Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies zobaczył śmierć Mufasy w „Królu Lwie”. Jego reakcja jest niewiarygodna
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.03.2020 18:30

Pies zobaczył śmierć Mufasy w „Królu Lwie”. Jego reakcja jest niewiarygodna

pies
fot. unsplash.com/ Brina Blum

Bajka Król Lew to bardzo wzruszająca produkcja nie tylko dla dzieci i dorosłych, ale jak się okazuję również dla… psów. Ten animowany wyciskacz łez niezwykle poruszył małą suczkę, która towarzyszyła swoim właścicielom podczas oglądania. 4-miesięczna Luna rozczuliła cały internet.

Pies to bardzo emocjonalne i czułe zwierzę. W internecie krąży mnóstwo filmików, na których czworonogi w komiczny sposób próbują pocieszać swoich smutnych właścicieli, bądź przybywają ze wsparciem do płaczących dzieci. Tym razem pies zaskoczył wszystkich swoją reakcją. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń podczas oglądania kultowej bajki!

Król Lew wzruszył psa

4-miesięczna Luna to bohaterka filmiku, który okrążył już chyba cały internet. Właściciele Luny pewnego popołudnia postanowili urządzić sobie mały maraton bajkowy. Na tapecie pojawił się słynny Król Lew. Ich pies, nie wyobrażał sobie opuścić takiego wydarzenia i usadowił się wygodnie, przerywając wcześniejsze zabawy.

Kiedy na ekranie pojawiła się kultowa, a zarazem najsmutniejsza scena śmierci Mufasy pies zamarł i z ogromnym zainteresowaniem wpatrywał się w ekran, czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Widok Luny obserwującej co za chwilę się wydarzy, zaintrygował jej właścicieli. Postanowili nagrać swojego szczeniaka.

  1. Przyczyna śmierci 37-latki z Poznania. Już wiadomo, jaka jest prawda
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Wielkanoc we wrześniu? Watykan wydał dekret ws. koronawirusa

4-miesięczny pies zaskoczyła wszystkich

Pies nie mógł oderwać wzroku od ekranu telewizora. Wpatrywał się bez przerwy, przechylając główkę na boki, jakby nie chciał, aby cokolwiek umknęło jego uwadze. Po dłuższej chwili Luna nie mogła już opanować emocji, zaczęła skomleć, jakby płakała. Położyła się na łóżku, skulona, wciąż nie odrywając wzroku od bajki.

– Oglądałem Króla Lwa, a Luna zawzięcie się bawiła. Po śmierci Mufasy ona od razu usiadła się przed telewizorem i z zaciekawieniem obserwowała, co dzieje się dalej. W pewnej chwili nie mogła powstrzymać swoich emocji, jest jeszcze taka młoda, a już potrafi wykazywać się wysokim poziomem empatii – mówił opiekun suczki, jak cytuje portal kochamyzwierzaki.pl.

Kto by pomyślał, że zwierzęta mają tak rozwinięty zmysł empatii i mogą odczuwać tyle emocji. Luna poruszyła do łez cały internet. Jak widać ta wzruszająca bajka, działa nie tylko na ludzi. Właściciele Luny mieli szczęście, że udało im się uwiecznić chwytający za serce moment.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies

Pies postanowił dołączyć do swoich właścicieli podczas oglądania bajki.

pies

Kultowa scena śmierci Mufasy wywołała mnóstwo emocji.

pies

Pies nie mógł opanować poruszenia i zaczął płakać, cicho pojękując.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa ogólnopolska zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ty też możesz pomóc
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
  4. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  5. Ponad 22 tys. Polaków wróciło do kraju. Akcja #LOTdodomu przyniosła taki efekt w 7 dni
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Powiązane