Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Jack Russell Terrier

Jack Russell Terrier

Pies w barze
03.02.2024 09:22 Zaginął pies. Skrył się w miejscu, do którego nie każdy ma wstęp. "Zabawiała go grupa młodych kobiet"

Z powodu przejmującej nudy pies postanowił dać nogę z domu i znaleźć bardziej rozrywkowe miejsce. Zaskoczona właścicielka nie mogła uwierzyć w to jak to się stało, był przecież ślepy i kulawy. Taki numer mógł wykręcić tylko Jack Russell terrier.

Zdębiał, gdy zobaczył, co znalazł Demon
15.01.2023 11:17 Jack Russell Terrier znalazł truchło kormorana. Niezbity dowód na to, że łakomstwo nie popłaca

Pan Mariusz i Demon na co dzień mieszkają we Frankfurcie nad Menem. Choć piesek ma dopiero 8 miesięcy, nie raz udowodnił, że zmysłu węchu mógłby pozazdrościć mu niejeden przedstawiciel jego rasy. Jednak w ostatnim czasie podczas spaceru jack russell terrier znalazł coś, co wprowadziło mężczyznę w osłupienie. Pan Mariusz i jego pies rasy Jack Russell Terrier o imieniu Demon stanowią znakomity duet. Uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, a jedną z czynności, która sprawia im najwięcej przyjemności, są wspólne spacery. Ostatni z nich zakończył się w sposób, który mężczyzna wprost musiał udokumentować.

Król Karol III i królowa Kamila EA
15.09.2022 11:36 W Pałacu Buckingham zamieszkają nowe zwierzaki. Miejsce ulubieńców królowej Elżbiety II zajmą psy z adopcji

W najważniejszym pałacu Zjednoczonego Królestwa zamieszkają nowe czworonogi. Miejsce psów rasy welsh corgi pembroke, które zajmowały specjalne miejsce w sercu królowej Elżbiety II, zajmą ukochane pupilki króla Karola III i jego żony Kamili. W przeciwieństwie do swoich poprzedników mają bardzo trudną przeszłość za sobą. Gdy królowa Elżbieta II zmarła w wieku 96 lat, pozostawiła nie tylko naród i bliskich, ale i swoje zwierzęta. Małe i niskie psy rasy corgi były stałym elementem wizerunku brytyjskiej monarchini, jednak wraz z formalnym przejęciem tronu przez Karola III miejsce ulubieńców brytyjskiej rodziny królewskiej zajmą dwie suczki adoptowane ze schroniska.

Schronisko
23.08.2022 15:34 Schorowana kobieta nie mogła dłużej zajmować się psem. Na widok ich pożegnania pęka serce

Jack russell terier imieniem Rocco dotychczas wiódł szczęśliwe życie u boku swojej właścicielki. Niestety, kobieta z powodów zdrowotnych nie była w stanie zapewnić psu realizacji wszystkich życiowych potrzeb i była zmuszona oddać go do schroniska. Nagrano ich łamiące serce pożegnanie.Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha swojego opiekuna bardziej, niż siebie samego, a jego przyjaźń i oddanie człowiekowi objawia się najbardziej w chwilach, gdy życie rzuca nam kłody pod nogi. Czasami jednak trudne sytuacje osobiste sprawiają, że właściciel musi kierować się dobrem czworonożnego członka rodziny i znaleźć dla niego nowy dom.

Patron
03.05.2022 16:36 Psi saper Patron odpoczywa od codziennych obowiązków. Teraz odwiedza dzieci w szpitalu

Ma zaledwie 2 lata, a już pomógł zneutralizować około 262 ładunki wybuchowe. Mowa oczywiście o Patronie, czworonożnym agencie do zadań specjalnych, który towarzyszy pirotechnikom z Czernihowa. Tym razem wyszkolony pies odbył długą podróż do Kijowa, by spotkać się z małymi Ukraińcami. Krótko po rosyjskiej inwazji na Ukrainę sieć zalała fala druzgocących doniesień o ofiarach bezcelowego okrucieństwa i dotkliwych sankcjach nałożonych na agresorów. Wśród tych informacji pojawiła się wzmianka o sekretnym sprzymierzeńcu Ukrainy. Wówczas cały świat usłyszał o sympatycznym psim saperze z Czernihowa, który ocalił niezliczoną liczbę ludzkich istnień.

Raczkowanie
16.03.2022 01:00 Jack russell terrier uczy dziecko, jak raczkować. Nagranie rozczuli każdego

Rodzice uchwycili na nagraniu pierwsze próby raczkowania ich córeczki. Kiedy pies zobaczył, że najmłodszy członek rodziny ma problemy z poruszaniem się po dywanie, postanowił mu zademonstrować, jak się to robi. Efekt rozkłada na łopatki.Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że okres raczkowania wiąże się z wieloma zabawnymi wpadkami. Jeśli zastanawiacie się, jak przyspieszyć naukę w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków, mamy dla Was cenną wskazówkę - wystarczy mieć psa!