Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Pluszowa gęś Pipa ma konkurencję. Teraz to ten zwierzak z TikToka szturmem podbija stragany
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 31.07.2023 15:37

Pluszowa gęś Pipa ma konkurencję. Teraz to ten zwierzak z TikToka szturmem podbija stragany

Pluszowa gęś
Pluszowa gęś, źródło: twitter/Gmina Ustronie Morskie

Gęś Pipa to hit tegorocznych wakacji. Pluszową zabawkę w kształcie ptaka można kupić w wielu rozmiarach, w każdej miejscowości turystycznej. Najmłodsi oszaleli na punkcie tego trendu. Po kilku miesiącach, będąc niekwestionowanym numerem jeden, przyszedł czas na zmiany. Teraz, królem TikToka stało się zupełnie inne zwierzę. To największy gryzoń na świecie, który swoim zabawnym usposobieniem chwyta za serca nawet najbardziej wymagających internautów. Wszystko dzięki jednej piosence o nazwie “Capybara song”.

Pluszowa gęś przechodzi do historii. Czas na nowego zwierzęcego celebrytę

Pluszowa gęś Pipa to zabawka, którą z całą pewnością kojarzy już każdy Polak. Co więcej, zapewne wielu z Was ma ją we własnym pokoju. To prawdziwy hit tegorocznych wakacji, który budzi ogromne zainteresowanie nie tylko wśród najmłodszego pokolenia. Również wielu dorosłych pokusiło się o posiadanie własnego egzemplarza kultowej przytulanki.

Zabawkowa gęś Pipa wciąż jest wszechobecna w polskich miejscowościach turystycznych, ale w sieci pojawił się nowy trend, który zaczyna być bezpośrednią konkurencją dla słynnej gęsi Pipki. Mowa o piosence “Capybara song” okraszonej filmikiem z mnóstwem kapibar.  

Zasady etykiety spacerowej, które wciąż łamiemy. Tak poradzisz sobie z podbiegaczami i psimi natrętami

Piosenka o kapibarach trafiła w gusta wielu internautów

W Polsce nie ma co liczyć na spotkanie z prawdziwą kapibarą, chyba że w zoo. Ten największy na świecie gryzoń pochodzi z Ameryki Południowej i tam jest powszechnie spotykany w środowisku naturalnym. Nie da się ukryć jednak, że te zwierzęta charakteryzują się wyjątkowymi zdolnościami scenicznymi. Wszystko, co robią, wygląda prześlicznie lub zabawnie. 

Piosenka o kapibarach cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników TikToka. Z dnia na dzień, coraz więcej osób chętnie nuci nowy hit. Nic dziwnego. To rytmy, które idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnego wyjazdu. Ciężko nie ruszyć nóżką słysząc tą jakże pozytywną piosenkę. 

Pluszowe kapibary już zalewają polskie sklepy i stragany

Nie da się ukryć, że póki co, na straganach w polskich miejscowościach turystycznych, wciąż dominuje gęś Pipa. Jednak wszystko wskazuje na to, że jej następca wielkim krokami zbliża się do przejęcia miana “hitu internetu”

Piosenka o kapibarach stopniowo zyskuje coraz większą popularność. Ludzie nie ograniczają się jedynie do jej słuchania. Aktywni użytkownicy TikToka tłumnie udostępniają własne filmiki z tą piosenką w tle. Nie uszło to uwadze producentów pluszaków, którzy już zdążyli wprowadzić na rynek zabawkową wersję kapibary. Wszystko wskazuje na to, że najlepsze czasy pluszowej gęsi minęły. Teraz będzie musiała ona poważnie zawalczyć o miano lidera wśród zabawek

Źródło: tiktok.com/@habituallyhenry