Swiatzwierzat.pl
psychotest

dobrewiadomosci.pl

Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?

16 Listopada 2020

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Ten psychotest pomoże ci dowiedzieć się prawdy o sobie. Wystarczy sekunda, abyś dowiedział się, jaką osobą jesteś w kontakcie z drugim człowiekiem. Test działa na zasadzie pierwszych skojarzeń. Rozwiązanie go zajmuje kilka sekund.

Lubisz rozwiązywać psychotesty? Jeśli tak to spójrz na obrazek na górze i dowiedz się prawdy o sobie. Do rozwiązania tego psychotestu nie potrzeba żadnej kartki, długopisu czy notatnika. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i powiedzieć na głos nazwę zwierzęcia, które jako pierwsze zauważyłeś. 

Rozwiązanie psychotestu o zwierzakach

Na powyższym obrazku znalazły się trzy zwierzęta. Jednak najważniejsze jest to, które jako pierwsze zauważyłeś. Pies, kot a może mysz? Sprawdź poniżej odpowiedź! 

PIES

Jeśli na zdjęciu zobaczyłeś psa oznacza, że jesteś człowiekiem szczerym i oddanym. Jak wiemy, psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Są one lojalne, opiekuńcze, zrównoważone. Cechuje cię wewnętrzny spokój, potrafisz opanować swoje emocje, ale kiedy trzeba umiesz się bronić. Masz analityczny umysł, umiesz wyciągać wnioski z sytuacji. Jeśli raz poparzyłeś się dotykając gorącego żelazka, drugi raz tego nie zrobisz. Powinieneś bardziej zaufać swojej intuicji. 

KOT

W tym psychoteście ukrył się również kot. Jeśli zauważyłeś mruczka jako pierwszego oznacza, że jesteś indywidualistą i masz introwertyczną naturę. Niespecjalnie przepadasz za spotkaniami towarzyskimi, wolisz trzymać się z boku, nie chcesz być gwiazdą imprezy. Unikasz dużych grup, wolisz obserwować z daleka, co się dzieje. W kontakcie z drugim człowiekiem potrzebujesz czasu. Nie ufasz każdemu, kogo spotkasz. Jesteś inteligentny i przenikliwy. Znasz się na ludziach i potrafisz ich szybko przejrzeć. Nic się przed tobą nie ukryje. 

MYSZ

Tak jak wyżej wspomnieliśmy w tym psychoteście są 3 zwierzaki na obrazku. Jeśli zauważyłeś mysz to jesteś osobą, która źle czuje się w samotności. Nie lubisz siedzieć jak przysłowiowa mysz pod miotłą. Lubisz ludzi i zabawę, każdą wolną chwilę starasz się spędzać w towarzystwie. Myszy mają to do siebie, że są niespokojne i emocjonalne. Łatwo cię zranić i zdenerwować. Jesteś osobą bardzo czułą i kruchą. Nie lubisz konfliktów i starsza się od nich uciekać. Jeśli coś jest trudne i niewygodne to masz nadzieję, że samo minie. Nie lubisz walczyć. 

Koniecznie napisz nam w komentarzu na Facebooku, jakie zwierzę zauważyłeś na zdjęciu! 

źródło: dobrewiadomosci

Podobne artykuły

Świeczka

Aktualności

Nie żyje Magdalena Wojciechowska

Czytaj więcej >

Aktualności

Helena R., prezes towarzystwa INNI, skazana za znęcanie się nad zwierzętami. Zapadł wyrok sądu

Czytaj więcej >
pies

Aktualności

Przywiązał psa do pędzącego auta. Były senator PiS Waldemar B. zatrzymany

Czytaj więcej >
policja.pl

Aktualności

Psia buda miała posłużyć im za skrytkę. Policjanci zatrzymali podejrzanych

Czytaj więcej >
https://www.gov.pl/web/kppsp-strzelce-krajenskie/niebezpieczny-pozar-butli-z-gazem-w-strzelcach-krajenskich

Aktualności

Niebezpieczny pożar butli z gazem w Strzelcach Krajeńskich. Strażak uratował psa

Czytaj więcej >
policja.pl

Aktualności

Makabryczne odkrycie na plaży. Pies przywiązany do drewnianego pala

Czytaj więcej >