Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 03.11.2020 23:50

Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano

kot
fot.frontpagemeews.com

Kot nie był świadomy tego, co stanie się za chwilę. Beztrosko bawił się gumką do włosów swojej pani. Wystarczył moment nieuwagi i chwilę później uciekał przerażony. Cała scena została uwieczniona na wideo.

Kot chyba nie miał pojęcia o tym, jaki nieprzewidywalny przedmiot trafił w jego łapki. Ta niepozorna gumka do włosów zaskoczyła go do tego stopnia, że był zmuszony przed nią uciekać. Przerażony mocno pożałował swojej decyzji. Ta zabawa okazała się prawdziwą klapą.

Kot bawił się gumką do włosów

Pewien kot znalazł na podłodze gumkę do włosów. Przedmiot prawdopodobnie był własnością jego pani. Zwierzak żywo zainteresował się nieznanym obiektem. Nie minęła chwila, a gumka znalazła się w posiadaniu jego łap, a także pyszczka.

Początkowo musiał dobrze zastanowić się, jak z niej korzystać. Bardzo się przy tym wysilał i męczył. Postanowił więc obgryzać ją, leżąc na dywanie na plecach. Kiedy wpadł na pomysł, aby rozciągnąć gumkę… ta wymknęła się spod kontroli i z rozpędem uderzyła go w pyszczek. Przerażony kot zaczął uciekać, gdzie pieprz rośnie. Chyba zapamięta tę lekcję na długo.

  1. Sprzed chwili: Trwa konferencja, właśnie przekazano: konkretna grupa Polaków zwolniona z kwarantanny
  2. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych
  3. Wiadomość sprzed chwili: Apel MZ do wszystkich Polaków. Każdy powinien zrobić jedną rzecz

Właścicielka nagrała wideo

Cała sytuacja została zarejestrowana przez jego rozbawioną właścicielkę. Kobieta widywała już swojego pupila w różnych zabawnych sytuacjach, ale ta z gumką do włosów okazała się hitem. Poprawiła jej humor na cały dzień, choć z drugiej strony było jej trochę szkoda poszkodowanego zwierzaka. Ma nadzieję, że teraz jej kot nie będzie brał w zęby wszystkiego, co napotka na swojej drodze.

Filmik z kotem trafił na Youtube, gdzie rozbraja tysiące użytkowników. Widzowie nie mogą się napatrzeć na zabawnego kotka i jego niefortunne zdarzenie.

Najlepsze nagranie na kuli ziemskiej – napisał jeden z nich.

– Biedaczek – wyznaje czule inny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot

Pewien kot niewinnie bawił się gumką do włosów.

kot

W pewnym momencie zabawa nieco wymknęła się spod kontroli.