Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies został wyrzucony przez właściciela z jadącego samochodu. Potrąciły go trzy następne auta
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.12.2019 18:06

Pies został wyrzucony przez właściciela z jadącego samochodu. Potrąciły go trzy następne auta

pies
fot. Facebook.com

Pies został potraktowany w przerażający i niedopuszczalny sposób przez swojego właściciela. Bezduszny człowiek wyrzucił bezbronnego czworonoga z rozpędzonego auta. Kolejne trzy samochody potrąciły go. Karygodne zachowanie człowieka sprawiło, że piesek walczył o życie. Niektórzy ludzie nigdy nie powinny posiadać zwierząt.

Nie ulega wątpliwości, że niekiedy ludzie potrafią być zupełnie pozbawieni serca i rozumu. Mężczyzna, który wyrzucił swojego psa z rozpędzonego auta, zmuszony będzie ponieść karę za swoje niedopuszczalne zachowanie. Bezbronny zwierzak konał na ulicy. Gdyby nie kobieta o dobrym sercu, która nie potrafiła przejść obok niego obojętnie, psiak odeszłaby w niewyobrażalnym cierpieniu.

Pies został wyrzucony z rozpędzonego auta

Kobieta, która zauważyła psiaka, wstrząsającą historię opisała w sieci. Aż trudno uwierzyć, do czego zdolni są niektórzy ludzie.

– Ludzie! Co z wami?! Mieliście się nim opiekować, a wyrzuciliście go z samochodu! Tak po prostu, jak śmiecia. Zaraz potem potrąciły go 3 kolejne auta. Maluszek WALCZY O ŻYCIE!! Potrzaskana miednica, zbita śledziona, uszkodzone wątroba, odma opłucna. Ból, cierpienie, strach – czytamy na profilu Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

Następnie dodaje, że człowiek, który powinien zapewnić mu ciepło rodzinnego domu i miłość, zagwarantował mu tylko i wyłącznie cierpienie. W dość krótkim czasie bohaterka, która próbowała uratować mu życie, przekazała biednego psiaka Fundacji Dla Szczeniąt Judyta. Ci niezwłocznie udali się z nim do jednej z warszawskich klinik.

Jego życia nie udało się uratować

Sekcja zwłok wykazała, że zwierzak złamane miał 5 żeber, w tym jedno w dwóch miejscach stało się zupełnie osobnym odłamem, który zniekształcił płucną ścienną i opłucną płucną. Oprócz tego wystąpiło też krwawienie do jamy miedniczej. W sprawie zabrała głos Fundacja Dla Szczeniąt Judyta.

– Zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – wyrzucenie psiaka z auta marki Golf 3 czarny. Przypuszczam, kto mógł to zrobić, zbieramy dowody. Będziemy wyznaczać nagrodę za pomoc w znalezieniu świadków – dodaje fundacja.

Właściciel samochodu poniesie konsekwencje swojego karygodnego zachowania.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Pieska nie udało się uratować.

pies

Pimpek odszedł mimo wielu prób ratunku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  4. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  5. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wyglądać profesjonalnie?