psychotest
Źródło: dobrewiadomosci.pl

Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?

16 Listopada 2020

Ten psychotest pomoże ci dowiedzieć się prawdy o sobie. Wystarczy sekunda, abyś dowiedział się, jaką osobą jesteś w kontakcie z drugim człowiekiem. Test działa na zasadzie pierwszych skojarzeń. Rozwiązanie go zajmuje kilka sekund.

Lubisz rozwiązywać psychotesty? Jeśli tak to spójrz na obrazek na górze i dowiedz się prawdy o sobie. Do rozwiązania tego psychotestu nie potrzeba żadnej kartki, długopisu czy notatnika. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i powiedzieć na głos nazwę zwierzęcia, które jako pierwsze zauważyłeś.

Mały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąMały i duży pies w jednym domu - wybuchowa mieszanka czy najlepsze połączenie? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed adopcjąCzytaj dalej

Rozwiązanie psychotestu o zwierzakach

Na powyższym obrazku znalazły się trzy zwierzęta. Jednak najważniejsze jest to, które jako pierwsze zauważyłeś. Pies, kot a może mysz? Sprawdź poniżej odpowiedź!

PIES

Jeśli na zdjęciu zobaczyłeś psa oznacza, że jesteś człowiekiem szczerym i oddanym. Jak wiemy, psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Są one lojalne, opiekuńcze, zrównoważone. Cechuje cię wewnętrzny spokój, potrafisz opanować swoje emocje, ale kiedy trzeba umiesz się bronić. Masz analityczny umysł, umiesz wyciągać wnioski z sytuacji. Jeśli raz poparzyłeś się dotykając gorącego żelazka, drugi raz tego nie zrobisz. Powinieneś bardziej zaufać swojej intuicji.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Dlaczego kot biega jak opętany? Proste wyjaśnienie, nie należy się obawiać
2. Anita i Adrian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielili się ważną informacją. Fani wspierają parę w ich decyzji
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

KOT

W tym psychoteście ukrył się również kot. Jeśli zauważyłeś mruczka jako pierwszego oznacza, że jesteś indywidualistą i masz introwertyczną naturę. Niespecjalnie przepadasz za spotkaniami towarzyskimi, wolisz trzymać się z boku, nie chcesz być gwiazdą imprezy. Unikasz dużych grup, wolisz obserwować z daleka, co się dzieje. W kontakcie z drugim człowiekiem potrzebujesz czasu. Nie ufasz każdemu, kogo spotkasz. Jesteś inteligentny i przenikliwy. Znasz się na ludziach i potrafisz ich szybko przejrzeć. Nic się przed tobą nie ukryje.

MYSZ

Tak jak wyżej wspomnieliśmy w tym psychoteście są 3 zwierzaki na obrazku. Jeśli zauważyłeś mysz to jesteś osobą, która źle czuje się w samotności. Nie lubisz siedzieć jak przysłowiowa mysz pod miotłą. Lubisz ludzi i zabawę, każdą wolną chwilę starasz się spędzać w towarzystwie. Myszy mają to do siebie, że są niespokojne i emocjonalne. Łatwo cię zranić i zdenerwować. Jesteś osobą bardzo czułą i kruchą. Nie lubisz konfliktów i starsza się od nich uciekać. Jeśli coś jest trudne i niewygodne to masz nadzieję, że samo minie. Nie lubisz walczyć.

Koniecznie napisz nam w komentarzu na Facebooku, jakie zwierzę zauważyłeś na zdjęciu!

Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. RMF: rząd może wydać nowy zakaz na zimę. Wszystko przez zakażenia, zimowe wyjazdy na narty zagrożone
  3. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Dlaczego pies wynosi karmę z miski? Wcale nie chodzi o kaprys, ma dużo ważniejsze powody
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Bardzo niepokojące zjawisko dotyczy całego wszechświata. Naukowcy nie wierzą we własne odkrycie

źródło: dobrewiadomosci

Następny artykuł