Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > W kocie, który chce śniadanie, nie ma wyłącznika. Zwierzak przyjął nową strategię, "Patrzcie i uczcie się"
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 18.08.2023 13:31

W kocie, który chce śniadanie, nie ma wyłącznika. Zwierzak przyjął nową strategię, "Patrzcie i uczcie się"

Kot nie chce czekać na śniadanie. Ułożył misterny plan
Kot nie chce czekać na śniadanie. Ułożył misterny plan, fot. TikTok/draco__cat

Oczekiwanie na posiłek to prawdopodobnie najbardziej znienawidzona przez mruczki czynność. Bury kocur imieniem Draco był głodny, ale jego właściciele lubili dłużej pospać. Dotychczas stosowane metody budzenia opiekunów przestały działać. Czekający na śniadanie mruczek nie zamierzał się jednak poddawać. W głowie miał sprytny plan, dzięki któremu jego miska już nigdy nie będzie pusta. Pomysłowa strategia wzbudziła podziw wśród internautów. Nagranie z misternym planem kota obejrzały tysiące internautów.

Mruczek nie chciał dłużej czekać na śniadanie. Wpadł na pomysł, jak obudzić właścicieli

Dlaczego kot domaga się jedzenia w nocy? Mnóstwo opiekunów szuka odpowiedzi na to pytanie. Kot Draco to burasek, który zrobił ostatnio furorę wśród użytkowników TikToka. Inteligentny zwierzak zauważył, że metody, których używał, żeby obudzić właścicieli i dostać wcześniej posiłek, przestały działać. Ani ugniatanie brzucha, ani uderzenie po twarzy nie robiły na śpiących opiekunach żadnego wrażenia. Mruczek nie załamywał się, postanowił wymyślić coś zacznie bardziej przebiegłego.

Znalazłem nowy sposób, żeby moi ludzie karmili mnie 2 godziny przed porą śniadaniową – można przeczytać podpis na filmiku, pisany z perspektywy kota. Zaawansowany technologicznie zwierzak postanowił wykorzystać do tego sprzęt znajdujący się w sypialni.

draco cat (1).jpg
Kot Draco wiedział, jak wymusić na właścicielach wczesne śniadanie, fot. TikTok/draco__cat
Karmy dla zwierząt drożeją w oczach, ale na tym nie koniec. Mamy złe wieści dla posiadaczy pupili

Sprytny kot włącza urządzenie i czeka, aż opiekunowie się obudzą. "Wpatruje się w ich duszę", aż nie wstaną

Pomysłowy kociak wiedział, że jego właściciele są wrażliwi na światło. Kiedy spali w zaciemnionym pokoju, nic nie było w stanie wyrwać ich ze snu. Dlatego potrzebował czegoś, co pomogłoby ich obudzić.

Mam szczęście, że moi ludzie mają w swoim pokoju projektor, bo są leniwymi domatorami” – wpadł na genialny pomysł Draco. Więc znalazłem sposób, żeby go włączyć.

Oślepieni blaskiem projektora właściciele budzą się co ranka, a ich kot zaciera po sobie ślady. Kiedy widzi, że są przytomni, zeskakuje z urządzenia na łóżko i wpatruje się swoimi wielkimi oczami w duszę opiekunów, czekając aż wstaną. W końcu sugestywnie wstaje i kieruje się w stronę pustej miski z jedzeniem. Misterny plan się powiódł.

draco cat (2).jpg
Sprytny kot budzi swoich właścicieli, włączając codziennie projektor, fot. TikTok/draco__cat

Kot Draco nie jest jedyny. Właściciele mruczków dzielą się sprytnymi sposobami na pobudkę

Internauci byli zachwyceni sprytem Draco. Niektórzy podzielili się podobnymi historiami przebiegłych mruczków, którzy posuną się do niecnych sposobów, żeby dostać wcześniejsze śniadanie. Jedne metody są zabawne, a inne – wręcz przerażające.

  • Mój kot nauczył się włączać Roombę w środku nocy.
  • Mój kot wie, jak wyłączyć moją maszynę do bezdechu sennego.
  • Mam przyjaciółkę, której kot gra na gitarze, żeby ją obudzić.
  • Mój jest wierny metodzie, gdzie naciska na mój pęcherz. Działa jak marzenie.

Źródło: woopets.fr