Swiatzwierzat.pl
Pudełko

facebook/Une seconde vie

Wstrząsający prezent pozostawiony na wycieraczce. W środku znajdował się żywy chomik

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Pewna młoda mieszkanka Francji wracała do domu z torbą pełną zakupów. W pewnym momencie zauważyła przed swoimi drzwiami pakunek od anonimowego nadawcy. Z ciekawości zajrzała do środka i aż ją zatkało. W środku tkwiło żywe zwierzątko.

Tajemniczy prezent pozostawiony na wycieraczce prezentował się nadzwyczaj przeciętnie, dlatego prawdopodobieństwo, że pochodzi od skrytego wielbiciela czy osoby walczącej o względy kobiety było niskie. W tamtej chwili nawet przez myśl jej nie przeszło, jakie były prawdziwe intencje osoby, która je tam zostawiła, oraz co znajdowało się w środku.

Zawartość pudełka wzbudziła skrajne emocje

Było to niewielkich rozmiarów tekturowe pudełko po herbacie, które szczelnie oklejono brązową taśmą izolacyjną. Niewiele myśląc, kobieta postanowiła je otworzyć i zobaczyć, czy przypadkiem nie padła ofiarą żartu.

Gdy Francuzka uporała się ze wszystkimi zabezpieczeniami i zajrzała do środka, w pierwszej chwili mogła pomyśleć, że ma zwidy. Wewnątrz pudełka znajdował się ledwo żywy malutki chomik dżungarski!

Kobieta była wstrząśnięta faktem, że poprzedni właściciel poczynił wszelkie starania, aby uśmiercić zwierzątko, nim ktoś zainteresuje się porzuconym pakunkiem. Gdyby zignorowała pudełko i zostawiła je na wycieraczce, maluch nie miałby najmniejszych szans.

Noxy

Czarna kotka zachwyca nieziemskim spojrzeniem. Nie można mu się oprzeć

CZYTAJ DALEJ

Chomik trafił w odpowiedzialne ręce

Kobieta nie mogła pozwolić sobie na adopcję znalezionego pupila. Na szczęście szybko znalazła korzystne rozwiązanie, dzięki któremu maluch znalazł nowy dom.

Postanowiła przekazać chomika pod opiekę członków francuskiej organizacji prozwierzęcej “Une Seconde Vie”, która dokłada wszelkich starań, by zgodnie z przyjętym mottem, zapewniać zwierzakom drugie życie. Chomiczek o imieniu Billy niedługo potem został przygarnięty przez kochającą rodzinę, która pozwoliła mu zapomnieć o przykrym zdarzeniu z przeszłości.

Czyżby właściciele niechcianych zwierząt zmieniali taktykę i postanowili uciekać się do drastyczniejszych metod, by pozbyć się "problemu"? Lepiej zapamiętajcie tę przejmującą historię, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy sami nie natkniecie się na porzucony pakunek z równie zaskakującą zawartością.

Zobacz zdjęcia:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

niedźwiedź w Sapporo

Inne zwierzęta

Blady strach padł na Sapporo, gdy dziki niedźwiedź grasował po ulicach. Są ranni

Czytaj więcej >

Inne zwierzęta

Turyści rozjuszyli hipopotama. Nagranie z pościgu sprawia, że włos jeży się na głowie

Czytaj więcej >
koń i skater

Inne zwierzęta

Śmiały skater próbował wykonać trik na deskorolce kosztem konia, gorzko tego pożałował

Czytaj więcej >
Worki

Inne zwierzęta

Nietypowy przemyt. Przewoził 14 kg pijawek z Ukrainy

Czytaj więcej >
Paw

Inne zwierzęta

Paw siedział na parapecie w centrum Warszawy. Na miejscu interweniowały służby

Czytaj więcej >
Mały bóbr

Inne zwierzęta

Boberek pilnie potrzebuje pomocy. Został bez mamy, teraz jego życie zależy od człowieka

Czytaj więcej >