Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Zaginął pies. Skrył się w miejscu, do którego nie każdy ma wstęp. "Zabawiała go grupa młodych kobiet"
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 03.02.2024 09:22

Zaginął pies. Skrył się w miejscu, do którego nie każdy ma wstęp. "Zabawiała go grupa młodych kobiet"

Pies w barze
Pies w barze, źródło: youtube/ FOX6 News Milwaukee

Z powodu przejmującej nudy pies postanowił dać nogę z domu i znaleźć bardziej rozrywkowe miejsce. Zaskoczona właścicielka nie mogła uwierzyć w to jak to się stało, był przecież ślepy i kulawy. Taki numer mógł wykręcić tylko Jack Russell terrier.

Jack Russell terrier to charakterystyczna rasa

Każdy, kto choć raz oglądał film "Maska" wie, że z tą rasą nie ma żartów. Jack Russell to istny żywioł, nie ma czasu na nudę. Te niczym niewzruszone psy wpadają na szalone pomysły. Oprócz pokładów niekończącej się energii cechują się ogromnym oddaniem względem człowieka i towarzyskościom. Zdarza się jednak, że w pogoni za instynktem postanawiają wybrać się na samodzielną wędrówkę, nie informując o tym swojego opiekuna. 

Pewna kobieta gorączkowo poszukiwała swojego psa. Podczas zabawy w ogrodzie zwierzak zwiał przez otwartą bramę. Opiekunka była bardzo zmartwiona, ponieważ jej przyjaciel miał już 16 lat i chorował. Nigdzie jednak nie mogła go znaleźć. 

Rozpaczała po ukochanym psie. Zobaczyła ten znak i była pewna, że to sygnał zza Tęczowego Mostu Poskarżyła się na strażników miejskich i dostała rykoszetem. Przykre, co kazali jej zrobić z kotem

Rozrywkowy pies postanowił znaleźć sposób na nudę

Kobieta rozsyłała informacje na grupy społecznościowe, pytała przechodniów, po psie nie było jednak śladu. Niespodziewanie otrzymała wiadomość od swojego przyjaciela:

jeśli to twój pies to zamieszkał w naszym barze - napisał właściciel lokalnego baru.

Okazało się, że jej ukochany przyjaciel dał nogę do pobliskiego baru. Kobieta nie mogła w to uwierzyć. Odbierając uciekiniera, dowiedziała się, że jej pupil zrobił tam furorę. Starszy pies najwidoczniej doszedł do wniosku, że w tym wieku należy mu się coś od życia. Na dodatek otrzymał łatkę bawidamka, gdyż cały wieczór spędził w obecności młodych kobiet zauroczonych jego psim charakterem.

Dlaczego pies ucieka z domu?

Psie ucieczki to trudny temat. Każda taka sytuacja to niestety zagrożenie dla życia i zdrowia pupila. Psy uciekają z własnej posesji zazwyczaj z powodu nudy. Nasze czworonogi traktują ogród jak przedłużenie domu. Znają więc jego każdy kąt na wylot. Wypuszczenie psa na ogród nie zastąpi mu spacerów, które są tak ważne dla jego dobrego samopoczucia. 

 

Źródło: fox6now.com