Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Adopcja Zwierząt

Adopcja Zwierząt

25.06.2020 18:48 Ratują życie, dają dom i miłość. Jak wygląda praca w Fundacji

W tej chwili najpilniejszą potrzebą Fundacji Dom dla Kundelka jest zebranie środków, które pozwolą jej działać przez kolejne dwa miesiące. Pod opieką Fundacji pozostaje ponad 80 niechcianych psów i kotów. W tym czasie zapewnić im trzeba karmę, leki i środki higieniczne. Cel zbiórki to 60 000 zł. Zostało już bardzo mało czasu, aby go osiągnąć. Każda, nawet najdrobniejsza wpłata to wymierna pomoc. Jeśli możesz wesprzeć Fundację, zrób to TUTAJ [otwórz stronę zbiórki].

kara pozbawienia wolności
11.01.2020 10:02 Schorowany pies pilnie potrzebuje domu. Jeśli nikt mu nie pomoże, umrze w schronisku

Pies szuka właściciela! Warszawskie schronisko apeluje. Ich podopieczny jest w bardzo ciężkim stanie i nie chce umierać w schronisku. Niestety nikt nie wie, ile jeszcze czasu zostało biednemu kundelkowi. Niestety, do schronisk wciąż przybywa zwierząt, które z utęsknieniem czekają na nowy dom. Zazwyczaj największą szansę na przygarnięcie mają te młode. Dorosłe lub schorowane psy muszą często godzić się z ich okropnym losem. Warto jednak dać im szansę i zapewnić spokojną starość. Warszawskie schronisko na Paluchu prosi o pomoc!

pies i kot
11.01.2020 01:00 Adoptowany pies zastępuje kociętom matkę. Najsłodszy widok na świecie

Adoptowany pies miał zostać uśpiony w schronisku. Wszystko przez to, że rozpierała go energia, ale nie był odpowiednio wytrenowany. Z tego powodu nikt nie chciał go adoptować, aż poznała się na nim jedna kobieta. Gdy dowiedziała się, że Raylan ma zostać poddany eutanazji, nie wahała się ani chwili. Wiedziała, że nie może dopuścić do jego śmierci.