Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zagadka ciekawa i urocza. Oryginalna zabawa zdobyła serca internautów
Emil Hoff
Emil Hoff 24.03.2022 18:57

Zagadka ciekawa i urocza. Oryginalna zabawa zdobyła serca internautów

Pies czy buła?
Twitter.com / @teenybiscuit

Internet pełen jest niezwykłych pomysłów na rozrywkę. Tym razem to użytkownicy Twittera zaproponowali niezwykłą zabawę. Możecie przećwiczyć spostrzegawczość, a przy okazji obśmiać się do łez. Świetnie nadaje się na niedzielne popołudnie dla każdego fana czworonogów!

Zabawa polega na odnalezieniu na zdjęciu wszystkich psów. Diabeł tkwi jednak w szczegółach. Nie jest to bowiem zwykłe zdjęcie.

Internauci stworzyli sprytny obrazek

Złożona fotografia przedstawia szesnaście pól, numerowanych od lewej do prawej (lewy górny to nr 1, prawy dolny to nr 16). Uczestnicy zabawy muszą w ciągu dziesięciu sekund wskazać, na których polach znajdują się psy.

Nie wolno jednak pomylić pieska z... pączkiem. Ponad połowa uczestników zabawy wykłada się na tym zadaniu, ponieważ zdjęcia dobrano sprytnie w taki sposób, by zwinięte psiaki przypominały smaczne ciastka.

Proste zasady i dobra zabawa

Zapraszamy do wzięcia udziału w wymyślonej przez Twitterowiczów zabawie. Stopery w dłoń i szukamy piesków. Warto wysilić oczy i szare komórki.

Oto obrazek:

pies czy buła?
pies czy buła?

Podajcie w komentarzach pod postem na Facebooku, w których polach znajdują się pieski. Zaproponujcie też grę znajomym, na pewno się ubawią!

Polecamy także inne zwierzakowe zabawy i testy na spostrzegawczość: TEN, TEN i TEN.

Źródło: Twitter.com / @teenybiscuit

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami