Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Adam Małysz pokazał zdjęcia z wakacji. Internauci zachwycili się zawartością jego torby
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 26.06.2021 02:00

Adam Małysz pokazał zdjęcia z wakacji. Internauci zachwycili się zawartością jego torby

Adam Małysz z żoną Izabelą
instagram/adammalyszofficial

W ostatnich latach Adam Małysz oddaje się swojej wielkiej pasji, jaką jest rodzinne podróżowanie. Jednym z ulubionych kierunków legendarnego skoczka narciarskiego stała się Chorwacja i to właśnie tam wybrał się na tegoroczne wczasy. Zdjęcia z wyjazdu pojawiły się już w sieci, ale uwadze czujnych internautów nie umknął jeden ważny szczegół.

Choć Adam Małysz zakończył karierę i od lat nie bierze udziału w profesjonalnych zawodach narciarskich, nie ulega wątpliwości, że jest jednym z najwybitniejszych zawodników w historii tej dyscypliny.

Dziś wielokrotny mistrz świata i multimedalista igrzysk olimpijskich zajmuje się pracą dla Polskiego Związku Narciarskiego oraz często podróżuje w towarzystwie swoich najbliższych. Z kim i dokąd "Orzeł z Wisły" wybrał się w zagraniczną podróż w tegoroczne wakacje?

Adam Małysz odpoczywa z żoną na łonie natury

Były skoczek narciarski postanowił skorzystać ze słonecznej pogody i wraz z żoną ruszył na podbój parku narodowego Krka, położonego w środkowej Dalmacji nieopodal miasta Szybenik. Na pamiątkę wyjazdu wstawił na Instagramie zdjęcia, na którym pozuje wraz ze swoją żoną.

- Wraz z małżonką @izamalysz pozdrawiamy z Wodospadów Krk'a - napisał pod opublikowanymi fotografiami.

Internauci tym razem wprost nie mogli powstrzymać swojego zachwytu i wręcz zasypali parę komplementami, a także ekscytowali się przepięknym krajobrazem wokół. Park Narodowy Krka słynie bowiem z przepięknych, zielonych wodospadów i jest jednym z najważniejszych symboli Chorwacji. 

Mały podróżnik skradł całe show

Okazuje się jednak, że na zdjęciu znajduje się ktoś jeszcze. Fani od razu zauważyli, że Adamowi i Izabeli Małysz w podboju Chorwacji towarzyszy niewielka suczka o imieniu Lila, której główka wystaje z torby przystosowanej do transportu zwierzaków.

Oczywiście oprócz pochwał dotyczących wyglądu pani Izabeli, nie zabrakło miłych słów pod adresem białego pieska.

- A śliczna sunia nie pozdrawia? - zapytała jedna z internautek. W odpowiedzi otrzymała odpowiedź, że Lilly również przesyła pozdrowienia.

- No i super! Piesek też zadowolony - komentowała kolejna osoba.

Państwo Małyszowie udowadniają, że podróżowanie z czworonogiem jest jak najbardziej możliwe, a jego obecność nie przeszkadza w cieszeniu się z długo wyczekiwanego urlopu!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial) Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami