Swiatzwierzat.pl

dobrewiadomosci.pl

Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Monika Krupska

Lubisz rozwiązywać psychotesty? Jeśli tak to spójrz na obrazek na górze i dowiedz się prawdy o sobie. Do rozwiązania tego psychotestu nie potrzeba żadnej kartki, długopisu czy notatnika. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i powiedzieć na głos nazwę zwierzęcia, które jako pierwsze zauważyłeś. 

Rozwiązanie psychotestu o zwierzakach

Na powyższym obrazku znalazły się trzy zwierzęta. Jednak najważniejsze jest to, które jako pierwsze zauważyłeś. Pies, kot a może mysz? Sprawdź poniżej odpowiedź! 

PIES

Jeśli na zdjęciu zobaczyłeś psa oznacza, że jesteś człowiekiem szczerym i oddanym. Jak wiemy, psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Są one lojalne, opiekuńcze, zrównoważone. Cechuje cię wewnętrzny spokój, potrafisz opanować swoje emocje, ale kiedy trzeba umiesz się bronić. Masz analityczny umysł, umiesz wyciągać wnioski z sytuacji. Jeśli raz poparzyłeś się dotykając gorącego żelazka, drugi raz tego nie zrobisz. Powinieneś bardziej zaufać swojej intuicji. 

KOT

W tym psychoteście ukrył się również kot. Jeśli zauważyłeś mruczka jako pierwszego oznacza, że jesteś indywidualistą i masz introwertyczną naturę. Niespecjalnie przepadasz za spotkaniami towarzyskimi, wolisz trzymać się z boku, nie chcesz być gwiazdą imprezy. Unikasz dużych grup, wolisz obserwować z daleka, co się dzieje. W kontakcie z drugim człowiekiem potrzebujesz czasu. Nie ufasz każdemu, kogo spotkasz. Jesteś inteligentny i przenikliwy. Znasz się na ludziach i potrafisz ich szybko przejrzeć. Nic się przed tobą nie ukryje. 

MYSZ

Tak jak wyżej wspomnieliśmy w tym psychoteście są 3 zwierzaki na obrazku. Jeśli zauważyłeś mysz to jesteś osobą, która źle czuje się w samotności. Nie lubisz siedzieć jak przysłowiowa mysz pod miotłą. Lubisz ludzi i zabawę, każdą wolną chwilę starasz się spędzać w towarzystwie. Myszy mają to do siebie, że są niespokojne i emocjonalne. Łatwo cię zranić i zdenerwować. Jesteś osobą bardzo czułą i kruchą. Nie lubisz konfliktów i starsza się od nich uciekać. Jeśli coś jest trudne i niewygodne to masz nadzieję, że samo minie. Nie lubisz walczyć. 

Koniecznie napisz nam w komentarzu na Facebooku, jakie zwierzę zauważyłeś na zdjęciu! 

źródło: dobrewiadomosci

Tagi:

CiekawostkiZwierzętaPies

Podobne artykuły

Aktualności

Zmarł Zdzisław Małysz, przyjaciel wszystkich zwierząt. "Był ich głosem na interwencjach, w sądach, w mediach"
Czytaj więcej >

Aktualności

Bezdomniaki liczą na pomoc. Świąteczna pomoc dla zwierząt w potrzebie
Czytaj więcej >

Aktualności

Historia przyjaźni 10-letniej dziewczynki i cyrkowego kucyka. „Uwolnić Poly” w kinach od 02.12
Czytaj więcej >

Aktualności

Suczka panicznie boi się ludzkiego dotyku. Kiedy kobieta wyciąga do niej rękę, wszystko się zmienia
Czytaj więcej >

Aktualności

Turystka dotkliwie pogryziona przez żółwia. "Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wejdę jeszcze do morza"
Czytaj więcej >

Aktualności

Pies uratował właścicielkę przed śmiercią pod kołami vana. Wszystko uchwyciła kamera
Czytaj więcej >
Monika Krupska

Pracowałam w największych gazetach i portalach internetowych w Polsce, m.in. w dzienniku Super Express czy w portalach: tvn24.pl, kobieta.wp.pl, viva.pl czy w party.pl. Obecnie współtworzę portal swiatzwierzat.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]