męzczyzna z psem
Źródło: instagram.com/boom_nakan

Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocy

13 Października 2020

Chłopak z Tajlandii podzielił się w sieci historią, której nie powstydziliby się bohaterowie "Kac Vegas". Kiedy po całej nocy balowania na mieście obudził się w swoim łóżku, doznał niezłego szoku. Tuż obok niego leżał... wyraźnie zadowolony, ale zupełnie mu obcy pies. Gdy upewnił się, że nie śni, postanowił odkryć, w jaki sposób zwierzak znalazł się w jego domu.

Chłopak o pseudonimie Boom nieźle zabalował w weekend, jednak nie spodziewał się, że następnego ranka ujrzy w swoim łóżku obcego psa. Na szczęście facet nie imprezował sam, a jego rozbawieni przyjaciele nagrywali jego pijackie wyczyny. Dzięki temu udało mu się łatwo dowiedzieć, co wyprawiał poprzedniej nocy. A było tego sporo! Historia błyskawicznie okrążyła sieć i trzeba przyznać, że wywołuje uśmiech na twarzy.

Po opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagraniePo opuszczeniu szlabanu wjechał z psem na przejazd kolejowy. Od tragedii dzieliły ich centymetry, wstrząsające nagranieCzytaj dalej

Chłopak obudził się po imprezie

Boom ze zwierzakiem w objęciach, został obudzony przez siostrę, która zażądała wyjaśnień. Niestety, młody mężczyzna tak się upił poprzedniego dnia, że sam nie miał pojęcia, skąd w jego łóżku wziął się pies. Jednak szybki telefon do przyjaciela wyjaśnił całą sytuację. Gdy poprzedniej nocy chłopak czekał na jedzenie przed knajpą, tuż obok pojawił się tenże psiak. Pijany mężczyzna tak zaprzyjaźnił się ze zwierzakiem, że postanowił... wziąć go do domu, mimo protestów przyjaciół. Na dowód istnieje seria filmików, gdzie widać, jak mocno nietrzeźwy Boom próbuje wpakować psa do samochodu. Opublikował je z podpisem:

- Wino + piwo + wino = koniec. P.S. To knajpa z wieprzowiną. Znajomy akurat jechał do domu. Przyjaciele nagrywają klipy, zamiast mnie powstrzymać!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

Porwał psa z ulicy

Gdy rano zorientował się, że zwyczajnie porwał psa z ulicy, chłopak przyprowadził go pod knajpę, gdzie pierwszy raz się spotkali. Chciał się dowiedzieć, czy pod wpływem alkoholu nie zabrał czyjegoś pupila! Jednak właściciele knajpy i okolicznych sklepów poinformowali go, że psiak jest bezdomny i kręci się w okolicy już od dłuższego czasu. Chłopak bez chwili wahania postanowił, że to przeznaczenie. Skoro już raz porwał psa z ulicy, nie może go zostawić na pastwę losu! W ten sposób bura suczka znalazła nowy dom, a historia Booma stała się prawdziwym hitem. Na Instagramie chłopaka można śledzić ich przygody. Chyba każdy z nas zrobił kiedyś coś głupiego po alkoholu, ale trzeba przyznać, że porwanie bezpańskiego psa z ulicy jest naprawdę efektowne!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Mops nienawidzi się kąpać. Za każdym razem, gdy jego pani wchodzi do wanny, robi niesamowitą rzeczMops nienawidzi się kąpać. Za każdym razem, gdy jego pani wchodzi do wanny, robi niesamowitą rzeczCzytaj dalej

źródło: boredpanda.com

Następny artykuł