Swiatzwierzat.pl > Samochód

Samochód

Samochód
04.01.2020 15:48 Samochód wjechał w gabinet weterynaryjny. Ucierpiały cztery psy

Samochód z ogromnym impetem wjechał w gabinet weterynaryjny. Na miejscu ucierpiały aż cztery psiaki. Całe zajście zostało sfilmowane i wrzucone do sieci. Widok wywołuje gęsią skórkę na całym ciele. Budynek został doszczętnie zniszczony, a życie bezbronnych czworonogów stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. W wyniku dramatycznego zajścia ucierpiały bezbronne i niczemu niewinne futrzaki, znajdujące się w środku budynku. Nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, niemalże w mgnieniu oka stało się wirusowe. Internauci byli oburzeni, a nieodpowiedzialny kierowca, który prowadził samochód, stanął w ogniu krytyki i nieprzychylnych opinii.

Iwona Pavlović
29.12.2019 15:41 Pies panicznie bał się jazdy samochodem. Tylko jedna rzecz jest w stanie go uspokoić

Pies bardzo bał się jazdy samochodem. Sama myśl o tym, że będzie musiał wsiąść do auta przyprawiała go o dreszcze. Tylko jedna rzecz sprawiła, że całkowicie się uspokoił. Wiele psów nie lubi jeździć samochodem. Niektóre z nich mają chorobę lokomocyjną, inne zaś boją się pojazdów silnikowych. Ten cocker spaniel szczególnie nienawidzi jazdy samochodem.

pies
18.12.2019 18:06 Pies został wyrzucony przez właściciela z jadącego samochodu. Potrąciły go trzy następne auta

Pies został potraktowany w przerażający i niedopuszczalny sposób przez swojego właściciela. Bezduszny człowiek wyrzucił bezbronnego czworonoga z rozpędzonego auta. Kolejne trzy samochody potrąciły go. Karygodne zachowanie człowieka sprawiło, że piesek walczył o życie. Niektórzy ludzie nigdy nie powinny posiadać zwierząt. Nie ulega wątpliwości, że niekiedy ludzie potrafią być zupełnie pozbawieni serca i rozumu. Mężczyzna, który wyrzucił swojego psa z rozpędzonego auta, zmuszony będzie ponieść karę za swoje niedopuszczalne zachowanie. Bezbronny zwierzak konał na ulicy. Gdyby nie kobieta o dobrym sercu, która nie potrafiła przejść obok niego obojętnie, psiak odeszłaby w niewyobrażalnym cierpieniu.

Chihuahua
05.12.2019 17:17 Chihuahua rozbił samochód. Jego pani w tym czasie tankowała benzynę, wszystko nagrały kamery

Chihuahua postanowił wsiąść za kierownicę auta swojej właścicielki i zostać kierowcą. Najprawdopodobniej skrycie od zawsze marzył o niebezpiecznych i szybkich rajdach, przez które doszczętnie rozbił auto. Gdyby nie nagranie z kamer, trudno byłoby uwierzyć w całe zajście. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale psiaki rasy Chihuahua są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych czworonogów na całym świecie. Zwierzak, którego zachowanie uchwycone zostało przez monitoring znajdujący się na stacji benzynowej, w mgnieniu oka stał się prawdziwą gwiazdą. Mały rozrabiaka zrobił coś nieprawdopodobnego.

kot
13.10.2019 18:21 Chciał nastraszyć bezdomnego kota. Szybko pożałował tej decyzji

Kot to kochane i dobre stworzenie, chociaż wiele osób nie przepada za tymi zwierzętami, nie rozumiejąc ich zachowania. Jednak nie lubić zwierzęcia, a celowo starać się mu dokuczyć to dwie zupełnie różne sprawy. Tego mężczyznę nikt nie wychował na tyle porządnie, by okazywał szacunek zwierzętom. Karma go dopadła. Ludzie, którzy nie potrafią spokojnie koegzystować ze zwierzętami, zawsze powinni budzić wątpliwości. Jak można uwierzyć, że ktoś, kto nie potrafi dać spokoju małemu kotkowi, zachowa się w porządku w stosunku do ludzi? Chyba każdy z nas przeżył sytuację, w której marzyliśmy o tym, żeby kogoś nagle trafił grom z jasnego nieba. Dobrze czasami zobaczyć taki przypadek, w którym los był sprawiedliwy.

Kot
28.08.2019 19:08 Kierowca potrącił kota. Zwierzak wylądował w szpitalu, miał skomplikowaną operację

Samochód potrącił czarnego kota na terenie miejscowości Mirkowo. Zauważył ją kierowca, który przejeżdżał w pobliżu. Zabrał ją do miejsca, w którym można było jej pomóc. EKOSTRAŻ stanęła na wysokości zadania. Kotka została znaleziona na poboczu, była w bardzo ciężkim stanie. Przywiózł ją kierowca, który niejednokrotnie pomagał potrąconym i porzuconym zwierzętom. Gdyby nie on, kotka mogłaby nie żyć.