Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Ten gadżet dla zwierząt z Pepco warto mieć w domu. Teraz pogoda już cię nie zaskoczy
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 24.06.2024 12:18

Ten gadżet dla zwierząt z Pepco warto mieć w domu. Teraz pogoda już cię nie zaskoczy

Pepco, pies i kot
Fot. Arkadiusz Ziolek/East News, Canva/tetsuomorita

W upalne dni warto pomyśleć także o swoim pupilu i pomóc mu możliwie jak najlepiej przejść przez okres wysokich temperatur. Świetnym rozwiązaniem może okazać się zakup najnowszego gadżetu z Pepco. Z nim słoneczna pogoda nie będzie wam już straszna.

Chroń pupila podczas upałów

Upalne dni niejednokrotnie są zmorą nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt. Brak należytej profilaktyki i długotrwała ekspozycja czworonożnego towarzysza bezpośrednio na żar promieni słonecznych może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, a nawet śmierci.

Aby zapobiec niebezpiecznym sytuacjom, warto pamiętać o działaniach, które nie dopuszczą do odwodnienia bądź przegrzania organizmu pupila. Odpowiednie nawodnienie, zapewnienie cienia i utrzymywanie właściwej temperatury ciała to kluczowe elementy odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami w trakcie upałów.

Jechał drogą w Tatrach, przed nim wyrósł niedźwiedź. Kierowca skrytykowany Zostawił koty bez jedzenia i wody na 9 miesięcy. Sąsiadom kazał się nie wtrącać

Ten gadżet dla zwierząt z Pepco warto mieć w domu. Teraz pogoda już cię nie zaskoczy

Na sklepowych półkach w Pepco pojawił się genialny gadżet dla zwierząt, który warto mieć w domu podczas upałów. Z pewnością każdy z czworonożnych towarzyszy będzie nim zachwycony. Dzięki swojemu zastosowaniu wysokie temperatury nie będą wam już straszne, a dodatkowo delikatne strumienie wody sprawią pupilowi wiele uciechy, motywując go do aktywnej zabawy.

Mata wodna z Pepco to idealne rozwiązanie dla zwierząt domowych, które pragną doznać przyjemnego uczucia ochłodzenia. Na macie pupil może stać bądź wygodnie leżeć, a dzięki specjalnym otworom będzie samoczynnie zraszany wodą.

mata Pepco
Fot. pepco.pl

Szczegółowe informacje na temat maty wodnej dla zwierząt z Pepco

Mata do wodnej zabawy z Pepco dostępna jest w kolorze niebieskim. Ma kształt koła o średnicy 100 centymetrów, dzięki czemu będzie odpowiednia nawet dla psów większych ras. Produkt przeznaczony jest do użytkowania na zewnątrz i doskonale sprawdzi się np. w przydomowym ogródku. Warto podkreślić, że instalacja produktu jest bardzo prosta — wystarczy podłączyć zawór maty do węża ogrodowego i ustawić odpowiednie ciśnienie.

Akcesorium dla zwierząt z rozpylaczem wody to genialny pomysł na bezpieczną rozrywkę za niewielkie pieniądze. Gadżet możemy nabyć w sklepach Pepco za jedyne 30 złotych. Po skończonej zabawie mata nie zajmuje dużo miejsca — można ją zwinąć i zabezpieczyć przed uszkodzeniami, aby w przyszłym sezonie ponownie cieszyć się jej zastosowaniem.

Pepco
Fot. pepco.pl
Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?