Swiatzwierzat.pl
Adam Małysz z żoną Izabelą

instagram/adammalyszofficial

Adam Małysz pokazał zdjęcia z wakacji. Internauci zachwycili się zawartością jego torby

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

W ostatnich latach Adam Małysz oddaje się swojej wielkiej pasji, jaką jest rodzinne podróżowanie. Jednym z ulubionych kierunków legendarnego skoczka narciarskiego stała się Chorwacja i to właśnie tam wybrał się na tegoroczne wczasy. Zdjęcia z wyjazdu pojawiły się już w sieci, ale uwadze czujnych internautów nie umknął jeden ważny szczegół.

Choć Adam Małysz zakończył karierę i od lat nie bierze udziału w profesjonalnych zawodach narciarskich, nie ulega wątpliwości, że jest jednym z najwybitniejszych zawodników w historii tej dyscypliny.

Dziś wielokrotny mistrz świata i multimedalista igrzysk olimpijskich zajmuje się pracą dla Polskiego Związku Narciarskiego oraz często podróżuje w towarzystwie swoich najbliższych. Z kim i dokąd "Orzeł z Wisły" wybrał się w zagraniczną podróż w tegoroczne wakacje?

Adam Małysz odpoczywa z żoną na łonie natury

Były skoczek narciarski postanowił skorzystać ze słonecznej pogody i wraz z żoną ruszył na podbój parku narodowego Krka, położonego w środkowej Dalmacji nieopodal miasta Szybenik. Na pamiątkę wyjazdu wstawił na Instagramie zdjęcia, na którym pozuje wraz ze swoją żoną.

- Wraz z małżonką @izamalysz pozdrawiamy z Wodospadów Krk'a - napisał pod opublikowanymi fotografiami.

Internauci tym razem wprost nie mogli powstrzymać swojego zachwytu i wręcz zasypali parę komplementami, a także ekscytowali się przepięknym krajobrazem wokół. Park Narodowy Krka słynie bowiem z przepięknych, zielonych wodospadów i jest jednym z najważniejszych symboli Chorwacji. 

Piesek

Bezpański szczeniak szukał schronienia przed deszczem. Jeden gest zapewnił mu nowy dom

CZYTAJ DALEJ

Mały podróżnik skradł całe show

Okazuje się jednak, że na zdjęciu znajduje się ktoś jeszcze. Fani od razu zauważyli, że Adamowi i Izabeli Małysz w podboju Chorwacji towarzyszy niewielka suczka o imieniu Lila, której główka wystaje z torby przystosowanej do transportu zwierzaków.

Oczywiście oprócz pochwał dotyczących wyglądu pani Izabeli, nie zabrakło miłych słów pod adresem białego pieska.

- A śliczna sunia nie pozdrawia? - zapytała jedna z internautek. W odpowiedzi otrzymała odpowiedź, że Lilly również przesyła pozdrowienia.

- No i super! Piesek też zadowolony - komentowała kolejna osoba.

Państwo Małyszowie udowadniają, że podróżowanie z czworonogiem jest jak najbardziej możliwe, a jego obecność nie przeszkadza w cieszeniu się z długo wyczekiwanego urlopu!

Zobacz zdjęcie:


Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >