Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > W szpitaliku dla zwierząt ukryto owoc. Bardziej podstępnej zagadki nie znajdziesz
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 25.03.2024 09:39

W szpitaliku dla zwierząt ukryto owoc. Bardziej podstępnej zagadki nie znajdziesz

rysunkowa zagadka
Fot. jagranjosh.com

Ta zagadka to świetna zabawa. Rozwiązując rysunkową łamigłówkę, poprawisz swój nastrój i samopoczucie. Wystarczy 12 sekund, aby Twój mózg zyskał naprawdę wiele. Daj się skusić i znajdź na obrazku wśród zwierząt egzotyczny owoc.

Animowane rebusy

Iluzje optyczne pobudzają nasz mózg do działania. Okazuje się, że animowane zagadki stymulują o wiele skuteczniej naszą pamięć niż zakupione w aptece środki. Rozwiązanie jeden zagadki dziennie nie tylko poprawi humor, ale i pozytywnie wpłynie na umysł. Ta zagadka zajmie Ci tylko kilkanaście sekund.

Tym razem przyszykowaliśmy wyzwanie dla spostrzegawczych obserwatorów. Aby je wykonać, trzeba wykazać się cierpliwością. Wśród zwierząt narysowanych w gabinecie weterynaryjnym autor ukrył owoc. Spróbujesz go znaleźć?

Dlaczego kot nie załatwia się do kuwety? Wcale nie robi tego na złość opiekunowi Ile krowa ma żołądków? Wszyscy powtarzają, że cztery, a jest zupełnie inaczej

Znajdź owoc na obrazku

Jak to w gabinetach weterynaryjnych bywa, aby dostać się do lekarza, trzeba swoje odstać w kolejce. W tym czasie można zobaczyć wiele różnych zwierząt. Nie brakuje sytuacji, kiedy przestraszone zwierzę da nogę z klatki, wywołując niemałe zamieszanie. 

Gdy już uważnie przyjrzysz się różnym gatunkom zwierząt narysowanym na obrazku to czy widzisz wśród nich ananasa? To właśnie ten egzotyczny owoc ukrył autor zagadki. Sprytnym oczom zajmuje to około 12 sekund, ale uprzedzamy, od ilości uroczych stworzonek można dostać oczopląsu.

picture-puzzles-with-hidden-objects.jpg
Fot. jagranjosh.com

Spójrz raz jeszcze. Podsyłamy małą podpowiedź

Udało Ci się namierzyć smacznego ananasa? Jeśli nie, to podpowiadamy. Egzotyczny owoc ukrył się w pewnej klatce z równie egzotycznym zwierzęciem. 

Nadal nic? Nie przejmuj się! Wielu z nas też myślało, że to ogon papugi. Autor sprytnie ukrył owoc, chowając go w klatce zwierzęcia, które potraktowałoby go niczym najlepszy przysmak.

Źródło: jagranjosh.com