Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Z ukrycia nagrała mężczyznę z psem. Scena o zachodzie słońca ujęła za serce miliony widzów
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 12.10.2022 10:24

Z ukrycia nagrała mężczyznę z psem. Scena o zachodzie słońca ujęła za serce miliony widzów

BeFunky-collage - 2022-10-11T141418.810
tiktok/itsericaeileen

Erica Eileen podczas pobytu na jednej z portugalskich plaż ujrzała scenę, która wywarła na niej ogromne wrażenie. Tym zjawiskiem postanowiła podzielić się ze światem i z ukrycia nagrała mężczyznę przesiadującego na ławce z psem. Moment o zachodzie słońca ujął za serca miliony widzów.

Badania wykazały, że psy mogą odczytywać, a nawet zarażać się emocjami od swoich właścicieli. Dzięki rozwiniętym zmysłom węchu oraz smaku są w stanie rozpoznać, czy ich ukochany opiekun czuje się szczęśliwy lub wręcz odwrotnie. Szacuję się, że potrafią zapamiętać około 600 tys. zapachów oraz powiązać je z daną osobą, sytuacją czy miejscem. Z tego powodu wobec najbliższych im osób przejawiają naprawdę silną empatię.

Kobieta z ukrycia nagrała mężczyznę z golden retrieverem

Erica Eileen to młoda kobieta, która obrała Portugalię jako wakacyjny kierunek. Pewnego wieczoru stała na deptaku nieopodal restauracji i czekała na realizację swojego zamówienia. W tym czasie przyglądała się przechodniom i ludziom siedzącym nieopodal na ławkach. Jedno z wydarzeń, które miało miejsce w zasięgu jej wzroku, szczególnie przykuło jej uwagę.

-To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam – skwitowała Erica na swoim koncie na TikToku, gdzie zamieściła krótkie wideo.

Nagranie dotarło do wzruszonego właściciela psa

Dziewczyna nagrała starszego mężczyznę, który wraz ze swoim psem rasy golden retriever podziwiał zachód słońca. Razem siedzieli na ławce, a zwierzę merdało ogonem i przytulało się do właściciela. Jego pan nie pozostawał bierny i czule otoczył swojego pupila ramieniem.

pies zachód

Jak wyjaśniono w komentarzu pod filmem, Erica chciała podejść do mężczyzny i jego psa, aby zaproponować przesłanie mu zdjęć, które udało jej się zrobić, lecz kiedy odbierała swoje zamówienie z restauracji, obaj zniknęli z zasięgu wzroku. Na szczęście skontaktowała się z nią dziewczyna, która zobaczyła filmik w sieci i doskonale wiedziała, kim jest starszy pan i jego pies. Okazało się, że kiedyś była uczennicą mężczyzny widocznego na filmie. W przeszłości uczył ją lekcji muzyki.

- Rozmawiałyśmy na Instagramie, gdzie opowiedziała mi wspaniałe historie o mężczyźnie i jego psie, więc wysłałam jej wszystkie zdjęcia i filmy, a ona przesłała mu wszystko dziś rano. Był bardzo wdzięczny i szczęśliwy. Słyszał o nagraniu od kogoś innego, ale nie wiedział, że stało się aż tak super popularne – zdradziła autorka nagrania.

Widok starszego mężczyzny i jego psa o zachodzie słońca doczekał się ponad 28 mln wyświetleń na TikToku. Nie da się ukryć, że ich widok może wzruszyć, a zarazem jest doskonałym przykładem bezinteresownej miłości miedzy człowiekiem a zwierzęciem.

@itserikaeileen Literally can’t stop crying my eyes out #wholesomemoment #portugal #traveltiktok ♬ original sound - Erika | Confidence & Pleasure

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: tiktok/itserikaeileen