sprytny kot ukrył się wśród gołębi. Spróbuj znaleźć go w 8 sekund! To nie takie łatwe

Łamigłówka
Łamigłówka, źródło: facebook.com/SomosConectadosBrasil

Uważni obserwatorzy zwierząt napotykają różnego rodzaju niespodzianki w wielu miejscach, w których na pozór niewiele się dzieje. Zwykła wycieczka do lasu może okazać się wyzwaniem sprawdzającym wiedzę na temat przyrody lub weryfikujące spostrzegawczość. Ci, którzy regularnie dbają o ćwiczenie umysłu, są w stanie każdego dnia zauważać więcej ciekawych szczegółów. Dlatego warto podejmować wyzwania i rozwiązywać różnego rodzaju łamigłówki. Tym razem na rozwiązanie zadania jest jedynie kilka sekund. 

Zagadki rysunkowe są hitem internetu

Niektórzy uważają, że rysunkowymi łamigłówkami powinny interesować się jedynie przedszkolaki. Okazuje się jednak, że wiele tego typu zagadek jest ogromnym wyzwaniem, które przerasta wielu dorosłych. Jednak regularne ćwiczenie spostrzegawczości może szybko przynieść widoczne rezultaty. Mogą one mieć bardzo pozytywny wpływ na wiele sfer życia, w tym również zawodową. Ci, którzy szybciej zauważają pewne schematy, okazują się być mocną konkurencją na rynku pracy.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się z kolejną zwierzęcą zagadką. Tym razem nie chodzi o znalezienie psa ani myszki.

Komornik wszedł do opuszczonego domu i zauważył go zamkniętego w łazience. Ważył zaledwie 14 kg

Na obrazku ukrył się intruz. Postaraj się go znaleźć w ciągu kilku sekund

Na ilustracji przedstawionej poniżej jest stado gołębi. Jednak zapewniamy, że wśród ptaków znajduje się również przedstawiciel ssaków. 

Na obrazku ukrył się kot. Autor ilustracji bardzo postarał się o to, żeby znalezienie czworonoga nie należało do łatwych zadań. Dlatego skup się, wytęż wzrok i przekonaj się, czy jesteś w stanie znaleźć kota w ciągu kilku sekund.

To zadanie, na które wielu internautów potrzebuje znacznie więcej czasu. Powodzenia!

75557390_2438062716247034_5570572930804350976_n.jpg
Zagadka, źródło: facebook.com/SomosConectadosBrasil

To zadanie przerasta wielu internautów

To zagadka, która jest bardzo popularna w wielu krajach. Ogromna grupa internatów przyznaje, że znalezienie kota okazało się trudniejsze, niż na początku sądzili. 

Okazuje się, że łamigłówki wyglądające na wyzwanie dla dzieci, czasami są czymś, z czym nie radzą sobie niektórzy dorośli. Podpowiadamy, że swój wzrok powinieneś skupić zdecydowanie w prawej dolnej części obrazka.

Jak Ci poszło? Udało Ci się znaleźć kota? Jeżeli tak, to ile czasu na to potrzebowałeś? Przyznajemy, że w naszej redakcji rezultaty były bardzo zróżnicowane.

Źródło: facebook.com/SomosConectadosBrasil