Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Samochód wjechał w gabinet weterynaryjny. Ucierpiały cztery psy
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.01.2020 15:48

Samochód wjechał w gabinet weterynaryjny. Ucierpiały cztery psy

Samochód
screen z YouTube Storyful News

Samochód z ogromnym impetem wjechał w gabinet weterynaryjny. Na miejscu ucierpiały aż cztery psiaki. Całe zajście zostało sfilmowane i wrzucone do sieci. Widok wywołuje gęsią skórkę na całym ciele. Budynek został doszczętnie zniszczony, a życie bezbronnych czworonogów stanęło pod ogromnym znakiem zapytania.

W wyniku dramatycznego zajścia ucierpiały bezbronne i niczemu niewinne futrzaki, znajdujące się w środku budynku. Nagranie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci, niemalże w mgnieniu oka stało się wirusowe. Internauci byli oburzeni, a nieodpowiedzialny kierowca, który prowadził samochód, stanął w ogniu krytyki i nieprzychylnych opinii.

Samochód wjechał w gabinet weterynaryjny

Rozpędzone z ogromną prędkością auto wjechało w jedną z klinik weterynaryjnych znajdujących się w USA. Nagranie, które jakiś czas temu szturmem obiegło sieć, dosłownie wprawia w osłupienie. Filmik obejrzany został tysiące razy, a komentarze wydają się ciągnąć w nieskończoność.

Na nagraniu gołym okiem widać, jak samochód wjeżdża w klinikę, doszczętnie ją demolując. Pracownikom znajdującym się w środku udało się przemieścić, jednak bezbronne zwierzaki, które wypoczywały na leżankach, do tej pory próbują dojść do siebie i odzyskać dawne zdrowie oraz radość życia. Niestety nie wiadomo, czy sprawca zdarzenia odpowie za swoje poczynania. Mimo to internauci zapowiedzieli, że zrobią wszystko, aby kara była stosowna do przewinienia.

Internauci byli bezlitośni

Pod filmikiem w jednej chwili posypała się lawina negatywnych komentarzy, oceniających występ nieznajomego sprawcy.

-Tak się dzieje, gdy budujesz rzeczy z papieru. Klasyka w USA – napisał jeden z internautów.

-Jakie to wszystko przerażające. Pracownicy i ludzie byli niesamowicie spokojni. Tylko pogratulować opanowania – dodała kobieta.

-Aż trudno uwierzyć w głupotę i lekkomyślność niektórych ludzi. Sprawca powinien słono zapłacić – wtrąciła oburzona internautka.

To stało się w naszej klinice weterynarza jakiś czas temu. Na szczęście nikomu nic się nie stało – uspokoiła na koniec użytkowniczka.

ZOBACZ WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Odważna kotka pokazuje, kto tu rządzi. Postanowiła zmierzyć się… z lwicą
  3. Owczarek australijski skrzyżował się ze słodkim spanielem cavalier king charles. Ich szczeniak ma dwukolorowe oczy
  4. Jakich ludzi nienawidzą koty? 3 typy osobowości, które nie dogadają się z kotem
  5. Widzisz, że twój kot położył się w taki sposób? Lepiej opuścić dom, każdy właściciel powinien poznać ten znak